SUZUKI V-strom 1000 /2020

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.289
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Ναι, δειχνει φουσκωμενο!!!
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Όπως λέει και το άρθρο και το ίδιο νομίζω και εγώ περισσότερο η εμφάνιση θα αλλάξει και όχι κάτι ουσιαστικό.
Μακάρι να μπορούσα να έπαιρνα το τωρινό το έχουν και με έκπτωση.... αλλά για να δούμε πότε θα κάτσει το τζόκερ.... abcdefgh
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Όπως λέει και το άρθρο και το ίδιο νομίζω και εγώ περισσότερο η εμφάνιση θα αλλάξει και όχι κάτι ουσιαστικό.
Μακάρι να μπορούσα να έπαιρνα το τωρινό το έχουν και με έκπτωση.... αλλά για να δούμε πότε θα κάτσει το τζόκερ.... abcdefgh
Σύμφωνα με τα ευρωπαϊκά φόρουμ πρόκειται για ένα τελείως καινούργιο project.
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
ουκ εν τω πολλω το ευ
μια χαρα ειναι κ το 650

Δίκιο έχεις.... αλλά στραβολεμιάζω όταν το βρίσκω σε κανα δρόμο..... τα σαλάκια μου τρέχουν, παιδάκι είμαι και εγώ....

Θέλω το τζοκερ τωρααααααααααα

Να με θυμηθείς όταν σου συμβεί με το καλό και σύντομα..... αν μου κάτσει εμένα, απλά θα μου πείς τι θέλεις....

Εεεεεε είπαμε να πάρουμε κάνα οικονομικό εντουρακι για καμιά βόλτα στο βουνό.... Τι είναι αυτά τώρα.... Πάλι θα χρεωθουμε μου φαίνεται!!!! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Φέσι - δόσεις - χρέος δεν παίζει ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα.......

Bike
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Επειδή έχουμε μεγαλώσει και έχουμε πάρει κάποια κιλά παραπάνω τα 28αλογα μας κάθονται λίγα!!! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Από 400 κυβικά και άνω!!! Rolling
Για να τραβάει!!

Αν σήμερα με ρωτούσε κάποιος τι να πάρει καινούριο και φτηνό για να περάσει καλά με ασφάλεια σε χαλαρές βολτίτσες πραγματικά adventure που να μπαινοβγαίνει σε δασικούς και μονοπάτια και διαδρομές στο βουνό, μάλλον 400αρι θα του πρότεινα το RE Himalayan και ίσως το benelli trail leoncino. Δεν χρειάζονται πολλά άλογα για να περάσεις καλά.
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Αν σήμερα με ρωτούσε κάποιος τι να πάρει καινούριο και φτηνό για να περάσει καλά με ασφάλεια σε χαλαρές βολτίτσες πραγματικά adventure που να μπαινοβγαίνει σε δασικούς και μονοπάτια και διαδρομές στο βουνό, μάλλον 400αρι θα του πρότεινα το RE Himalayan και ίσως το benelli trail leoncino. Δεν χρειάζονται πολλά άλογα για να περάσεις καλά.
Στο ότι δεν χρειάζονται πολλά άλογα θα συμφωνήσω αλλά μακάρι το Himalayan να είχε τα άλογα του benelli και μακάρι το benelli να είχε τα κιλά του Himalayan !!!
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Στο ότι δεν χρειάζονται πολλά άλογα θα συμφωνήσω αλλά μακάρι το Himalayan να είχε τα άλογα του benelli και μακάρι το benelli να είχε τα κιλά του Himalayan !!!

Ετοιμάζονται εκδόσεις και στα δύο, με μεγαλύτερους κινητήρες. Παρόλα αυτά δεν ξέρω και πάλι αν θα τους προτιμούσα, κυρίως λόγω της τιμής τους που θα φτάσει σε επίπεδα Ιαπωνικού μεσαίου ον οφ και εκεί θα χάσουν λόγο επωνυμίας και κύρους. Μου αρέσουν ως είναι. Φτηνά και λιτα για αυτή την κατηγορία στην οποία τα συγκρίνω με Japan Dual Sport των 250 και 300 κυβικών σε χρήματα. Σε πιο μεγάλες κατηγορίες αλλάζουν τα δεδομένα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ετοιμάζονται εκδόσεις και στα δύο, με μεγαλύτερους κινητήρες. Παρόλα αυτά δεν ξέρω και πάλι αν θα τους προτιμούσα, κυρίως λόγω της τιμής τους που θα φτάσει σε επίπεδα Ιαπωνικού μεσαίου ον οφ και εκεί θα χάσουν λόγο επωνυμίας και κύρους. Μου αρέσουν ως είναι. Φτηνά και λιτα για αυτή την κατηγορία στην οποία τα συγκρίνω με Japan Dual Sport των 250 και 300 κυβικών σε χρήματα. Σε πιο μεγάλες κατηγορίες αλλάζουν τα δεδομένα.
Δηλαδή φορτώνεις 2καβαλος τριβαλιτσος και οργωνεις τα βουνά με το 250?
 
Top Bottom