Honda NT1100 2022: Ένα “Adventure” για όσους δεν θέλουν Adventure!

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ασ τα ψόφια Μπάμπη παίρνεις πενφέ για να σε κοιτάνε οι γυναίκες. Όλα τα άλλα που λες για τα τζαπάν είναι του κ@λου. Laugh Rolling Rolling Rolling
Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Το γεγονός ότι ίσως λ7 για οδική έχουν οι BMWεδες και υπόλοιπη συνομοταξία το έχουμε σκεφτεί ή είναι παράμετρος που δεν λαμβάνουμε υπόψη;

Λέω εγώ τώρα!
Φιλικά πάντα!!!
εγω δεν ειχα ποτε οδικη ...
Ενα 6μηνο εκανα οταν πρωτοπηρα το ΡΤ, απ τη στιγμη ομως που το εκανα σερβις κ αλλαξα οτι χρειαζοταν (ΝΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΤΙ Rolling )
δεν ξανακανα
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.853
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Ασ τα ψόφια Μπάμπη παίρνεις πενφέ για να σε κοιτάνε οι γυναίκες. Όλα τα άλλα που λες για τα τζαπάν είναι του κ@λου. Laugh Rolling Rolling Rolling

Επιβεβαιώνω!!!!
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Επιβεβαιώνω!!!!
Ασε που να δεις προχθες στο βενζιναδικο...ειχε παθει πλακα με το RT η πιτσιρικα με τη ...μανικα
Και πηρα την αποφαση ....να δωσω το τσιες Rolling
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ασε που να δεις προχθες στο βενζιναδικο...ειχε παθει πλακα με το RT η πιτσιρικα με τη ...μανικα
Και πηρα την αποφαση ....να δωσω το τσιες Rolling
Τι σούπε?
Πρώτη φορά βλέπω νταλίκα DAF με δύο τροχούς? Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

Aggelos 1969

well know member
Δημοσιεύσεις
2.486
Ηλικία
54
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Transalp 650
Όνομα
Άγγελος
Περιοχή
Αχαρναί Αττικής
Ασε που να δεις προχθες στο βενζιναδικο...ειχε παθει πλακα με το RT η πιτσιρικα με τη ...μανικα
Και πηρα την αποφαση ....να δωσω το τσιες Rolling
Εεεεεεεεεε είπε η πιτσιρίκα ωραίος είναι ο Μπάμπης δεν πειράζει για την μηχανή που καβαλάει ας του κάνω καμάκι. Tooth Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Τι σούπε?
Πρώτη φορά βλέπω νταλίκα DAF με δύο τροχούς? Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
λεει...πωωω πρεπει ναναι παλια εεε?
Μολις της ειπα 25ετιας μαλλον υγραθηκε....επαιζε και το στερεο
Μου θυμιζει λεει κατι μηχανες που εχει η αστυνομια στο εξωτερικο...

Μετα της ειπα οτι εχω και τσιες, να παρω πιο πολλους ποντους,
Αλλα δεν το ηξερε!!!!!

Μου λεει εγω ξερω το ...τρανσαλπ Rolling
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
λεει...πωωω πρεπει ναναι παλια εεε?
Μολις της ειπα 25ετιας μαλλον υγραθηκε....επαιζε και το..στερεο
Μου θυμιζει λεει κατι μηχανες που εχει η αστυνομια στο εξωτερικο...

Μετα της ειπα οτι εχω και τσιες, να παρω πιο πολλους ποντους,
Αλλα δεν το ηξερε!!!!!

Μου λεει εγω ξερω το ...τρανσαλπ Rolling
Πάλι Τράνσαλπ βγήκε στον δρόμο σου?
Ωχ.....πεντακόσε χιλίαδε δίσκοι βλέπω να πηγαίνει το άσμα !

Κλαίγε και μη μιλάς..... Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling

 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Εεεεεεεεεε είπε η πιτσιρίκα ωραίος είναι ο Μπάμπης δεν πειράζει για την μηχανή που καβαλάει ας του κάνω καμάκι. Tooth Tooth
αγγελε ασε το χιουμορ γιατι θα παθουμε καμια ψυξη, και δωσε το τηλ του ....βρυκολακα Rolling
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.807
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ασε που να δεις προχθες στο βενζιναδικο...ειχε παθει πλακα με το RT η πιτσιρικα με τη ...μανικα
Και πηρα την αποφαση ....να δωσω το τσιες Rolling
Έβαζες βενζίνη και λέει η μικρή τι διάβολο νταλίκα έχει πόσο παίρνει αχχσσχ
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Έβαζες βενζίνη και λέει η μικρή τι διάβολο νταλίκα έχει πόσο παίρνει αχχσσχ
Δεν ξερω ρε φίλε, εμένα γούσταρε η το rt, δεν τοχω με τις γυναίκες...είμαι συνεσταλμενος
Μόνο στο κρεβάτι τα καταφέρνω αχαχα
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.807
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Δεν ξερω ρε φίλε, εμένα γούσταρε η το rt, δεν τοχω με τις γυναίκες...είμαι συνεσταλμενος
Μόνο στο κρεβάτι τα καταφέρνω αχαχα
Χμμμ πονηρουλης είσαι εσύ μουσιτσα χαχαχά κάνε ρε δουλειά εσύ όλα καλά. Κανόνισε ρε με την πρώτη ευκαιρία να σε δούμε και από κοντά έστω και για ένα καφέ έτσι!!! Βάλτο στο πρόγραμμα.
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.807
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Το γεγονός ότι ίσως λ7 για οδική έχουν οι BMWεδες και υπόλοιπη συνομοταξία το έχουμε σκεφτεί ή είναι παράμετρος που δεν λαμβάνουμε υπόψη;

Λέω εγώ τώρα!
Φιλικά πάντα!!!
Γιάννη άσχετο αυτό το 950 είναι καλό? Από αξιοπιστία λέω γιατί από γκάζια και φρένα και κράτημα σίγουρα είναι. Θέλω να πω ξέρεις εσύ κάτι η κάποιος άλλος εγκυκλοπαιδικά ρωτάω έτσι.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Χμμμ πονηρουλης είσαι εσύ μουσιτσα χαχαχά κάνε ρε δουλειά εσύ όλα καλά. Κανόνισε ρε με την πρώτη ευκαιρία να σε δούμε και από κοντά έστω και για ένα καφέ έτσι!!! Βάλτο στο πρόγραμμα.
Τι να σου κάνω προχθες που έδωσα το παρών απουσίαζες!
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.807
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Τι να σου κάνω προχθες που έδωσα το παρών απουσίαζες!
Ναι ρε φίλε μακάρι να μπορούσα να έρθω δεν το ήξερα βασικά αλλά ξέρεις πως πάνε αυτά υποχρεώσεις...
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.853
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Γιάννη άσχετο αυτό το 950 είναι καλό? Από αξιοπιστία λέω γιατί από γκάζια και φρένα και κράτημα σίγουρα είναι. Θέλω να πω ξέρεις εσύ κάτι η κάποιος άλλος εγκυκλοπαιδικά ρωτάω έτσι.
Αν μιλάς για το Multistrada 950 θα έλεγα ότι ο κινητήρας τουλάχιστον είναι ακόμη πιο αξιόπιστος από το 1200.
Τα ηλεκτρικά είναι ίδια με το 1200.

Διάβασε και στο από κάτω λινκ.
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.807
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Αν μιλάς για το Multistrada 950 θα έλεγα ότι ο κινητήρας τουλάχιστον είναι ακόμη πιο αξιόπιστος από το 1200.
Τα ηλεκτρικά είναι ίδια με το 1200.

Διάβασε και στο από κάτω λινκ.
Θα το δω αύριο καλό βράδυ από εμένα και καλό δρόμο να έχετε να περάσετε καλά και με το καλό επιστροφή όλοι σάς
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Εμένα πάντως μου αρέσει το νέο ΝΤ. Και σίγουρα δεν θα είναι νύστα σαν άλλα.
Όσο για το περιβόητο, καινοφανές για μερικούς, μάτι των GS, υπήρχε και στα R και στα RT μέχρι το 1150.Το 2004 με την έλευση των 1200 οι αεραγωγοι καλύφθηκαν επαρκώς ώστε να μην περνάει το νερό της πίεσης (και οχι της βροχής όπως νομίζουν πολλοί).
το προβλημα ειναι στα καλωδια κ συγκεκριμενα στη μονωση, που πολυμεριζεται και σπαει..(ανακυκλωσιμα υλικα my ass....Οι μαγνητες δεν χαλανε.
Εαν βραχυκυκλωσουν 2 καλωδια , μενεις.
Εδω ειναι οι μαμα φισσες απ το rt kai gs
Δουλευουν, αλλα μπορει να με αφησουν οποιαδηποτε στιγμη με η χωρις βροχη...( με εχει αφησει 1150gs σε δοκιμαστικη βολτα με ηλιο! το πηρε η οδικη,,,
Δεν ξερεις την κατασταση των καλωδιων μεσα στο μακαρονι.....
Τα καλωδια ειναι μπλεζαρισμενα, και ενας ηλεκτρολογος γατονι μου ειπε οτι δεν αναλαμβανει επισκευη...οσα επισκευασε ξαναχαλασαν μεσα σε λιγους μηνες..
Βαζεις ενα καινουριο κ ησυχαζεις
.
 

Attachments

  • 247624895_2168641049979230_4096419483638136800_n.jpg
    247624895_2168641049979230_4096419483638136800_n.jpg
    147,9 KB · Προβολές: 15
  • 202135938_322801409486540_9185778625325341918_n.jpg
    202135938_322801409486540_9185778625325341918_n.jpg
    43,1 KB · Προβολές: 15
Τελευταία επεξεργασία:

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.650
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Αυτό πάλι που σε όλα τα βίντεο διαφημίσεων ειδικά σε τουριστικά μηχανάκια,όλα είναι ιδανικά,η γυναίκα παίζει βιολί και περιμένει τον χαμογελαστό άνετο πρίγκιπα μέσα στην ευτυχια να την πάρει μακρυά????που να ξέρουν την σκληρή πραγματικότητα του άγχους,της γκρίνιας,και των τσακωμων(άντε πόση ώρα θα κάνεις να ετοιμαστείς,βραδυασαμε,μα δεν χωράνε όλα αυτά που πήρες στις βαλίτσες μηχανή έχουμε δεν έχουμε φορτηγό αγάπη μου,μα τι θα φορέσω το βράδυ ,μόνο πρωινά θα πάρω,που θα βάλω τα παπούτσια,βάλε τα δικα σου πραγματα στο τανκ μπαγκ χωρανε,χρειάζομαι και την τρίτη βαλίτσα για τα καλλυντικά μου,είναι ανάγκη να τρέχεις τόσο,πρόσεχε την στροφή ,σταματά κατουριεμαι και πιάστηκα κλπ).
 
Τελευταία επεξεργασία:

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.331
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
το προβλημα ειναι στα καλωδια κ συγκεκριμενα στη μονωση, που πολυμεριζεται και σπαει..(ανακυκλωσιμα υλικα my ass....Οι μαγνητες δεν χαλανε.
Εαν βραχυκυκλωσουν 2 καλωδια , μενεις.
Εδω ειναι οι μαμα φισσες απ το rt kai gs
Δουλευουν, αλλα μπορει να με αφησουν οποιαδηποτε στιγμη με η χωρις βροχη...( με εχει αφησει 1150gs σε δοκιμαστικη βολτα με ηλιο! το πηρε η οδικη,,,
Δεν ξερεις την κατασταση των καλωδιων μεσα στο μακαρονι.....
Τα καλωδια ειναι μπλεζαρισμενα, και ενας ηλεκτρολογος γατονι μου ειπε οτι δεν αναλαμβανει επισκευη...οσα επισκευασε ξαναχαλασαν μεσα σε λιγους μηνες..
Βαζεις ενα καινουριο κ ησυχαζεις
.

Πάρτο αλλοιως Μπάμπη για θα βρεις ... εδώ είναι για Honda το σουαρέ ....! eye
 
Top Bottom