Συμβαίνει τώρα....

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Μια χαρά το έπιασα και εμένα μετά απο 3 παιδιά και 22 χρόνια με την γυναίκα μου, αλλά και 30 διαφορετικές μοτοσυκλέτες κάτω απο τα πόδια μου δεν με αγγίζει κιόλας. Δεν έχω να αποδείξω κάτι ούτε για την μοτοσυκλετιστοσίνη μου, ούτε για τον ανδρισμό μου.

Αλλά κάποιος πιτσιρικάς με σκουτερ ή που θέλει να πάρει σκούτερ θα αναρωτηθεί: Εκει στην motoparea αν πάρω σκούτερ θα με πούνε γκέυ; Επειδή δεν είναι μοτοσυκλέτα αλλα είναι gaymobile;

ooops



Άμα.εχειε τέτοιες ανησυχίες.
Πάρε χαρ Χάρλεϋ.
Δερμάτινο αμανικο
Sons of anarchy
Ptolemaida down town


Δεν θα σου πει κανείς το παραμικρό
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Άμα.εχειε τέτοιες ανησυχίες.
Πάρε χαρ Χάρλεϋ.
Δερμάτινο αμανικο
Sons of anarchy
Ptolemaida down town


Δεν θα σου πει κανείς το παραμικρό
Εγώ δεν έχω ανησυχίες πως θα με πουν φίλε
Μέχρι και πενφέ αγοράζω αμα λάχει eye
 
N

notakos600

Guest
Τι γελάς ρε φίλε! Βλέπω ένας ένας αγοράζουν GS. Παλιά, καινούρια, ακριβά, φτηνά...
Τι στον μΠέο! Τι ξέρουν αυτοί που δεν ξέρουμε εμείς; cdefghigi
Θέλω να το μάθω τώρα όμως μην γεράσω με το παράπονο μπρο.
σ.σ. παίζει εκεί κοντά σου ένα καλό τσι-ες πάντως...
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Θέλω να το μάθω τώρα όμως μην γεράσω με το παράπονο μπρο.
σ.σ. παίζει εκεί κοντά σου ένα καλό τσι-ες πάντως...
Καλό; Βγήκε απο το στρώσιμο; Επειδή αν έχει κάτω απο 100.000χλμ δεν το θέλω. Θέλω να είναι στρωμένο.
 
N

notakos600

Guest
Καλό; Βγήκε απο το στρώσιμο; Επειδή αν έχει κάτω απο 100.000χλμ δεν το θέλω. Θέλω να είναι στρωμένο.
Καραστρωμένο και παιγνιδιάρικο σου λέω.
Ασπρούλα το φωνάζουνε στο χωριό.
Χτύπα το γιατί με το ζόρι κρατιέμαι να χτυπήσω και αυτό.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Καραστρωμένο και παιγνιδιάρικο σου λέω.
Ασπρούλα το φωνάζουνε στο χωριό.
Χτύπα το γιατί με το ζόρι κρατιέμαι να χτυπήσω και αυτό.
Να το χτυπήσω ρε φιλε οκ, αλλά τι μου έκανε;
Ασε που μάλλον θα το κάνω και ζημιά!

ooops
 

duke200

member
Δημοσιεύσεις
1.310
Ηλικία
44
Όνομα
Alex
Οι πιτσιρικαδες ετσι και αλλιως δεν νοιαζονται για το πως θα τους πουνε.
Ετσι είναι, εμένα πολύ συγγενικό μου νεαρό πρόσωπο που γεννήθηκε αρσενικό με λέει "ας μην βαζουμε στερεότυπα, μου αρέσουν και οι γυναικες και οι άντρες" Εμεις βεβαια τους αμφιφυλόφυλους τους λέγαμε π@υστδες, ξεφωνημένους, την κουνάνε την αχλαδιά, ντιγκινταγκες, δε θυμάμαι άλλα... Τωρα έχουν αλλάξει οι εποχές έχουμε γίνει τα σόδομα και τα γόμορα. Με σταματάνε κορίτσια στο δρόμο και με ρωτάνε για το μηχανάκι και τα αγόρια ρωτάνε για μένα....
 
N

notakos600

Guest
Ετσι είναι, εμένα πολύ συγγενικό μου νεαρό πρόσωπο που γεννήθηκε αρσενικό με λέει "ας μην βαζουμε στερεότυπα, μου αρέσουν και οι γυναικες και οι άντρες" Εμεις βεβαια τους αμφιφυλόφυλους τους λέγαμε π@υστδες, ξεφωνημένους, την κουνάνε την αχλαδιά, ντιγκινταγκες, δε θυμάμαι άλλα... Τωρα έχουν αλλάξει οι εποχές έχουμε γίνει τα σόδομα και τα γόμορα. Με σταματάνε κορίτσια στο δρόμο και με ρωτάνε για το μηχανάκι και τα αγόρια ρωτάνε για μένα....
Μπορεί να θέλουν να σου μοιάσουν ρε συ, μη βιάζεσαι να βγάλεις συμπέρασμα.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ετσι είναι, εμένα πολύ συγγενικό μου νεαρό πρόσωπο που γεννήθηκε αρσενικό με λέει "ας μην βαζουμε στερεότυπα, μου αρέσουν και οι γυναικες και οι άντρες" Εμεις βεβαια τους αμφιφυλόφυλους τους λέγαμε π@υστδες, ξεφωνημένους, την κουνάνε την αχλαδιά, ντιγκινταγκες, δε θυμάμαι άλλα... Τωρα έχουν αλλάξει οι εποχές έχουμε γίνει τα σόδομα και τα γόμορα. Με σταματάνε κορίτσια στο δρόμο και με ρωτάνε για το μηχανάκι και τα αγόρια ρωτάνε για μένα....
Πρόσεχε, επειδη αν το γυρίσεις και σου αρέσει, θα κλαις για τα χρόνια που πήγαν χαμένα
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.537
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μια λέξη θα πω ΜΕΤΡΟΣΕΞΟΥΑΛ (αναφέρεται γενικά στους ετεροφυλόφιλους άνδρες, οι οποίοι αναπτύσσουν μια ιδιαίτερα δυνατή ανησυχία για την εξωτερική τους εμφάνιση, ενώ ο τρόπος ζωής τους συγκρίνεται με αυτόν των ομοφυλόφιλων ανδρών, περισσότερο με τα στερεότυπα που έχουν επικρατήσει για τους τελευταίους.)από μια εννοούσα ότι θα ξεκιναγα ooops

Ετσι είναι, εμένα πολύ συγγενικό μου νεαρό πρόσωπο που γεννήθηκε αρσενικό με λέει "ας μην βαζουμε στερεότυπα, μου αρέσουν και οι γυναικες και οι άντρες" Εμεις βεβαια τους αμφιφυλόφυλους τους λέγαμε π@υστδες, ξεφωνημένους, την κουνάνε την αχλαδιά, ντιγκινταγκες, δε θυμάμαι άλλα... Τωρα έχουν αλλάξει οι εποχές έχουμε γίνει τα σόδομα και τα γόμορα. Με σταματάνε κορίτσια στο δρόμο και με ρωτάνε για το μηχανάκι και τα αγόρια ρωτάνε για μένα....

Παλικαρια δεν το πηγα εκει.Απλα ειπα οτι γενικα δεν δινουν δεκαρα πως θα τους χαρακτηρισει καποιος και κανουν αυτο που τους αρεσει.
 

scrabler

new member
Δημοσιεύσεις
324
Ηλικία
56
Περιοχή
Athens
Μοτοσυκλέτα
KLR 650
Όνομα
Giorgos
Έχετε πάρει γραμμή πως έχει εξαφανιστεί όλη την μέρα Μπαμπίνος;
Πρέπει να είναι μες στα μέλια με το Ντωβίλ Tooth

To οποίο Ντωβιλ, γελάτε αλλά μαλλον δεν ξερετε πως είναι υποψήφιο batmobile για την επόμενη συνέχεια του batman!

 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
.

εγω το σκουτερ το φοβαμαι
Μετα ισως θελω να κανω και αποτριχωση, vα χτυπησω 5-6 τατου

Εχω και μεγαλωσει

χτυπησα ενα ντοβιλ, ..και νιωθω σαν να πηρα βιαγκρα
 

dacapo

new member
Δημοσιεύσεις
421
Ηλικία
47
Περιοχή
Αθήνα Λαμπρινή
Όνομα
Γιαννης
Παλικαρια δεν το πηγα εκει.Απλα ειπα οτι γενικα δεν δινουν δεκαρα πως θα τους χαρακτηρισει καποιος και κανουν αυτο που τους αρεσει.
Ναι αλλά μας φωνάζεις παληκάρια οι σημερινοί ως φωνάζει ο ένας τον άλλον;;;Stoned EmoticonToothToothabcdefghgk
 

panavour

member
Δημοσιεύσεις
1.650
Ηλικία
63
Περιοχή
αθηναι
Μοτοσυκλέτα
voge500ds
Όνομα
pan
Ετσι είναι, εμένα πολύ συγγενικό μου νεαρό πρόσωπο που γεννήθηκε αρσενικό με λέει "ας μην βαζουμε στερεότυπα, μου αρέσουν και οι γυναικες και οι άντρες" Εμεις βεβαια τους αμφιφυλόφυλους τους λέγαμε π@υστδες, ξεφωνημένους, την κουνάνε την αχλαδιά, ντιγκινταγκες, δε θυμάμαι άλλα... Τωρα έχουν αλλάξει οι εποχές έχουμε γίνει τα σόδομα και τα γόμορα. Με σταματάνε κορίτσια στο δρόμο και με ρωτάνε για το μηχανάκι και τα αγόρια ρωτάνε για μένα....
 
Top Bottom