Συμβαίνει τώρα....

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Αυτό έχει μονο τα αρνητικά απο τις δύο κατηγορίες (σκουτερ και αυτοκινητο) Tooth
Μα γιατί το λες αυτό?
Και που να δεις τι συντήρηση έχει... Tooth Tooth Tooth
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Θα με κάνετε να ψάχνω για σμαρτ σατανάδες!Devil
Και δεν θα χάσω μόνο τον τίτλο του μοτοσυκλετιστή αλλά και του δικυκλιστή! :eek:
Παπί έχεις αφού, οπότε δεν χάνεις τίποτα.ooops
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Παπί έχεις αφού, οπότε δεν χάνεις τίποτα.ooops
Θα μπει και το παπί σε αγγελία εντός των επόμενων ημερών. eye
Ειπαμε, ένα για όλα....

...ακόμη και αν ειναι σμαρτ! ToothToothTooth
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Θα μπει και το παπί σε αγγελία εντός των επόμενων ημερών. eye
Ειπαμε, ένα για όλα....

...ακόμη και αν ειναι σμαρτ! ToothToothTooth
Είμαι σίγουρος πως θα πάρεις τη σωστή απόφαση.
Αν όχι τώρα, κάποια στιγμή... Tooth Tooth Tooth
 

duke200

member
Δημοσιεύσεις
1.310
Ηλικία
44
Όνομα
Alex
100 πρώην μοτοσικλετιστές διαβάζω.
Χάνεται η ιδιότητα με αγορά σκουτερ ε;

Δεν είναι πχ όπως ο Δήμαρχος η ο Πρόεδρος που και μετά την λήξη της θητείας ο τίτλος μένει.

Άτιτλοι θα πάμε ρε γμτ! Tooth
Δίκην ευκολίας ο όρος μοτοσυκλετιστής αναφέρθηκε σε μοτοσυκλέτα.... Αλλιώς έπρεπε να γράψω 100 πρώην κάτοχοι μοτοσυκλέτας όχι τύπου σκούτερ, ορίστε το έγραψα Tooth
 

duke200

member
Δημοσιεύσεις
1.310
Ηλικία
44
Όνομα
Alex
Νταξ, ότι και να παρεις πάντως το θέμα είναι να είσαι όρθιος πάντα και να μην προσαρμόσεις τις ερωτικές σου προτιμήσεις σύμφωνα με το όχημα που θα οδηγείς...Tooth
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Νταξ, ότι και να παρεις πάντως το θέμα είναι να είσαι όρθιος πάντα και να μην προσαρμόσεις τις ερωτικές σου προτιμήσεις σύμφωνα με το όχημα που θα οδηγείς...Tooth
Οτι τα σκούτερ ας πούμε τα οδηγάνε συγκεκριμένων ερωτικών προτιμήσεων; cdefghigi

Σκεφτείτε λίγο πριν γράψετε κάποιοι....
 

dacapo

new member
Δημοσιεύσεις
416
Ηλικία
47
Περιοχή
Αθήνα Λαμπρινή
Όνομα
Γιαννης
Πάντως έχει και ένα καλό η αγορά σφούχτερ.
Δεν θα χρειάζεται να χαιρετάω τους μοτοσυκλετιστές στον δρόμο, μιας και κανείς δεν θα χαιρετάει. Tooth
Εγώ θα σε χαιρετάω τιμής ένεκεν Teary Eyes Waving ByeTeary Eyes Waving Bye
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
χιουμορ κανουμε, δεν το πιασες...
Μια χαρά το έπιασα και εμένα μετά απο 3 παιδιά και 22 χρόνια με την γυναίκα μου, αλλά και 30 διαφορετικές μοτοσυκλέτες κάτω απο τα πόδια μου δεν με αγγίζει κιόλας. Δεν έχω να αποδείξω κάτι ούτε για την μοτοσυκλετιστοσίνη μου, ούτε για τον ανδρισμό μου.

Αλλά κάποιος πιτσιρικάς με σκουτερ ή που θέλει να πάρει σκούτερ θα αναρωτηθεί: Εκει στην motoparea αν πάρω σκούτερ θα με πούνε γκέυ; Επειδή δεν είναι μοτοσυκλέτα αλλα είναι gaymobile;

ooops
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Μια χαρά το έπιασα και εμένα μετά απο 3 παιδιά και 22 χρόνια με την γυναίκα μου, αλλά και 30 διαφορετικές μοτοσυκλέτες κάτω απο τα πόδια μου δεν με αγγίζει κιόλας. Δεν έχω να αποδείξω κάτι ούτε για την μοτοσυκλετιστοσίνη μου, ούτε για τον ανδρισμό μου.

Αλλά κάποιος πιτσιρικάς με σκουτερ ή που θέλει να πάρει σκούτερ θα αναρωτηθεί: Εκει στην motoparea αν πάρω σκούτερ θα με πούνε γκέυ; Επειδή δεν είναι μοτοσυκλέτα αλλα είναι gaymobile;

ooops
ΝΑΙ
Stoned Emoticon



(καλά μην βαράς άλλο... έχεις και βαρύ χέρι παναθεμά σε)
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.503
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μια χαρά το έπιασα και εμένα μετά απο 3 παιδιά και 22 χρόνια με την γυναίκα μου, αλλά και 30 διαφορετικές μοτοσυκλέτες κάτω απο τα πόδια μου δεν με αγγίζει κιόλας. Δεν έχω να αποδείξω κάτι ούτε για την μοτοσυκλετιστοσίνη μου, ούτε για τον ανδρισμό μου.

Αλλά κάποιος πιτσιρικάς με σκουτερ ή που θέλει να πάρει σκούτερ θα αναρωτηθεί: Εκει στην motoparea αν πάρω σκούτερ θα με πούνε γκέυ; Επειδή δεν είναι μοτοσυκλέτα αλλα είναι gaymobile;

ooops

Οι πιτσιρικαδες ετσι και αλλιως δεν νοιαζονται για το πως θα τους πουνε.
 
Δημοσιεύσεις
719
Ηλικία
43
Μοτοσυκλέτα
Honda CB 500 X 2016 Warp Drive MK IX
Honda PCX 125 2024
Honda XL750 Transalp 2024 Quantum slipstream drive
Όνομα
Θοδωρής
Εγώ χαιρετάω ακόμα και τον παππού πάνω στο σκούτερ που πηγαίνει/ γυρνάει από το χωράφι και με κοιτάει με ανοιχτό το στόμα Tooth
 

dacapo

new member
Δημοσιεύσεις
416
Ηλικία
47
Περιοχή
Αθήνα Λαμπρινή
Όνομα
Γιαννης
Οι πιτσιρικαδες ετσι και αλλιως δεν νοιαζονται για το πως θα τους πουνε.
Μια λέξη θα πω ΜΕΤΡΟΣΕΞΟΥΑΛ (αναφέρεται γενικά στους ετεροφυλόφιλους άνδρες, οι οποίοι αναπτύσσουν μια ιδιαίτερα δυνατή ανησυχία για την εξωτερική τους εμφάνιση, ενώ ο τρόπος ζωής τους συγκρίνεται με αυτόν των ομοφυλόφιλων ανδρών, περισσότερο με τα στερεότυπα που έχουν επικρατήσει για τους τελευταίους.)από μια εννοούσα ότι θα ξεκιναγα ooops
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Θα με κάνετε να ψάχνω για
deuville σατανάδες!Devil
Και δεν θα χάσω μόνο τον τίτλο του μοτοσυκλετιστή αλλά και του δικυκλιστή! :eek:



Τώρα μιλάς σοφά
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Εγώ χαιρετάω ακόμα και τον παππού πάνω στο σκούτερ που πηγαίνει/ γυρνάει από το χωράφι και με κοιτάει με ανοιχτό το στόμα Tooth

Στα σοβαρά πάντως, αυτό με τις χαιρετούρες σήμερα είναι παρωχημένο (για εμένα).
Κάποτε που κυκλοφορούσαν λίγες μοτοσυκλέτες και είχαν έναν "κοινό κώδικα" ζωής, ναι, οκ.

Αλλά σήμερα; Περισσότερο ποζεριά και δηθενιά μου κάνει.
Χαιρετάω κι εγώ, αλλά χωρίς να δίνω περισσότερη σημασία. Εθιμοτυπικά
 
Top Bottom