Lakes tour ride!

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.154
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Όντως πολλές και αγαπητές φατσουλες...



Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

member
Δημοσιεύσεις
1.332
Ηλικία
48
Όνομα
Θανάσης
Δυστυχώς δεν μπόρεσα να ακολουθήσω όλη την βόλτα ....
Μερικές φωτογραφίες από την πρώτη μέρα της βόλτας, αποχώρησα μετά τον καφέ στην δυτική Φραγκίστα για να επιστρέψω στην Αθήνα ...





















































































Οι πρώτες φωτογραφίες στην δύση του ήλιου είναι καταπληκτικές!
Το Enfield γράφει απίστευτα στο φακό!
Μπράβο βρε Παναγιώτη που κατάφερες και πήγες!
Εμένα με φάγαν τα χώματα πάλι...facepalm 2
(βαράτε με κι ας κλαίω ένα πράγμα...)Dancing
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.817
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Από όλες τις φωτογραφίες αυτές με τα παιδακια με άρεσαν περισσότερο είχαν φωτογένεια αχαχχα. Τα καλύτερα χάνω με την μέση μου γάμο την ατυχία μου..
 

R.E.H

member
Δημοσιεύσεις
1.212
Μοτοσυκλέτα
Royal Enfield Himalayan
Όνομα
Παναγίωτης
Περιοχή
Νίκαια
Οι πρώτες φωτογραφίες στην δύση του ήλιου είναι καταπληκτικές!
Το Enfield γράφει απίστευτα στο φακό!
Μπράβο βρε Παναγιώτη που κατάφερες και πήγες!
Εμένα με φάγαν τα χώματα πάλι...facepalm 2
(βαράτε με κι ας κλαίω ένα πράγμα...)Dancing
Οι πρώτες φωτογραφίες είναι με την ανατολή του ήλιου ...
έκατσα στο Μεγάλο Πεύκο και την χάζευα ...

βέβαια αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να αργήσω κάνα μισάωρο να φτάσω στο Αγρίνιο .....

Οι φωτογραφίες με την δύση θα ακολουθήσουν ....

Smileys drinking beer Emoticon
 

R.E.H

member
Δημοσιεύσεις
1.212
Μοτοσυκλέτα
Royal Enfield Himalayan
Όνομα
Παναγίωτης
Περιοχή
Νίκαια
Μετά την στάση στην δυτική Φραγκίστα η δρόμοι μας χώρισαν τα παιδιά συνέχισαν την πορεία τους για την γέφυρα της Επισκοπής και από εκεί προς Άγιο Βασίλειο όπου θα διανυκτερεύαν ....

Εγώ ξεκίνησα την μοναχική επιστροφή προς Καρπενήσι, Λαμία και πίσω στην Αθήνα ...

Οι δρόμοι γνώριμοι μεν αλλά πρώτη φορά με το super meteor το οποίο συνεχίζει να είναι μια αποκάλυψη ...

Όσον αφορά τα παιδιά τι να πεις, ωραία βόλτα και η έκπληξη ήταν ότι τα νέα παιδιά ήταν περισσότερα από τους "όψιμους" αυτό έχει και τα καλά του και τα κακά του ...

Τα καλά είναι ότι σε κάθε στάση ήταν η χαρά του παιδιού και ξανανιώναμε και εμείς οι όψιμοι ...
Από την άλλη στον δρόμο ήταν ένα κυνηγητό για να τα φτάσεις (αν μπορούσες ...)

Ο Μιχάλης παντού να τρέξει να εξυπηρετήσει τους πάντες ...
Να παραγγείλει, να σερβίρει, να περιμένει, να υπομένει ....

Πέρασα παρά πολύ ωραία σε αυτές τις λίγες ώρες που συνταξίδεψα με αυτή την υπέροχη παρέα ...
Πολύ θα ήθελα να μπορούσα να κάτσω και το βράδυ γιατί είμαι σίγουρος ότι τα πέρασαν υπέροχα με πειράγματα και γέλια ....

Την επόμενη φορά ....
Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon



















































 
Τελευταία επεξεργασία:

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.466
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
μερικες φωτογραφιες που αποτυπώνουν τις ομορφιές τις δυτικής ελλαδας , @maik900 ευχαριστούμε για τη φιλοξενία κ την περιήγηση στον ομορφο τόπο σου
Γέφυρα τατάρνας , γέφυρα επισκοπής ,τεχνητή λίμνη κρεμαστών , Ανατολική Φραγκιστα, Γρανιτσα, Άγιος Βασίλειος , Αγρίνιο 14/10/23











































Sent from my iPhone using Tapatalk
Γιωργο ευχαριστουμε για την υπεροχη παρεα και τη γνωριμια αλλα τα ευσημα πανε στον geookaf94 εγω απλα βοηθησα
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.466
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Μετά την στάση στην δυτική Φραγκίστα η δρόμοι μας χώρισαν τα παιδιά συνέχισαν την πορεία τους για την γέφυρα της Επισκοπής και από εκεί προς Άγιο Βασίλειο όπου θα διανυκτερεύαν ....

Εγώ ξεκίνησα την μοναχική επιστροφή προς Καρπενήσι, Λαμία και πίσω στην Αθήνα ...

Οι δρόμοι γνώριμοι μεν αλλά πρώτη φορά με το super meteor το οποίο συνεχίζει να είναι μια αποκάλυψη ...

Όσον αφορά τα παιδιά τι να πεις, ωραία βόλτα και η έκπληξη ήταν ότι τα νέα παιδιά ήταν περισσότερα από τους "όψιμους" αυτό έχει και τα καλά του και τα κακά του ...

Τα καλά είναι ότι σε κάθε στάση ήταν η χαρά του παιδιού και ξανανιώναμε και εμείς οι όψιμοι ...
Από την άλλη στον δρόμο ήταν ένα κυνηγητό για να τα φτάσεις (αν μπορούσες ...)

Ο Μιχάλης παντού να τρέξει να εξυπηρετήσει τους πάντες ...
Να παραγγείλει, να σερβίρει, να περιμένει, να υπομένει ....

Πέρασα παρά πολύ ωραία σε αυτές τις λίγες ώρες που συνταξίδεψα με αυτή την υπέροχη παρέα ...
Πολύ θα ήθελα να μπορούσα να κάτσω και το βράδυ γιατί είμαι σίγουρος ότι τα πέρασαν υπέροχα με πειράγματα και γέλια ....

Την επόμενη φορά ....
Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon




















































Ευχαριστουμε για τη παρεα Παναγιωτη και της υπεροχες φωτο καπου θα ξαναβρεθουμε να πουμε πιο πολλα Bcdefgh
 

Βασω Μπ

new member
Δημοσιεύσεις
400
Μοτοσυκλέτα
BMW F650GS
Όνομα
Βάσω
Περιοχή
Εξάρχεια
Επέστρεψα κι εγω. Νομίζω οτι οι περισσότεροι θα συμφωνήσουμε πως όταν τα παιδιά απο το Αγρίνιο διοργανωνουν ή συμμετεχουν σε βόλτα περνάμε υπέροχα. Ετσι εγινε αυτό το σκ. που τελικά σημασία δεν είχε ο προορισμός αλλά το ταξίδι. Και στο ταξίδι με τους Αγρινιώτες πρώτα απ'όλα αισθάνεσαι ασφάλεια και σιγουριά ότι είσαι μερος της παρέας τους και δεν θα σε αφήσουν ποτέ μόνο στο δρόμο.
Ευχαριστώ προσωπικά τον Μιχάλη και τον Αποστόλη, έτσι γτ είναι φίλοι μου.
Αναμένω την επόμενη
 

dacapo

new member
Δημοσιεύσεις
405
Ηλικία
47
Περιοχή
Αθήνα Λαμπρινή
Όνομα
Γιαννης
Καλα η ζηλεια μου χτυπαει κοκκινα!!!!

Im Jealous Central Park GIF by Apple TV

Τι να πρωτοπώ για τη παρεα του Αγρινιου που ξερω τους ρυθμούς που ταξιδεύουν
Blast Off Snail GIF


η' για τα τοπια που φροντισε ο Παναγιωτης με το ταλεντο του να μας δειξει

αν και συμφωνω με το Ηρακλη οτι την καλυτερη φωτογενεια την ειχαν οι κιοφτεδες
1697395075043.png
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.488
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Πιστευα οτι θα μπορεσω να ακολουθησω εστω και την τελευταια στιγμη αλλα η φυσιοθεραπευτρια μου ειχε αλλη αποψη.

Ειναι ενας πανεμορφος τοπος μια παρεα που την θεωρω παρεα μου και λυπαμαι που δεν τα καταφερα.

Ανεβαστε φωτο να ζηλεψουμε. Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
 

GeorgeKor

new member
Δημοσιεύσεις
55
Περιοχή
Chaidari
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 790adv
Όνομα
George Kor

Φίλε ευχαριστούμε για τη διοργάνωση κ για το χώρο που βρηκατε με τα αλλα παιδιά στον άγιο βασίλειο , για να κοιμηθούμε το Βραδυ , ηταν νοικοκυρεμένα , καθαρές τουαλέτες κ πολυ ωραία θέα , στη λίμνη , σουβλάκια , τηγανίτες , μουσικη , πέρασαμε παρα πολυ καλα

Ειναι η 2η που ερχομαι σε εκδρομή με μοτοσυκλέτες στο Αγρίνιο , να μαστε καλα να έρθω κ στην επόμενη εκδρομή σας ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

remali

new member
Δημοσιεύσεις
373
Όνομα
remali
Επέστρεψα κι εγω. Νομίζω οτι οι περισσότεροι θα συμφωνήσουμε πως όταν τα παιδιά απο το Αγρίνιο διοργανωνουν ή συμμετεχουν σε βόλτα περνάμε υπέροχα. Ετσι εγινε αυτό το σκ. που τελικά σημασία δεν είχε ο προορισμός αλλά το ταξίδι. Και στο ταξίδι με τους Αγρινιώτες πρώτα απ'όλα αισθάνεσαι ασφάλεια και σιγουριά ότι είσαι μερος της παρέας τους και δεν θα σε αφήσουν ποτέ μόνο στο δρόμο.
Ευχαριστώ προσωπικά τον Μιχάλη και τον Αποστόλη, έτσι γτ είναι φίλοι μου.
Αναμένω την επόμενη
κι εμεις σε αγαπαμε ρε Βασω
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.466
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Καλα η ζηλεια μου χτυπαει κοκκινα!!!!


Τι να πρωτοπώ για τη παρεα του Αγρινιου που ξερω τους ρυθμούς που ταξιδεύουν


η' για τα τοπια που φροντισε ο Παναγιωτης με το ταλεντο του να μας δειξει

αν και συμφωνω με το Ηρακλη οτι την καλυτερη φωτογενεια την ειχαν οι κιοφτεδες
View attachment 53871
Ολες στης κιοφτεδες το μυαλο σου λεβεντημ θες να σου στειλω ενα ταπερ ToothTooth
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.166
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Top Bottom