ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Έβγαλα άλλο ένα κλειδί* για μοτερ/ντεποζιτο/σέλα καθώς κι από +1 για τις βαλίτσες.

Θέλω τα μαμά να είναι πένα.

*κάπου ακούμπησα το προηγούμενο 3ο που είχα και δεν το βρίσκω. abcdefgh
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μιά μικρή ''βελτίωση'' του εμπρός φρένου με τεχνικές του
περασμένου αιώνα................

 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Oύτε γράμμα δεν στέλνω..
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Με γρίφους μιλάς γέροντα...
Να ρυθμίζω βαλβίδες σε παπί, μάλλον όχι σε παπί αλλά σε παράλληλη διάταξη μονοκύλιδρο...ο διάολος μου...
Μανούρα για το τίποτε...
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Γιατί ρε μάϊστορα; Είναι πολύ εύκολο, και καλά που έκανα τον έλεγχο, η εξαγωγής ήταν κλειστή, η εισαγωγής ήταν μια χαρά...

Μη κοιτάς που έχεις μπλέξει με τις μπακατέλες της Αμάχα, εμείς έχουμε ΧοντίσΑ μοτέρ :D:pDancing
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Γιατί ρε μάϊστορα; Είναι πολύ εύκολο, και καλά που έκανα τον έλεγχο, η εξαγωγής ήταν κλειστή, η εισαγωγής ήταν μια χαρά...

Μη κοιτάς που έχεις μπλέξει με τις μπακατέλες της Αμάχα, εμείς έχουμε ΧοντίσΑ μοτέρ :D:pDancing
"Eλα ρε Νικόλα, να κάνεις υποκύψεις επιπέδου Γιόγκα για την εξαγωγής; Εδώ ρυθμίζω 48 βαλβίδες σε δύο Daihatsu DK20 σε μισή ώρα κύριος..
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
"Eλα ρε Νικόλα, να κάνεις υποκύψεις επιπέδου Γιόγκα για την εξαγωγής; Εδώ ρυθμίζω 48 βαλβίδες σε δύο Daihatsu DK20 σε μισή ώρα κύριος..
Πως ρε μπάρμπα πιάνεις φίλερ με τόσο "τρεμουλο" στο χερι;; funny
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Οριζόντιο κύλινδρο.. θες να στο ζωγραφισω;abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk


Μην κάνεις τον κόπο θα στο εξηγήσω εγώ........

Παράλληλη διάταξη είναι δύο-τρείς-τέσσερις κλπ κύλινδροι ο ένας δίπλα στον άλλο.......

Οριζόντια- κάθετη ή σε γωνία είναι η θέση του κυλίνδρου κι' όχι η διάταξη............


Αμα μου το ζωγράφιζες ένας θεός ξέρει τι αξια θα 'χε αυτός ο πίνακας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μην κάνεις τον κόπο θα στο εξηγήσω εγώ........

Παράλληλη διάταξη είναι δύο-τρείς-τέσσερις κλπ κύλινδροι ο ένας δίπλα στον άλλο.......

Οριζόντια- κάθετη ή σε γωνία είναι η θέση του κυλίνδρου κι' όχι η διάταξη............


Αμα μου το ζωγράφιζες ένας θεός ξέρει τι αξια θα 'χε αυτός ο πίνακας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Γηράσκω αεί διδασκόμενος......abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
"Eλα ρε Νικόλα, να κάνεις υποκύψεις επιπέδου Γιόγκα για την εξαγωγής; Εδώ ρυθμίζω 48 βαλβίδες σε δύο Daihatsu DK20 σε μισή ώρα κύριος..

Είσ' ωραίγιος και μετράς, αλλά και το καημένο το παπί αγκαρειομάχος είναι, θέλει τη στοργή του κι αυτό, DK20 σοβαραί μηχαναί, αν κι εγώ είμαι φαν της Yanmar...

http://engine.od.ua/daihatsu
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Είσ' ωραίγιος και μετράς, αλλά και το καημένο το παπί αγκαρειομάχος είναι, θέλει τη στοργή του κι αυτό, DK20 σοβαραί μηχαναί, αν κι εγώ είμαι φαν της Yanmar...

http://engine.od.ua/daihatsu
Τις χαλασαν τελευταία.......
 
Top Bottom