Συμβαίνει τώρα....

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.534
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Έριξα μια ματιά στο Youtube και έχει πολύ καλά rewiews το συγκεκριμένο tailbag για Naked και Sport μοτοσυκλέτες. Εγώ έχω και ένα backbag της Nordcap το οποίο το έχω πάντα μαζί μου όταν κάνω μικρά ταξιδάκια. Πιστεύεις ότι μπορεί να μου περιορίσει το σακίδιο πλάτης το συγκεκριμένο? Πως θα το ξέρω αν δεν το δοκιμάσω και πως θα το δοκιμάσω πριν το αγοράσω? :( Μήπως περνάς από Λαμία? ;)

Αγγελε ολα τα site εχουν διαστασεις και μπορεις να δεις αν σου κανει κατι η οχι.

Αν εχεις tank bag δεν σου χρειαζετε,αλλα και αν δεν εχες δεν θα βολευε γιατι ειναι για αλλες μηχανες και οχι για την δικη σου.
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Σε αυτό δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατι κι εγώ άδεια από τη σημαία πήρα για να το κάνω και ίσως με περιμένει γκρίνια αν το πάρουν χαμπάρι... καταλαβαίνεις..
Όχι μόνο καταλαβαίνω, ξεχνάω ότι σε ρώτησα και σε ευχαριστώ για το χρόνο που διέθεσες για μένα :)
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Γ@μώ την αγανάκτηση τρίωρη καθυστέρηση και χωρίς ειδοποίηση, νηστικός μέσα στον ήλιο...ποτέ ξανά ταξίδι σε νησί με αυτή την κ@λοεταιρεία, κάλλιο με το αεροπλάνο και να νοικιάζω μηχανάκι...ούτε ένα συγνώμη οι γύφτοι αλλά φταίμε εμείς που πληρώνουμε χρυσάφι τα εισιτήρια στα 30χρονα ρημάδια τους


Στάλθηκε από το ρημαδοτάμπλετ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Να τα μας, αρχίσαμε τα "καλύτερα να νοικιάσεις μηχανακι"
Καταλάβαμε όλοι τι καλά όπου έκανε την δουλειά το σιμπιεφ.....


Στάλθηκε χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Όλα στη γυναίκα σου...

αλλά μη σε νοιάζει, θα σου αφήσω τη μιά σκηνή και θα βολευτείς, να έχεις κάπου να μείνεις μωρ' αδερφέ μου όταν θα πάρεις εξιτήριο από το νοσοκομείο, ποιός θα σου νοικιάζει τσαρδί με μπαταρισμένα μούτρα και σπασμένα κόκκαλα abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Καφές στου Αποστόλη το κουτούκι στην Αρτα, και ιαματικά λουτρά στο Χανόπουλο...καθόσο μόρτης και τσιρίμπασης...


Στάλθηκε από το ρημαδοτάμπλετ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
αυτόν τον συνδυασμό "κουτούκι, λαός, 'φτώχια και φιλότιμο' " θα ήθελα όταν κάποια μέρα βρεθούμε από κοντά να μου εξηγήσεις πως τη συνδιάζεις με τα spa και τα υδρομασάζ/χαμάμ!!! Το ήξερα πως είσαι πολυδιάστατος τύπος... αλλά τόοοοσο???
RollingRollingRolling
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Δεν είναι σπά Βαγγέλη, απλά είναι αρχαία ραδιούχα πηγή και τα ανέστησε μια τοπική οικογένεια που λειτουργεί και το ξενοδοχείο...μαζευόμαστε τα γερόντια της περοχής και κάνουμε τα μπανάκια μας για τα σάπια κοκκάλα με 6 ευρά. Μακριά από μένα χλίδες και λοιπά τέτοια για μπεμβέδες :D:p
 

StepaS

well know member
Δημοσιεύσεις
3.187
Μοτοσυκλέτα
KTM 1290 Super Adventure S
Όνομα
Vagelis
Συμπάθα με τότες!! Εγώ είδα πετρόχτιστο δωμάτειο με επένδυση ξύλου... αφρούς και άλατα για τα μπάνια... η σαμπάνια λείπει απο εκεί και η κάμερα να γράψει τα όσα θα ακολουθήσουν!
funnyfunny
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Δεν είναι σπά Βαγγέλη, απλά είναι αρχαία ραδιούχα πηγή και τα ανέστησε μια τοπική οικογένεια που λειτουργεί και το ξενοδοχείο...μαζευόμαστε τα γερόντια της περοχής και κάνουμε τα μπανάκια μας για τα σάπια κοκκάλα με 6 ευρά. Μακριά από μένα χλίδες και λοιπά τέτοια για μπεμβέδες :D:p



Χαμένε
Εδώ έχουμε ολόκληρο ποτάμι με ιαματικό νερό
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Στης Άρτας το γιοφύρι, το βάζω για να το δει ο omega που δεν έχει πάει ποτέ


Στάλθηκε από το ρημαδοτάμπλετ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.186
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
μωρε εχει παει απογευμα................ εγω δεν ξαναπάει απογευμα και μετά (αυτά εκει δεν ηταν κουνούπια ....βροντόσαυροι και τυρανόσαυροι !!!)
 
Top Bottom