Συμβαίνει τώρα....

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.185
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
θελεις να επιληφθω του θεματος ;;;;
πες μου μονο ποσες μερες θες για αρχή......


Κυριε Βάγγο..
Κυριε Μάνο..

Ο Zataras με αντιμετωπιζει ρατσιστικά..
:(

cdefghicdefghi
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
θελεις να επιληφθω του θεματος ;;;;
πες μου μονο ποσες μερες θες για αρχή......
Θελω ξύρισμα μούσι και κεφάλι του Zatara αλλα νομο 4000



αλλαγή του αβαταρ του με το σήμα της ΚΤΜ και 600€ προστιμο για να βάλω κάγκελα και λάστιχα..

Και λίγα ζητάω.. :p:p
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Μην πειράζετε τον χουνδακια
Σκεφτείτε πόσο άγχος περνάει κάθε μέρα μην πατήσει καμμια τσίχλα και μείνει κολλημένος εκεί

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Που πα ρε με ενάμισο χιλιάρικο μηχανάκι...δε ντρέπουσαι λιγάκις :D
Πες την αλήθεια..

Ψάνεις γκρεμό να το φουντάρεις για να πάρεις ΚΤΜ;;

Τα γράφω λίγο απότομα.Κοίτα μη μου πάθεις τίποτα..abcdefghgk
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Και που σαι μπεμβεδάκια...Τρίτη Τετάρτη μη δουλεύεις για να μας συνοδέψεις Ηγουμενίτσα...και κάνε σπονδή στο Μανιτού να μη βρέχει.

3 ώρες καθυστέρα το φελέκι μου μέσα με το σκυλοπνίχτη σήμερα...
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Και που σαι μπεμβεδάκια...Τρίτη Τετάρτη μη δουλεύεις για να μας συνοδέψεις Ηγουμενίτσα...και κάνε σπονδή στο Μανιτού να μη βρέχει.

3 ώρες καθυστέρα το φελέκι μου μέσα με το σκυλοπνίχτη σήμερα...


Δεν περναγες και απο εδώ να σου δώσω λάδι για την φριτεζα του
 

Zatara

member
Δημοσιεύσεις
1.423
Ηλικία
54
Περιοχή
Κουκουβάουνες
Μοτοσυκλέτα
Daytona DY 125RS EFI '17
Όνομα
Γιαβάσης Βλάμης
Γ@μώ την αγανάκτηση τρίωρη καθυστέρηση και χωρίς ειδοποίηση, νηστικός μέσα στον ήλιο...ποτέ ξανά ταξίδι σε νησί με αυτή την κ@λοεταιρεία, κάλλιο με το αεροπλάνο και να νοικιάζω μηχανάκι...ούτε ένα συγνώμη οι γύφτοι αλλά φταίμε εμείς που πληρώνουμε χρυσάφι τα εισιτήρια στα 30χρονα ρημάδια τους


Στάλθηκε από το ρημαδοτάμπλετ μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Νατάσσα καλησπέρα. Πες μου εντυπώσεις αφού το δοκιμάσεις σε κάποια δοκιμαστική βόλτα, πόσο στοίχισε και σε πόσες μέρες παρέλαβες γιατί ενδιαφέρομαι για να το βάλω στη γιαπωνέζα μου, YAMAHA MT07 ;)
 

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
Νατάσσα καλησπέρα. Πες μου εντυπώσεις αφού το δοκιμάσεις σε κάποια δοκιμαστική βόλτα, πόσο στοίχισε και σε πόσες μέρες παρέλαβες γιατί ενδιαφέρομαι για να το βάλω στη γιαπωνέζα μου, YAMAHA MT07 ;)

Θα σου πω. Δεν το δοκίμασα ακόμα. Ο μόνος μου ενδοιασμός είναι μήπως έρχεται αρκετά μπροστά και με στριμώχνει, γιατί κάθομαι αρκετα πίσω στη σέλα και στο SV είναι μονοκομματη.

Έκανε 75 λίρες Αγγλίας, 88 ευρώ με την ισοτιμία. Χρησιμοποίησα δικό μου courier, της εταιρείας που δουλεύω, το δικό τους ήταν τσουχτερό (40 λίρες).

Πάντως έχουν άψογη εξυπηρέτηση και άμεση. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη με το κατάστημα. Αναφέρομαι στο windingroads.co.uk.

Πιστεύω στο MT θα είναι τέλειο. Αν ψάξεις στο google πιθανόν να βρεις φωτό. Βγαίνει και σε πιο μεγάλο....
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Θα σου πω. Δεν το δοκίμασα ακόμα. Ο μόνος μου ενδοιασμός είναι μήπως έρχεται αρκετά μπροστά και με στριμώχνει, γιατί κάθομαι αρκετα πίσω στη σέλα και στο SV είναι μονοκομματη.

Έκανε 75 λίρες Αγγλίας, 88 ευρώ με την ισοτιμία. Χρησιμοποίησα δικό μου courier, της εταιρείας που δουλεύω, το δικό τους ήταν τσουχτερό (40 λίρες).

Πάντως έχουν άψογη εξυπηρέτηση και άμεση. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη με το κατάστημα. Αναφέρομαι στο windingroads.co.uk.

Πιστεύω στο MT θα είναι τέλειο. Αν ψάξεις στο google πιθανόν να βρεις φωτό. Βγαίνει και σε πιο μεγάλο....
Έριξα μια ματιά στο Youtube και έχει πολύ καλά rewiews το συγκεκριμένο tailbag για Naked και Sport μοτοσυκλέτες. Εγώ έχω και ένα backbag της Nordcap το οποίο το έχω πάντα μαζί μου όταν κάνω μικρά ταξιδάκια. Πιστεύεις ότι μπορεί να μου περιορίσει το σακίδιο πλάτης το συγκεκριμένο? Πως θα το ξέρω αν δεν το δοκιμάσω και πως θα το δοκιμάσω πριν το αγοράσω? :( Μήπως περνάς από Λαμία? ;)
 

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
Έριξα μια ματιά στο Youtube και έχει πολύ καλά rewiews το συγκεκριμένο tailbag για Naked και Sport μοτοσυκλέτες. Εγώ έχω και ένα backbag της Nordcap το οποίο το έχω πάντα μαζί μου όταν κάνω μικρά ταξιδάκια. Πιστεύεις ότι μπορεί να μου περιορίσει το σακίδιο πλάτης το συγκεκριμένο? Πως θα το ξέρω αν δεν το δοκιμάσω και πως θα το δοκιμάσω πριν το αγοράσω? :( Μήπως περνάς από Λαμία? ;)

Είμαι σχεδόν σίγουρη πως tail bag και backpack δεν πάνε μαζί, εκτός αν οδηγάς SS που είναι σκυφτη η θέση οδήγησης..... εγώ όσα σακίδια πλάτης έχω δοκιμάσει, αν και τα φοράω τέρμα ψηλά, σχεδόν ακουμπάνε στο πίσω μέρος της σέλας που είναι υπερυψωμένο. Τώρα να φταίει το ύψος μου; Μπορεί. 1,70 είμαι. Ίσως κάποιος πιο ψηλός να τα βολεύει και τα δυο. Δεν ξέρω.
 

ANGELO

member
Δημοσιεύσεις
1.137
Ηλικία
51
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Μοτοσυκλέτα
YAMAHA MT07
Όνομα
ΑΓΓΕΛΟΣ
Περιοχή
ΛΑΜΙΑ
Είμαι σχεδόν σίγουρη πως tail bag και backpack δεν πάνε μαζί, εκτός αν οδηγάς SS που είναι σκυφτη η θέση οδήγησης..... εγώ όσα σακίδια πλάτης έχω δοκιμάσει, αν και τα φοράω τέρμα ψηλά, σχεδόν ακουμπάνε στο πίσω μέρος της σέλας που είναι υπερυψωμένο. Τώρα να φταίει το ύψος μου; Μπορεί. 1,70 είμαι. Ίσως κάποιος πιο ψηλός να τα βολεύει και τα δυο. Δεν ξέρω.
Υψος : 1.89 ;) Αν το αποφασίσω, θα μεσολαβήσεις για το courier προκειμένου να έρθει στην Ελλάδα φθηνότερα?
 

Natassa

member
Δημοσιεύσεις
864
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
SV650/2017
Όνομα
Νατάσσα
Υψος : 1.89 ;) Αν το αποφασίσω, θα μεσολαβήσεις για το courier προκειμένου να έρθει στην Ελλάδα φθηνότερα?

Σε αυτό δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατι κι εγώ άδεια από τη σημαία πήρα για να το κάνω και ίσως με περιμένει γκρίνια αν το πάρουν χαμπάρι... καταλαβαίνεις..
 
Top Bottom