Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.673
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Παλουκάρια Βαραντερόβιοι,

για λογαριασμό συγγενή εκ Καρδίτσας υπάρχει ενδιαφέρον για το Varadero της αγγελίας εδώ:

https://www.car.gr/30023748-honda-v...7S9VI1-dSqMt8ckufBEagVeY6fVSeJRFtjM7Yavm536bw

Από εβδομάδα θα πάω να το δω από κοντά, αλλά λέω να ρωτήσω εδώ πρώτα αν ξέρουμε τπτ σχετικά με το μηχανάκι, τι να τον ρωτήσω από κοντά ή και
αν έχει κανείς υπόψη κάποιο άλλο που να πωλείται σε ανάλογη κατάσταση και χρήματα από γνωστό μας ....

Σας ευχαριστώ για την όποια βοήθεια !
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Παλουκάρια Βαραντερόβιοι,

για λογαριασμό συγγενή εκ Καρδίτσας υπάρχει ενδιαφέρον για το Varadero της αγγελίας εδώ:

https://www.car.gr/30023748-honda-v...7S9VI1-dSqMt8ckufBEagVeY6fVSeJRFtjM7Yavm536bw

Από εβδομάδα θα πάω να το δω από κοντά, αλλά λέω να ρωτήσω εδώ πρώτα αν ξέρουμε τπτ σχετικά με το μηχανάκι, τι να τον ρωτήσω από κοντά ή και
αν έχει κανείς υπόψη κάποιο άλλο που να πωλείται σε ανάλογη κατάσταση και χρήματα από γνωστό μας ....

Σας ευχαριστώ για την όποια βοήθεια !
Πάνω κάτω το τι θα κοιτάξεις είναι το ίδιο σε όλες τις μοτό Άγγελε.Εισαι πιο παλιός και ξέρεις.
Αν έχει κανένα αρχείο συντηρήσεως καλά θα είναι..

Κάνε ένα γρήγορο τηλέφωνο στον ασφαλιστή σου δίνοντας την πινακίδα του για έλεγχο εμπλοκής σε ατύχημα.. Δεν θα έχει πρόβλημα να στη δώσει η κι ακόμα τον αριθμό πλαισίου.

Οπτικά φαίνεται καθαρή.
Πιθανολογω ότι θα χρειαστει να υπολογισεις αλλαγη μπροστινών δίσκων στα φρένα μιας και ξεχωρίζω ένα "νύχι" στη μέσα τους πλευρά.Δεν έχουν τόσο καλή ανάλυση να ζουμαρω..
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Πιθανολογω ότι θα χρειαστει να υπολογισεις αλλαγη μπροστινών δίσκων στα φρένα μιας και ξεχωρίζω ένα "νύχι" στη μέσα τους πλευρά.Δεν έχουν τόσο καλή ανάλυση να ζουμαρω..

Πόσα θες να μας τρελάνεις...ότι είδες το νύχι απο τις φώτο!:p
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Πόσα θες να μας τρελάνεις...ότι είδες το νύχι απο τις φώτο!:p
Αφού ξέρεις ότι προσπαθώ στο μετρό που μπορώ να ξεχωρίσω πράγματα.Σαν να ψωνίζω εγώ..
Τώρα με τη σέλα βλέπω και καλύτερα..abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Στην εσωτερική περιφέρεια του μπροστινού δίσκου διακρίνεται κάτι.
Νίκο μουυυυ... Bcdefghg
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.293
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Αδικείται ρε φίλε με τόση παρατηρητικότητα!
Αστυνόμος Σαΐνης θα έπρεπε να λέγεται, όχι Ω!



RollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Παλουκάρια Βαραντερόβιοι,

για λογαριασμό συγγενή εκ Καρδίτσας υπάρχει ενδιαφέρον για το Varadero της αγγελίας εδώ:

https://www.car.gr/30023748-honda-v...7S9VI1-dSqMt8ckufBEagVeY6fVSeJRFtjM7Yavm536bw

Από εβδομάδα θα πάω να το δω από κοντά, αλλά λέω να ρωτήσω εδώ πρώτα αν ξέρουμε τπτ σχετικά με το μηχανάκι, τι να τον ρωτήσω από κοντά ή και
αν έχει κανείς υπόψη κάποιο άλλο που να πωλείται σε ανάλογη κατάσταση και χρήματα από γνωστό μας ....

Σας ευχαριστώ για την όποια βοήθεια !

Αγγελάκο να πώ κάποιες σκέψεις μου, μιάς και το ''μπαουλοντίβανο'' έχει και τα χρονάκια του, και τα χλμτράκια του,
εγώ θα κοιτούσα πρώτα την κατάσταση των αναρτήσεων (τί, και εάν έχει κάνει), λόγω της συνήθους πρακτικής των εταιριών(όλων), να βάζουν αναρτήσεις (για αναβάτες 70-80kgr και σχεδόν μέτριες), και της συνήθους δικής μας πρακτικής να φορτώνουμε καί ''το κλουβί με το καναρίνι'' (και εάν δέν πολυασχολούμαστε με τις αναρτήσεις, πχ εάν ο κάτοχος όπως το πήρε ταξίδευε με συνεπιβάτη και μπαγάζια χωρίς να το ρυθμίζει η καταπόνηση του αμορτισέρ(λάδια) - ελατηρίου θα είναι υπερδιπλάσια ), οπότε υπάρχει η πιθανότητα να έχουν ''βρακοποιηθεί'', και το κόστος έστω ενός service, (+ την δυσκολία λόγω Καρδίτσας) θα ανεβάσει το κόστος κτήσης, αναφέρομαι χωρίς να γνωρίζω τις αγοραίες τιμές τους, ίσως η τιμή να δικαιολογεί το κόστος αυτό εάν υπάρξει.
επίσης μιάς και αναφέρει ότι φοράει λάμπες xenon, θα κοιτούσα πώς τα έχει περάσει, είναι κάποιες λάμπες που δέν χωράνε, ή έχουν τοποθετηθεί τσαπατζούλικα κόβωντας το στεγανοποιητικό λάστιχο ή καπάκι του φαναριού για να χωρέσουν, ή κοπτοραπτική σε καλώδια, με αποτέλεσμα προβλήματα όπως να εισχωρεί στον καθρέφτη του φαναριού σκόνη που είναι πολύ δύσκολο να καθαριστεί, ή ηλεκτολογικά όπως διαρροές, και ίσως δυσκολία επαναφοράς στην εργοστασιακή μορφή, (εάν ο νέος κάτοχος δέν θέλει να τυφλώνει τους απέναντι)
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Εχετε άγχος, θέλετε να πνίξετε στεφάνι, πεθερά και διευθυντή μαζί? Δε χρειάζεται να πάτε φυλακή. Ούτε να πάμε shopping, βλέπουμε τέτοια :

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Εχετε άγχος, θέλετε να πνίξετε στεφάνι, πεθερά και διευθυντή μαζί? Δε χρειάζεται να πάτε φυλακή. Ούτε να πάμε shopping, βλέπουμε τέτοια :

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

snap on !!!!!!!!!!!!! γιατρέ, είσαι πολύ μερακλής τελικά cdefg
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Εχετε άγχος, θέλετε να πνίξετε στεφάνι, πεθερά και διευθυντή μαζί? Δε χρειάζεται να πάτε φυλακή. Ούτε να πάμε shopping, βλέπουμε τέτοια :

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εχει τρελά μηχανήματα ο παίχτουρας! Αμμοβολή! Pοwder coating gun και φούρνο! Ωραίος
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.498
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εχει τρελά μηχανήματα ο παίχτουρας! Αμμοβολή! Pοwder coating gun και φούρνο! Ωραίος

Εγω δεν θα εκανα αμμοβολη στην συγκεκριμενη θηκη.Με την αμμοβολη διεγραψε την ιστορια της.
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.610
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Να το προσεξω η ΟΧΙ ? Εχω περιπου 8 μηνες στο forum και μετα απο
απελπιδες προσπαθειες εχω ακομη 400 μηνυματα αδιαβαστα!
Θ α περασω στις πανελληνιες η πρεπει να διαβασω σουκου και
να μην βολταρω? ΓΙΑ πεστε εχω ελπιδες?Greetingcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefcdefcdefcdefcdefcdefcdefcdefcdef
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Να το προσεξω η ΟΧΙ ? Εχω περιπου 8 μηνες στο forum και μετα απο
απελπιδες προσπαθειες εχω ακομη 400 μηνυματα αδιαβαστα!
Θ α περασω στις πανελληνιες η πρεπει να διαβασω σουκου και
να μην βολταρω? ΓΙΑ πεστε εχω ελπιδες?Greetingcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefghigcdefcdefcdefcdefcdefcdefcdefcdefcdef

σε καλό δρόμο είσαι, 2844 εγώ abcdefghgk abcdefghgk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Εχει τρελά μηχανήματα ο παίχτουρας! Αμμοβολή! Pοwder coating gun και φούρνο! Ωραίος
Πολλά μηχανήματα = λιγος χρόνος με την κυρά. .

Στάλθηκε από το POCO F2 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom