Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θυμόσαστε για τις ανησυχίες μου για το Multi 1260? Λεπόν φιλαράκι με Λαίλαπα έκανε μεγάλη βόλτα με το 1260 και μου έστειλαν μήνυμα τα εξής, γιατί γράφτηκαν στην ομάδα των τρελλών στο Facebook ,εγώ δεν τα πήρα χαμπάρι και συνέχιζα να ρωτάω....
#QUOTE
Καλό το multi αλλά σα τη Τρεσα δεν είναι....

έχουμε και λέμε.
Θετικά Μουλτιμπλεντερ:
1. Πανέμορφο
2. Οθοναρα
3. Ρυθμιζόμενο όλο το μηχανάκι
4. Οικονομικοτατο σε κατανάλωση
5. Θεσαρα
6. Τιμοναρα
7. Μέχρι 150 δε καταλαβαίνεις τίποτα από ανωμαλίες στο δρόμο.
Αρνητικά :
1. Κουνάει στα 180 σε όλες τις ρυθμίσεις.
2. Στο στρίψιμο δε νιώθεις το δρόμο.
3. Πλήθος ηλεκτρονικών που θέλουν 2 - 3 χρόνια εκπαίδευσης στο Άτλαντα.
4. Ανάβουν κατά διαστήματα λαμπάκια τσέκ κλπ χωρίς κάποιο λόγο. Και σβήνουν μόνα τους.

και ανοίγματα από 3τες και 4τες το τρεισερ είναι μπροστά. Χωρίς να απενεργοποίησω τα ηλεκτρονικά.
.....................νομίζω η πλεύση που είχε δεν ήταν στα λάστιχα. Ήταν λες και ο αέρας λόγω πλαστικών το σήκωνε όπως έκανε και το τρεισερ στην αρχή
#UNQUOTE

Βye bye Italian Beauty..
Kαι τελικά αν θέλεις πραγματική αναβάθμιση, μπαίνεις στην Στρούγκαααα και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα...
Η Αγ. Τριάς Ελέησον υμάς ,καλημέρα σας....
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Θυμόσαστε για τις ανησυχίες μου για το Multi 1260? Λεπόν φιλαράκι με Λαίλαπα έκανε μεγάλη βόλτα με το 1260 και μου έστειλαν μήνυμα τα εξής, γιατί γράφτηκαν στην ομάδα των τρελλών στο Facebook ,εγώ δεν τα πήρα χαμπάρι και συνέχιζα να ρωτάω....
#QUOTE
Καλό το multi αλλά σα τη Τρεσα δεν είναι....

έχουμε και λέμε.
Θετικά Μουλτιμπλεντερ:
1. Πανέμορφο
2. Οθοναρα
3. Ρυθμιζόμενο όλο το μηχανάκι
4. Οικονομικοτατο σε κατανάλωση
5. Θεσαρα
6. Τιμοναρα
7. Μέχρι 150 δε καταλαβαίνεις τίποτα από ανωμαλίες στο δρόμο.
Αρνητικά :
1. Κουνάει στα 180 σε όλες τις ρυθμίσεις.
2. Στο στρίψιμο δε νιώθεις το δρόμο.
3. Πλήθος ηλεκτρονικών που θέλουν 2 - 3 χρόνια εκπαίδευσης στο Άτλαντα.
4. Ανάβουν κατά διαστήματα λαμπάκια τσέκ κλπ χωρίς κάποιο λόγο. Και σβήνουν μόνα τους.

και ανοίγματα από 3τες και 4τες το τρεισερ είναι μπροστά. Χωρίς να απενεργοποίησω τα ηλεκτρονικά.
.....................νομίζω η πλεύση που είχε δεν ήταν στα λάστιχα. Ήταν λες και ο αέρας λόγω πλαστικών το σήκωνε όπως έκανε και το τρεισερ στην αρχή
#UNQUOTE

Βye bye Italian Beauty..
Kαι τελικά αν θέλεις πραγματική αναβάθμιση, μπαίνεις στην Στρούγκαααα και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα...
Η Αγ. Τριάς Ελέησον υμάς ,καλημέρα σας....


ΈΕτσιι.... άντε..άντε για έλα στο ίσιο δρόμο που πάς να ξεστρατίσεις.... και να τον πληρώσεις και από πάνω.... Joy
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
ΈΕτσιι.... άντε..άντε για έλα στο ίσιο δρόμο που πάς να ξεστρατίσεις.... και να τον πληρώσεις και από πάνω.... Joy
Ρε θα περιμένω το ΜΤ 10 Tracer λέμεεεεε....
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Ρε θα περιμένω το ΜΤ 10 Tracer λέμεεεεε....

Giving... έτσι μάλιστα... Αν και θα σου έλεγα να περιμένεις και για το μεγάλο αντβε που θα παρουσιάσει στην επόμενη έκθεση....
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Θυμόσαστε για τις ανησυχίες μου για το Multi 1260? Λεπόν φιλαράκι με Λαίλαπα έκανε μεγάλη βόλτα με το 1260 και μου έστειλαν μήνυμα τα εξής, γιατί γράφτηκαν στην ομάδα των τρελλών στο Facebook ,εγώ δεν τα πήρα χαμπάρι και συνέχιζα να ρωτάω....
#QUOTE
Καλό το multi αλλά σα τη Τρεσα δεν είναι....

έχουμε και λέμε.
Θετικά Μουλτιμπλεντερ:
1. Πανέμορφο
2. Οθοναρα
3. Ρυθμιζόμενο όλο το μηχανάκι
4. Οικονομικοτατο σε κατανάλωση
5. Θεσαρα
6. Τιμοναρα
7. Μέχρι 150 δε καταλαβαίνεις τίποτα από ανωμαλίες στο δρόμο.
Αρνητικά :
1. Κουνάει στα 180 σε όλες τις ρυθμίσεις.
2. Στο στρίψιμο δε νιώθεις το δρόμο.
3. Πλήθος ηλεκτρονικών που θέλουν 2 - 3 χρόνια εκπαίδευσης στο Άτλαντα.
4. Ανάβουν κατά διαστήματα λαμπάκια τσέκ κλπ χωρίς κάποιο λόγο. Και σβήνουν μόνα τους.

και ανοίγματα από 3τες και 4τες το τρεισερ είναι μπροστά. Χωρίς να απενεργοποίησω τα ηλεκτρονικά.
.....................νομίζω η πλεύση που είχε δεν ήταν στα λάστιχα. Ήταν λες και ο αέρας λόγω πλαστικών το σήκωνε όπως έκανε και το τρεισερ στην αρχή
#UNQUOTE

Βye bye Italian Beauty..
Kαι τελικά αν θέλεις πραγματική αναβάθμιση, μπαίνεις στην Στρούγκαααα και ζήσαν αυτοί καλά και εμείς καλύτερα...
Η Αγ. Τριάς Ελέησον υμάς ,καλημέρα σας....
Εντάξει, τι να κάνουμε...δεν είναι όλοι για να οδηγάνε Ιταλικά Άτια. Θέλουν φιλικότητα και προδέρμ οι περισσότεροι.
Αν περάσουν δε και τα χρόνια...άστα. Μόνο Πενφε μετά...
Angry old man
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Giving... έτσι μάλιστα... Αν και θα σου έλεγα να περιμένεις και για το μεγάλο αντβε που θα παρουσιάσει στην επόμενη έκθεση....
Σαν την Ιαπωνία τελικά.....
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Όχι αστροδίνες ... όπως είναι στο δικό μου... DancingDancing
Πάντως η τελική του Vstrom είναι ένα από τα μυστήρια της φύσης ,δεν έχει εξερευνηθεί ακόμα....RollingRollingRollingRollingRolling
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Πάντως η τελική του Vstrom είναι ένα από τα μυστήρια της φύσης ,δεν έχει εξερευνηθεί ακόμα....RollingRollingRollingRollingRolling
Απο όσο έχω διαβάσει το vstrom απο την πρώτη γενιά του ακόμη, στερείται τελικής ταχύτητας. Απλά οι κάτοχοι κάπου στα 250 χλμ/ώρα σταματάνε να ανοίγουν το γκάζι επειδή αν αφήσουν τα χέρια απο το τιμόνι κουνάει λίγο και δεν υπάρχουν καλύτερα λάστιχα στην αγορά για να εκμεταλλευτούν τις δυνατότητες της μηχανής.Giving

Κάνω προπόνηση για κάτοχος. Τα λέω καλά;
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Απο όσο έχω διαβάσει το vstrom απο την πρώτη γενιά του ακόμη, στερείται τελικής ταχύτητας. Απλά οι κάτοχοι κάπου στα 250 χλμ/ώρα σταματάνε να ανοίγουν το γκάζι επειδή αν αφήσουν τα χέρια απο το τιμόνι κουνάει λίγο και δεν υπάρχουν καλύτερα λάστιχα στην αγορά για να εκμεταλλευτούν τις δυνατότητες της μηχανής.Giving

Κάνω προπόνηση για κάτοχος. Τα λέω καλά;

ΈΕτσιι... μπράβοο... είσαι στο πνεύμα μου.... Smileys drinking beer Emoticon Άντε με το καλό και εσύ ... καινούργιο ή παλιό θες?
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Είμαστε και λίγο ως πολύ λαός της συνήθειας !!
Εχουμε συνηθίσει τόσα χρόνια honda και yamaha οπότε ότι και να βγει θα το πάρουμε με κλειστά μάτια κ ας βγάλουν θέματακια
RollingRollingRolling
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Απο όσο έχω διαβάσει το vstrom απο την πρώτη γενιά του ακόμη, στερείται τελικής ταχύτητας, + ΦΡΕΝΩΝ,ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ

Απλά οι κάτοχοι κάπου στα 150 χλμ/ώρα σταματάνε να ανοίγουν το γκάζι ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ....
;

Angry old man
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
ΈΕτσιι... μπράβοο... είσαι στο πνεύμα μου.... Smileys drinking beer Emoticon Άντε με το καλό και εσύ ... καινούργιο ή παλιό θες?
Τα γραφω στο νημα που είχα ανοιξει για ψαξιμο. Μην σπαμάρουμε εδώ.;)
 
Top Bottom