Οι εξορμήσεις μιας πάπιας - τα χρονικά ενός παπόβιου

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Αν σκεφτείς να δώσεις το tracer ρίξε ενα πμ πρώτα.
Αφού το πατάς με 650, τι το θες?

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αφού το πατάς με 650, τι το θες?

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ναι ρε, *****ια μηχανάκι έχω, φοβάμαι και τα KLE 500....
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ναι ρε, *****ια μηχανάκι έχω, φοβάμαι και τα KLE 500....
Τα KLE μην τα φοβάσαι, τα έχεις!

Μην σου πω και τα Transalp!

Για τα bandit τα 650 όμως άκουσα κάτι φήμες ότι είναι πολύ αντρικά μηχανάκια και νομίζω θα το πιεις το τσαγάκι σου. Έτσι λένε. Μην ρωτάς ποιος....ένας απο το χωριό, δεν τον ξέρεις...
RollingRollingRolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τα KLE μην τα φοβάσαι, τα έχεις!

Μην σου πω και τα Transalp!

Για τα bandit τα 650 όμως άκουσα κάτι φήμες ότι είναι πολύ αντρικά μηχανάκια και νομίζω θα το πιεις το τσαγάκι σου. Έτσι λένε. Μην ρωτάς ποιος....ένας απο το χωριό, δεν τον ξέρεις...
RollingRollingRolling
Ναι γουστάρω, γάμα με Bandit, παίρνω τα λεγόμενα σου και τα ανεβάζω σε άλλη ομάδα...Να γελάσουμε σημερις....
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ναι γουστάρω, γάμα με Bandit, παίρνω τα λεγόμενα σου και τα ανεβάζω σε άλλη ομάδα...Να γελάσουμε σημερις....
Αν δω τα γραφόμενα μου σε άλλη ομάδα ή φόρουμ που δεν έδωσα συναίνεση, θα προβώ σε μήνυση για κλοπή πνευματικών δικαιωμάτων! abcdefghgk

Εντάξει...βρηκαμε που θα βρουμε λεφτά για καινούριο μηχανάκι τελικα! DancingDancingDancing

RollingRollingRolling
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αν δω τα γραφόμενα μου σε άλλη ομάδα ή φόρουμ που δεν έδωσα συναίνεση, θα προβώ σε μήνυση για κλοπή πνευματικών δικαιωμάτων! abcdefghgk

Εντάξει...βρηκαμε που θα βρουμε λεφτά για καινούριο μηχανάκι τελικα! DancingDancingDancing

RollingRollingRolling
*****α πραγματικά Εφιάλτης αφού....RollingRollingRollingRollingRolling
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Τα KLE μην τα φοβάσαι, τα έχεις!

Μην σου πω και τα Transalp!

Για τα bandit τα 650 όμως άκουσα κάτι φήμες ότι είναι πολύ αντρικά μηχανάκια και νομίζω θα το πιεις το τσαγάκι σου. Έτσι λένε. Μην ρωτάς ποιος....ένας απο το χωριό, δεν τον ξέρεις...
RollingRollingRolling
Λεω να το δώσω να πάρω σκουτ... Εε μηχανή ήθελα να πω
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αν το πάρω σε καλή τιμή να το δώσω να βγάλω μεροκάματο.
Εσένα μονακι θα σου κανω την τρύπα κάλτσα, το μέσα έξω και εσύ δεν μαμάς τα tracer?
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Εσένα μονακι θα σου κανω την τρύπα κάλτσα, το μέσα έξω και εσύ δεν μαμάς τα tracer?
Ρεαλιστικά οποιοδήποτε τετρακυλινδρο πάνω απο 600cc είναι πιο γρήγορο από το tracer. Δοκίμασε να ανοίξεις με κανα fazer s2 να δεις κλαρίνο.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ρεαλιστικά οποιοδήποτε τετρακυλινδρο πάνω απο 600cc είναι πιο γρήγορο από το tracer. Δοκίμασε να ανοίξεις με κανα fazer s2 να δεις κλαρίνο.
Ναι ρε Μλκ...
 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Απογευματινή βόλτα στα Πλατανίδια. Απίστευτο ηλιοβασίλεμα...και φυσικά με HDR λήψη για πιο ρεαλιστικό χρώμα. Δεν είναι πειραγμένα τα χρώματα.

 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Μετά απο ένα 4ημερο λιώσιμο στην δουλειά, ένα καφεδάκι παραθαλάσσια το ήθελα...πήρα το αμόρε και πήγαμε για καφέ Καλά Νερά


Μετά στον γυρισμό πήγαμε και μια βόλτα απο προς Αγία Τριάδα...βόλταρα όσο μπορώ γιατί σήμερα το αφήνω για αντλία (ήρθε χθες) και απο αύριο βλέπω βροχές πάλι :(:(:(



Δεν ήξερα καν οτι το τρενάκι του Πηλίου περνάει απο εκείνο το σημείο.

Και τελικά φτάσαμε στην Αγία Τριάδα

 

Red Shogun

well know member
Δημοσιεύσεις
3.786
Ηλικία
25
Περιοχή
Βόλος
Μοτοσυκλέτα
Suzuki FL125
Suzuki V-Strom 650
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Βόλος
Κάποιες φορές απλά πας όπου σε βγάλει. Και όταν φτάνεις εκεί απλά αναρωτιέσαι "Πως βρεθηκά εγω τώρα εδω;". Ο δρόμος αυτός είναι στην Αθηνών όπως πάμε για Αγχίαλο έχει μια γέφυρα. Ε ποτέ δεν είχα πάει εκεί πάνω και λέω ας πάω δεν ξερείς που μπορεί να σε βγάλει.







Πιο πάνω ο δρόμος φαινότανε σαν να τελειώνει και σκέφτηκα οτι μάλλον δεν προχωράει άλλο. Τελικά η διαδρομή αυτή σε πάει προς Σέσκλο! Κάποια στιγμή θα την κάνω κανονικά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.398
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Κάποιες φορές απλά πας όπου σε βγάλει. Και όταν φτάνεις εκεί απλά αναρωτιέσαι "Πως βρεθηκά εγω τώρα εδω;". Ο δρόμος αυτός είναι στην Αθηνών όπως πάμε για Αγχίαλο έχει μια γέφυρα. Ε ποτέ δεν είχα πάει εκεί πάνω και λέω ας πάω δεν ξερείς που μπορεί να σε βγάλει.







Πιο πάνω ο δρόμος φαινότανε σαν να τελειώνει και σκέφτηκα οτι μάλλον δεν προχωράει άλλο. Τελικά η διαδρομή αυτή σε πάει προς Σέσκλο! Κάποια στιγμή θα την κάνω κανονικά.
Εκει στο Σεσκλο υπαρχει κατι να δει καποιος;
 
Top Bottom