ΒMW R 1200 GS ADVE 2018...Απορια

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Παιδιά της έκαψε το πόδι, της κοκκίνησε κάτω από την γάμπα, θα ξαναπάρω τρέϊσο μου φαίνεται...
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Παιδιά της έκαψε το πόδι, της κοκκίνησε κάτω από την γάμπα, θα ξαναπάρω τρέϊσο μου φαίνεται...

Εγώ θα άλλαζα γυναίκα...Με το που το τελειωσε η εγγυηση της ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Βεβαια φορούσε σπορτέξ..
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Παιδιά της έκαψε το πόδι, της κοκκίνησε κάτω από την γάμπα, θα ξαναπάρω τρέϊσο μου φαίνεται...
ΟΧΙ! ΜΗ!
Δεν μπορεί! Θα έχει προνοήσει η πενφέ για αυτό!
Δεν βγάζει τίποτα πυρίμαχα παντελόνια η Τουρατεκ η η Μακαν;
Ψάξου! Δεν Μπορεί! Όλο και κάτι θα υπάρχειooops
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εγώ θα άλλαζα γυναίκα...Με το που το τελειωσε η εγγυηση της ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ
Θα φέρω μία από Μαυρίκιο που την έχω έτοιμη μοντέλο 87, το τελωνείο φοβάμαι γιατί έχει υψηλό ΦΠΑ.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Θα φέρω μία από Μαυρίκιο που την έχω έτοιμη μοντέλο 87, το τελωνείο φοβάμαι γιατί έχει υψηλό ΦΠΑ.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Αν φέρεις δυο τρεις και για τους φιλους σου θα σου βγουν τα εξοδα και μπορεί να βγάλεις και τιποτα
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αν φέρεις δυο τρεις και για τους φιλους σου θα σου βγουν τα εξοδα και μπορεί να βγάλεις και τιποτα
Τι μλκς..Αχαχαχχαχαχααααα..
Τελικά το carbon τελικό δεν βλέπω να το γλυτώνω....
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.507
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Βεβαια φορούσε σπορτέξ..
Και προφανώς ούτε παντελονι μηχανής η ανάλογο τζιν μηχανής. Επίσης όλες οι εταιρίες βγάζουν ωραιότατα μποτάκια με προστασίες που θυμίζουν σπορτεξ. Επενδύστε στην ασφάλεια σας οι κυρίες μας δεν ξέρουν εμείς δεν έχουμε δικαιολογία. Εγώ χωρίς μποτάκια μηχανής η την ανάλογη μπότα δεν ανεβάζω την σύζυγο ή την κόρη ούτε για πλάκα στην μηχανή. Εννοείται ότι τους έχω πάρει και μποτάκι και μπότα μηχανής.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
ΟΧΙ! ΜΗ!
Δεν μπορεί! Θα έχει προνοήσει η πενφέ για αυτό!
Δεν βγάζει τίποτα πυρίμαχα παντελόνια η Τουρατεκ η η Μακαν;
Ψάξου! Δεν Μπορεί! Όλο και κάτι θα υπάρχειooops
Με την κακία θα μείνεις..... abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Και προφανώς ούτε παντελονι μηχανής η ανάλογο τζιν μηχανής. Επίσης όλες οι εταιρίες βγάζουν ωραιότατα μποτάκια με προστασίες που θυμίζουν σπορτεξ. Επενδύστε στην ασφάλεια σας οι κυρίες μας δεν ξέρουν εμείς δεν έχουμε δικαιολογία. Εγώ χωρίς μποτάκια μηχανής η την ανάλογη μπότα δεν ανεβάζω την σύζυγο ή την κόρη ούτε για πλάκα στην μηχανή. Εννοείται ότι τους έχω πάρει και μποτάκι και μπότα μηχανής.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γρηγόρη τα έχει όλα, τα μποτάκια της είναι Dainese, απλά βγήκαμε για βόλτα εντός των τειχών, αυτό που με ξενίζει είναι ότι έγινε όταν έδωσα παραπάνω γκάζι στην Πεντέλη ενω σε καμμία βόλτα δεν μου είχε παραπονεθεί στο παρελθόν και την έκαψε ρε φίλε το είδα...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εγώ φταίω που προσπαθώ να σε βοηθήσω να κρατήσεις το καλύτερο γελάδι που έχω δει
Πουλα το ρε!
Δεν ξανασχολούμαι!
Σταμάτα ρε παραπονιάρη..Στα διάλα, θα σε πάρω και κοκά....ToothToothToothToothToothToothTooth
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.520
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Παιδιά της έκαψε το πόδι, της κοκκίνησε κάτω από την γάμπα, θα ξαναπάρω τρέϊσο μου φαίνεται...
Πάρε τρεϊσο για καλοκαίρι και κράτα το ΠεΜΦε για το χειμώνα. Αντε σου βρήκα λύση. Αααχ ρε Μάνοοοο...Praising
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Πάρε τρεϊσο για καλοκαίρι και κράτα το ΠεΜΦε για το χειμώνα. Αντε σου βρήκα λύση. Αααχ ρε Μάνοοοο...Praising
Πως δεν το σκέφτηκα;
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.507
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Γρηγόρη τα έχει όλα, τα μποτάκια της είναι Dainese, απλά βγήκαμε για βόλτα εντός των τειχών, αυτό που με ξενίζει είναι ότι έγινε όταν έδωσα παραπάνω γκάζι στην Πεντέλη ενω σε καμμία βόλτα δεν μου είχε παραπονεθεί στο παρελθόν και την έκαψε ρε φίλε το είδα...
Μάλλον Μάνο σφιχτηκε ενστικτωδώς στο απότομο ανοιγμα του γκαζιού ή σε κομμάτι με κλειστά στροφιλικια και ακούμπησε την εξάτμιση. Για ζέστη το έχω ξανακούσει για κάψιμο δεν έχουμε ξανακούσει στην παρέα. Περαστικά της.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.178
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μάλλον Μάνο σφιχτηκε ενστικτωδώς στο απότομο ανοιγμα του γκαζιού ή σε κομμάτι με κλειστά στροφιλικια και ακούμπησε την εξάτμιση. Για ζέστη το έχω ξανακούσει για κάψιμο δεν έχουμε ξανακούσει στην παρέα. Περαστικά της.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και εγώ θεωρώ ότι μπορεί να ήταν τυχαίο, το παρακολουθώ και θα επανέλθω.....
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Το έψαξα λίγο σε site του εξωτερικού και όντως συμβαίνει αυτό από τα μοντέλα του 2017 και ύστερα. Ιδιαίτερα δε στα Adventure μοντέλα. Ετσι λένε τουλάχιστον. Δεν είναι ιδέα της Νίκης. Αν φόραγε δε σωστο εξοπλισμό θα το ένιωθε λιγότερο. Όχι όμως ότι δεν υπάρχει περισσότερη ζεστη στο δεξί πόδι...Διαπιστώνουν ότι προέρχεται από το ίδιο σημείο που υπέδειξε ο Γιάννης
 
Top Bottom