Βενζινη και Καυσιμα...γενικως

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Παθών .....
Γλυτωσα στο παρα τσακ ηλεκτρονική
Στην Κωνσταντινουπολεως λιγο πριν την γεφυρα στην Αθηνών

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

gs1100n

new member
Δημοσιεύσεις
343
Ηλικία
44
Όνομα
Νίκος
Τι αλλο θα σκαρφιστουν???
Αντε καλα να μας κλέβουν με τις αντλιες οτι κ καλα βαλαμε 10 λιτρα κ ουσιαστικα μας εβαλαν 8..
Αλλα αυτο παραπαει...
Μήπως να ανεβαζαμε ενα θεμα όπου θα γραφαμε ανα περιοχη βενζιναδικα που βάζουμε κ ειναι σχετικα τσεκαρισμενα?
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Τι αλλο θα σκαρφιστουν???
Αντε καλα να μας κλέβουν με τις αντλιες οτι κ καλα βαλαμε 10 λιτρα κ ουσιαστικα μας εβαλαν 8..
Αλλα αυτο παραπαει...
Μήπως να ανεβαζαμε ενα θεμα όπου θα γραφαμε ανα περιοχη βενζιναδικα που βάζουμε κ ειναι σχετικα τσεκαρισμενα?
Φορα παρτιδα οχι,ειναι νομικο το θεμα.
Μονο με π.μ για οποιον ενδιαφερομενο φιλε
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Το πρόβλημα θα λυθεί μόνο με Massmeters δηλαδή οι αντλίες αντί για όγκο να μετράνε βάρος, αλλά είναι πολλά τα συμφέροντα από το κλέψιμο.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.277
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Το πρόβλημα θα λυθεί μόνο με Massmeters δηλαδή οι αντλίες αντί για όγκο να μετράνε βάρος.........

......ελα, συνελθε με τις ιδεες σου, Ελληνες ειμαστε ...... σαν να λες παω Αιγυπτο και δεν δινω μπαξισι.......!
Παιρνω bunker στον Περσικο και λεω γνωστου μου καπετανιου στην παριζα "ρεεε! μην με κλεψεις πολυ" ..... " ελα ρεεε! μην φωναζεις " μου λεει ....πανε 8 τοννοι ντηζελ....! abcde
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Το πρόβλημα θα λυθεί μόνο με Massmeters δηλαδή οι αντλίες αντί για όγκο να μετράνε βάρος, αλλά είναι πολλά τα συμφέροντα από το κλέψιμο.

Το προβλημα θα λυθει μονο αν βαλουν gps στα βυτιοφορα.Αν και θα εφτανε μια βολτα στον Ασπροπυργο.
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Το προβλημα θα λυθει μονο αν βαλουν gps στα βυτιοφορα.Αν και θα εφτανε μια βολτα στον Ασπροπυργο.
Και μια βόλτα προς μάνδρα....
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Το προβλημα θα λυθει αν τα καυσιμα δεν εχουν φορους, αν δεν εχουν φορους δεν υπαρχει λογος να κλεψεις

Αυτο δεν γινεται.
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Δεν γίνεται ,γιατί ο προυπολογισμός χωρίς φόρο από καύσιμα και ένφια (ναι,εκείνος που ήταν να επιβληθεί άπαξ και μας κατσικώθηκε σαν το Μάνο)δε βγαίνει...
 
N

notakos600

Guest
Το προβλημα θα λυθει μονο αν βαλουν gps στα βυτιοφορα.Αν και θα εφτανε μια βολτα στον Ασπροπυργο.
Και gps να μην βάλουν, μια βόλτα αρκεί στα πέριξ των ΕΛΠΕ...
Εμείς τα βλέπουμε κάθε μέρα (που δεν τα ψάχνουμε εννοείται...).
 
N

notakos600

Guest
Ξέρω δύο στην λεωφόρο Αθηνών τα οποία έχουν κλείσει 2 φορές το καθένα για νοθεία.... Και άλλο ένα στην Θηβών....
Ξέρω ένα στη Λεωφόρο Νάτο στον Ασπρόπυργο που σε κάθε έλεγχο που δημοσιεύεται έχει κάνει νοθεία σε όλα τα είδη καυσίμου που εμπορεύεται, παίζει και ο αέρας για τα λάστιχα να είναι μούφα RollingRollingRolling
Κλείνει μόνο τον Αύγουστο όταν πάει διακοπές...
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Και gps να μην βάλουν, μια βόλτα αρκεί στα πέριξ των ΕΛΠΕ...
Εμείς τα βλέπουμε κάθε μέρα (που δεν τα ψάχνουμε εννοείται...).

Δεν το εγραψα τυχαια.Βρεθηκα σε εταιρεια που συνεργαζομαι στην περιοχη και το τι ειδα φορα παρτιδα δεν λεγεται.Απλα δεν θελουν.
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Ξέρω ένα στη Λεωφόρο Νάτο στον Ασπρόπυργο που σε κάθε έλεγχο που δημοσιεύεται έχει κάνει νοθεία σε όλα τα είδη καυσίμου που εμπορεύεται, παίζει και ο αέρας για τα λάστιχα να είναι μούφα RollingRollingRolling
Κλείνει μόνο τον Αύγουστο όταν πάει διακοπές...
Ειναι ο ιδιος που καποια χρονια πριν τιναξε πρατηριο στον αερα βαζοντας παραπανω καταλυτη απο οσο επρεπε, καλο παιδι
 
Top Bottom