Ανιχνεύοντας την Συμπρωτεύουσα Νύφη του Θερμαϊκού και την Δυτική Μακεδονία - 12,13,14 Σεπ. 2019

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ThankΣύντροχοι, ελπίζω να ήταν ένα διάλειμμα στην κλεισούρα μας.

Άντε κάντε όλοι καμιά ευχή να το σμπρώξουμε να φύγει να αρχίσουμε να μπαίνουμε στην ρουτίνα των μοτοβολτών μας αλλιώς.....θα πέσει ηλεκτρονική εξομοίωση μοτοβόλτας που θα πάει σύννεφο....abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
GreetingGreeting
 
Δημοσιεύσεις
718
Ηλικία
43
Μοτοσυκλέτα
Honda CB 500 X 2016 Warp Drive MK IX
Όνομα
Θοδωρής
Λοιπόν άκου Γιάννη και οι υπόλοιποι σύντροχοι βέβαια μέσα στην κλεισούρα μας να γελάσει το χειλάκι μας φάση...

Έχουμε σταμπάρει πολλά καλά βενζινάδικα σε κύριες οδικές αρτηρίες επαρχιακού όπου συνήθως φουλάρουμε.
Ένα από αυτά είναι στη Θήβα πριν την διασταύρωση που μας βγάζει στην εθνική που συνήθως βγαίνουμε από κει αφού φτάνουμε συνήθως με το γέρμα του ήλιου στο σημείο.

Πηγαίνοντας λοιπόν σε αυτό όποτε ερχόμαστε από Μπράλο ξέρω γω, όπως σε τούτη τη βόλτα, δεν ξέρω τι με πιάνει και πάντα μα πάντα πάω στην αντλία με το πετρέλαιο...οι μικρότερες <<τσούχτρες>> της παρέας αρχίζουνε...<<Παππού, Θείο...πάλι για ντίζελ πάς>> ?

Και η απάντησή μου είναι <<Ναι ρε .....παιδα τι θέτε αφού Ντίζελ έχω>> RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling

Επί της ουσίας τώρα ναι αυτές είναι οι καταναλώσεις του και ένας από τους λόγους κτήσεως μεταξύ της ευκολίας συντηρήσεως, των μακρών διαστημάτων συντηρήσεως κλπ

Στο τέλος 14:45


RollingRollingRolling
 

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.074
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Μπράβο Σάββα μας ταξιδέψει για άλλη μια φορά σ' αυτή τη δύσκολη περίοδο που δεν μπορούμε να βγούμε από τις σπίτι .
Smileys drinking beer Emoticon
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Μπράβο Σάββα μας ταξιδέψει για άλλη μια φορά σ' αυτή τη δύσκολη περίοδο που δεν μπορούμε να βγούμε από τις σπίτι .
Smileys drinking beer Emoticon
Νάσαι καλά Γιώργο ! Thank
Θα προσπαθήσω να βάλω και άλλες να συνταξιδεύουμε σε αυτές τις δύσκολες μέρες, μέχρι να περάσουν να συνταξιδέψουμε και πραγματικά ! Smileys drinking beer Emoticon
Μέχρι τότε βαστάμε με όποιον τρόπο μπορούμε, έστω και έτσι.Smileys drinking beer Emoticon
 

chrisf

member
Δημοσιεύσεις
1.063
Ηλικία
44
Περιοχή
Petroupolis Athens
Μοτοσυκλέτα
suzuki bandit 650 s 2009
Όνομα
Χρήστος
Ευτυχώς που ανεβαίνουν τέτοια όμορφα οδοιπορικα και ανοίγει η καρδιά μας . μπράβο Σάββα!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ευτυχώς που ανεβαίνουν τέτοια όμορφα οδοιπορικα και ανοίγει η καρδιά μας . μπράβο Σάββα!

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Χαίρομαι που συνταξιδέψαμε έστω και έτσι Χρήστο ! Thank
Άντε και στα αληθινά όταν περάσει η μπόρα.
 
Top Bottom