Royal Enfield

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Ένας συνηδειτοποιημενος αναβάτης που ξέρει ακριβώς τι θέλει να κάνει θα το αγοράσει. Το συγκεκριμένο μηχανάκι βγήκε για να κάνει δύο τρία πράγματα καλά με χαμηλό κόστος. Η εμφάνιση; Περί ορέξεως κλπ.

Πάντως κάτι μου λέει εμένα όταν βλέπω αρκετά να ταξιδεύουν. Στο φετινό ταξίδι στην Ασία πέτυχα 4. Αγγλίδα που έκανε Λονδίνο Τατζικισταν και πίσω, ζευγάρι Γάλλων με δύο από Παρίσι για Μπάλι μέσω Κίνας, και Ρώσος που έκανε κεντρική Ασία. Στην κουβέντα που είχαμε με αυτούς η ερώτηση ήταν η κλασική. Κανένα πρόβλημα; Η απάντηση κανένα απολύτως.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ένας συνηδειτοποιημενος αναβάτης που ξέρει ακριβώς τι θέλει να κάνει θα το αγοράσει. Το συγκεκριμένο μηχανάκι βγήκε για να κάνει δύο τρία πράγματα καλά με χαμηλό κόστος. Η εμφάνιση; Περί ορέξεως κλπ.

Πάντως κάτι μου λέει εμένα όταν βλέπω αρκετά να ταξιδεύουν. Στο φετινό ταξίδι στην Ασία πέτυχα 4. Αγγλίδα που έκανε Λονδίνο Τατζικισταν και πίσω, ζευγάρι Γάλλων με δύο από Παρίσι για Μπάλι μέσω Κίνας, και Ρώσος που έκανε κεντρική Ασία. Στην κουβέντα που είχαμε με αυτούς η ερώτηση ήταν η κλασική. Κανένα πρόβλημα; Η απάντηση κανένα απολύτως.
Αυτό.-
 

R.E.H

member
Δημοσιεύσεις
1.213
Μοτοσυκλέτα
Royal Enfield Himalayan
Όνομα
Παναγίωτης
Περιοχή
Νίκαια
100με 150 cc ακομα, και θα υταν το τελειο.Giving

Όντως αλλά τότε θα ήταν και πιο ακριβό στην αγορά ...
Βέβαια έχουν ξεκινήσει είδη να βγαίνουν κίτ υπερκιβισμού ....
και κάποια στιγμή θα βγάλουν και νέο μεγαλύτερο ...
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Εγώ δεν νομίζω ότι χρειάζεται κάτι παραπάνω για αυτό που είναι προορισμένο να κάνει, άλλοι γυρνάνε τον κόσμο με 250cc.
 

R.E.H

member
Δημοσιεύσεις
1.213
Μοτοσυκλέτα
Royal Enfield Himalayan
Όνομα
Παναγίωτης
Περιοχή
Νίκαια
Ο μόνος περιορισμός που έχει είναι η υψηλές ταχύτητες στους αυτοκινητόδρομους...
Αλλά μπορεί να κρατήσει τα 120 φορτωμένο δικάβαλο μια χαρά ...
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Όσο και να σας φαίνεται περίεργο οι 'Αγγλοι έφτιαξαν αυτό το μηχανάκι για να κάνει τον γύρο του κόσμου, με ελεύθερο κάμπινκ, φθηνά και χωρίς προβλήματα και απλή κατασκευή που μπορεί να επισκευαστεί οπουδήποτε...και με οποιονδήποτε τρόπο... 5,200 καινούργιο, έχει τι να σε νοιάξει;
Άν έχετε παρατηρήσει πόσοι ταξιδεύουν ανά τον κόσμο με μότο, ιδιαίτερα Άγγλοι και σε προορισμούς όπως Ινδία Βόρεια Αφρική κλπ... είναι το ρεύμα της εποχής το ταξίδι με μοτοσυκλέτα.
Αυτό λοιπόν προσφέρει το Ιμαλάιαν.
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Μονάχα μια φορά το είδα από κοντά αλλα για κάποιον περίεργο λόγο το συγκεκριμένο μηχανάκι το έχω μέσα στην καρδιά μου.

Κι εγώ. Είναι επειδή έχει και τον κατάλληλο όγκο για εμάς. Από τα λίγα 400άρια που χωράμε.
 
Top Bottom