Motoparea στη Νάουσα! 9-10-11 Νοεμβρίου

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Μόλις επικοινώνησα με οινοποιείο Κόκκινου και η ψησταριά χωράει και σούβλες......οπότε ελάτε ΌΣΟΙ ΘΈΛΕΤΕ δεν μασάω ρε

Θα έχουμε και μακρυσουβλι κοτόπουλο...μερικοί ξέρουν ;)
Με αυτά που λέτε μου έπεσαν τα σάλια και θα με κάνετε να έρθω έτσι όπως πάμε έστω και με το κουτί .....
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Το κουμαντο της Παρασκευης θα γινει μονο απο την ομαδα διαχειρισης του φορουμ.
Με βαση τον αριθμο των ατομων θα προσπαθησουμε να καλυψουμε με τον καλυτερο δυνατο τροπο τις αναγκες μας.Οτι εξοδα κανουμε, θα διαιρεθουν δια του ποσα ατομα θα ειμαστε...ρεφενε δηλαδη.Μοναδικη εξαιρεση τα ποτα τα οποια θα τα αγορασουμε απο την επιχειρηση που θα μας φιλοξενησει.

Θα παρακαλεσω λοιπον να μην φερει κανεις και για κανεναν λογο δικο ποτο,κρασι τσιπουρο η οτιδηποτε αλλο, γιατι θα εκτεθουμε και θα παρεξηγηθουμε.

Το εφερα λιγο δικο μου τσιπουρακι για να δοκιμασει η παρεα,το ξεχναμε την Παρασκευη.Οπως ξεχναμε το εγω εφερα φαγητο απο το σπιτι και δεν μπαινω στον λογαριασμο.

Απο εκει και περα αν καποιος θελει να φερει οτιδηποτε φαγωσιμο περα απο αυτα που θα εχουμε εμεις κανονισει,θα επιβαρυνθει αυτος το κοστος και οχι ολη η παρεα.

ΥΓ Τα παραπανω πρεπει να γινουν σεβαστα,για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις και χαλασουμε για το τιποτε την διαθεση μας.Επισης καλο ειναι να μην αρχισουν συζητησεις επι του θεματος μιας και θεωρω οτι τα παραπανω ειναι εντελως ξεκαθαρα.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Γιαννη εγω δεν τρωω αρνι και κοτοπουλο φιλε να κανονισω να φςρ καμια χοιρηνη να ψησω ???

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οχι Γρηγορη,υπαρχει προβλεψη και για αυτο.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
@SHOOTER045 εδώ είναι ιδιάζουσα περίπτωση ρε φίλε γιατί έχει αναλάβει ο @jtnakos την "τροφοδοσία".

Όποιος θέλει φέρνει... και στο τέλος όλα στο ρεφενε...
Έτσι ειπαμε εξ αρχής.

Οχι Βαγγελη οτι φερουν οι υπολοιποι ΔΕΝ θα μπει στον ρεφενε.

Φυσικα οποιος θελει να βαλει πλατη για να βοηθησει θα ειναι ευπροσδεκτος.Τα ατομα θα ειναι αρκετα και οσο περισσοτερα τα χερια τοσο το καλυτερο.
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Με αυτά που λέτε μου έπεσαν τα σάλια και θα με κάνετε να έρθω έτσι όπως πάμε έστω και με το κουτί .....
Hammer SmashHateHateHammer Smash


απλά να σου υπενθυμίσω οτι εδω ειναι φορουμ μοτοσυκλετας και οχι το φορουμ της μισετσιμπισει...και επισης οι εκδρομές μας γινονται πρωτα για να οδηγησουμε τα αλογατά μας (τρεμουλιαστά ή οχι :D ) επειτα για να δουμε φιλους και μετά για το φαγητό....αλλωστε αυτά που θα φας εκει τα βρισκεις και εδώ
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Hammer SmashHateHateHammer Smash


απλά να σου υπενθυμίσω οτι εδω ειναι φορουμ μοτοσυκλετας και οχι το φορουμ της μισετσιμπισει...και επισης οι εκδρομές μας γινονται πρωτα για να οδηγησουμε τα αλογατά μας (τρεμουλιαστά ή οχι :D ) επειτα για να δουμε φιλους και μετά για το φαγητό....αλλωστε αυτά που θα φας εκει τα βρισκεις και εδώ
Αυτό το ξέρω για την μοτοβόλτα θα έρθω πάνω αν έρθω απλά είναι άλλοι οι λόγοι που δεν ξέρω ακόμα αν θα μπορέσω δεν το είπα για το φαΐ
 

kalampokas

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Περιοχή
Κυψέλη
Μοτοσυκλέτα
"Σούζυ" GsxF 650 "Σκλάβος" Cbf 125
Όνομα
Θανάσης
Περιοχή
Κυψελάρα πάουα
Παρών και αξούριστος και εγώ....GreetingGreetingGreeting(και με το Αθηναικό πρωινό τρενάκι της Παρασκευής.)

Υ.Γ. Πάνο στείλε μου σε παρακαλώ σε μήνυμα που να σου στείλω την προκαταβολή για το δίκλινο ή να τους καταθέσω εγώ το 50 % (όπως σε βολεύει)
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Bike
Παρών και αξούριστος και εγώ....GreetingGreetingGreeting(και με το Αθηναικό πρωινό τρενάκι της Παρασκευής.)

Υ.Γ. Πάνο στείλε μου σε παρακαλώ σε μήνυμα που να σου στείλω την προκαταβολή για το δίκλινο ή να τους καταθέσω εγώ το 50 % (όπως σε βολεύει)
Άντε βρε γείτονα ( Κυψελάρα πάουα ) να γνωριστούμε στην Νάουσα τουλάχιστον!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Αυτό το ξέρω για την μοτοβόλτα θα έρθω πάνω αν έρθω απλά είναι άλλοι οι λόγοι που δεν ξέρω ακόμα αν θα μπορέσω δεν το είπα για το φαΐ

δεν θα υπογραψεις συμβαση στεγαστικού δανείου...ενα διήμερο ειναι παρε μια απόφαση ...
policepolicepolicepolicepolicepolicepolicepolicepolicepolicepolice
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ…….




Το Αθηναϊκό τραινάκι θα ξεκινήσει την Παρασκευή 9/11 στις 10:00 από το γνωστόν ταχυφαγείον μετά τα διόδια των Αφιδνών. Αναλόγως των καιρικών συνθηκών θα ακολουθήσει (το τραινάκι) και διαφορετικό δρομολόγιο.




Με ούριο άνεμο, στη Λαμία μπαίνουμε «μέσα» κι ακολουθούμε χαλαρό, περιηγητικό δρομολόγιο μετά καφέδων, φωτογραφιών και λοιπών συνοδευτικών μέχρι τη Νάουσα ελπίζοντας ότι κάποια στιγμή θα φτάσουμε επιτέλους.abcdefgh:D:D:D:D:D:DSmileys drinking beer Emoticon



Εάν έχουμε βαρύ κι ασήκωτο καιρό θα ακολουθήσουμε δρομολόγιο εθνικής μετά στάσεων για σουπίτσα και ζεστό αφέψημα.cdefghicdefghicdefghi





Να θέσω υπόψη σας ότι το τραινάκι δεν πρόκειται να αναχωρήσει αργότερα από τις 10:00π.μ. κοινώς 10:00 μίζα!!!!!!Bike
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jimakos

member
Δημοσιεύσεις
656
Ηλικία
63
ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ…….




Το Αθηναϊκό τραινάκι θα ξεκινήσει την Παρασκευή 9/11 στις 10:30 από το γνωστόν ταχυφαγείον μετά τα διόδια των Αφιδνών. Αναλόγως των καιρικών συνθηκών θα ακολουθήσει (το τραινάκι) και διαφορετικό δρομολόγιο.




Με ούριο άνεμο, στη Λαμία μπαίνουμε «μέσα» κι ακολουθούμε χαλαρό, περιηγητικό δρομολόγιο μετά καφέδων, φωτογραφιών και λοιπών συνοδευτικών μέχρι τη Νάουσα ελπίζοντας ότι κάποια στιγμή θα φτάσουμε επιτέλους.abcdefgh:D:D:D:D:D:DSmileys drinking beer Emoticon



Εάν έχουμε βαρύ κι ασήκωτο καιρό θα ακολουθήσουμε δρομολόγιο εθνικής μετά στάσεων για σουπίτσα και ζεστό αφέψημα.cdefghicdefghicdefghi





Να θέσω υπόψη σας ότι το τραινάκι δεν πρόκειται να αναχωρήσει αργότερα από τις 10:30π.μ. κοινώς 10:30 μίζα!!!!!!Bike

Για pole position θα τρέξουμε γύρους ;;;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom