Daytona Maverick 500

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Στις 20 του μηνού τουτουνού έρχεται η νέα μου υπηρέτρια Daytona Maverick 500, stay tuned....


Maverick500_Black_Grey_Bg-640.jpg
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.817
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Στις 20 του μηνού τουτουνού έρχεται η νέα μου υπηρέτρια Daytona Maverick 500, stay tuned....


View attachment 51204
Ωραίο Μάνο κοίτα που θα το γουστάρεις πιο πολύ από όσο περίμενες .
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ναι βλέπω συνέχεια βιντεάκια με πολύ καλές κριτικές και Ελλάδα και εξωτερικό.
Ποτέ σκούτερ πάλι
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.817
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ποτέ σκούτερ πάλι
Εγώ θα κάνω ένα ατόπημα πάντως σε σκούτερ γιατί μου έκανε κλικ,και μετά από δύο χρόνια βλέπουμε. Άλλαξαν οι προτεραιότητες μου έπρεπε να προσαρμοστώ.
Το περιμένω και εγώ τέλος του μήνα με αρχές του Ιουνίου.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Εγώ θα κάνω ένα ατόπημα πάντως σε σκούτερ γιατί μου έκανε κλικ,και μετά από δύο χρόνια βλέπουμε. Άλλαξαν οι προτεραιότητες μου έπρεπε να προσαρμοστώ.
Το περιμένω και εγώ τέλος του μήνα με αρχές του Ιουνίου.
Πέσαμε σε λακούβα με την Νίκη στην Καλιρρόης και της βγήκαν τα νεφρά και η μέση από το στόμα, την πονάνε ακόμα για λίγο δεν άρχισε τις φυσικοθεραπείες και να φανταστείς ότι το σκούτερ μου έχει από τις καλύτερες αναρτήσεις της κατηγορίας, ρε ούστ...
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.817
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Πέσαμε σε λακούβα με την Νίκη στην Καλιρρόης και της βγήκαν τα νεφρά και η μέση από το στόμα, την πονάνε ακόμα για λίγο δεν άρχισε τις φυσικοθεραπείες και να φανταστείς ότι το σκούτερ μου έχει από τις καλύτερες αναρτήσεις της κατηγορίας, ρε ούστ...
Ναι ισχύει αυτό το ξέρω. Μόνο τα μεγάλα σκούτερ που έχουν μονή ανάρτηση στέκονται αξιοπρεπώς. Μεγαλώνουμε και θέλουμε άνεση δεν βλέπω τίποτα κακό καταλαβαίνεις, εγώ όμως είμαι ακόμα παιδί αχαχαχαχ αντέχω ούτε κάν χααχαχαχ σάπιο μύδι είναι στην μέση αλλά είπαμε μέχρι εκεί που φτάνουν τα πόδια μας,θα αλλάξω αυτοκίνητο του χρόνου οπότε σκούτερ, μίας και το άλλο μας το κατάστρεψε το λεωφορείο.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ναι ισχύει αυτό το ξέρω. Μόνο τα μεγάλα σκούτερ που έχουν μονή ανάρτηση στέκονται αξιοπρεπώς. Μεγαλώνουμε και θέλουμε άνεση δεν βλέπω τίποτα κακό καταλαβαίνεις, εγώ όμως είμαι ακόμα παιδί αχαχαχαχ αντέχω ούτε κάν χααχαχαχ σάπιο μύδι είναι στην μέση αλλά είπαμε μέχρι εκεί που φτάνουν τα πόδια μας,θα αλλάξω αυτοκίνητο του χρόνου οπότε σκούτερ, μίας και το άλλο μας το κατάστρεψε το λεωφορείο.
Ποιό σκούτερ;
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.817
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ποιό σκούτερ;
Το sym που είχα με τράκαρε ένα λεωφορείο πέρασε με κόκκινο ρε ροή βγήκε ολική αυτό και με πέντε ράμματα εγώ και εγκαύματα και κάτι μώλωπες. Όλα καλά πάμε παρακάτω
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Το sym που είχα με τράκαρε ένα λεωφορείο πέρασε με κόκκινο ρε ροή βγήκε ολική αυτό και με πέντε ράμματα εγώ και εγκαύματα και κάτι μώλωπες. Όλα καλά πάμε παρακάτω
Ωωωωωω, τι να πω ρε Ηρακλή
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.817
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ωωωωωω, τι να πω ρε Ηρακλή
Και φόραγα γάντια κράνος και μπουφάν έτσι. Μόνο το παπούτσι ήταν αθλητικό και ένα τζίν που εκεί έγιναν τα τραύματα. Πάλι καλά να λέμε γλυτώσαμε τα χειρότερα να πηγαίνεις με 40 στην Πέτρου Ράλλη και να κατεβαίνει από Γέμελου ο άλλος με κόκκινο ο θεός με λυπήθηκε χαχαχά. Άμα σε δω από κοντά θα σού δείξω φωτογραφίες, κάτσε να πάρω βέσπα γιατί δεν έχω ούτε αμάξι είναι συνεργείο το ερείπιο χααχαχ
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.817
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Θα κεράσω μπύρες
Το ξεροσφυρι χαχααχ. Να πάμε στο Χαϊδάρι όπως είχαμε ξανά πάει στον φίλο σου στην ταβέρνα χαχααχ
 
Top Bottom