7o Οδοιπορικό 1821 06.05.2018

tsak8

new member
Δημοσιεύσεις
73
Ηλικία
49
Όνομα
Χρήστος
Mπραβο στους τοπικους χορηγους που καταλαβανε οτι η προβολη του τοπου τους,εχει σχεση με την ευημερια τους.
Συμφωνώ! Πήγα πρώτη φορά πέρυσι στο Λεωνίδιο και μου άρεσε παρα πολύ ο τοπος και πως οι άνθρωποι τον φροντιζουν. Δεν ξέρω ακόμα αν καταφέρω να κατέβω στο οδοιπορικό. Ξερω όμως οτι θα παω οικογενειακώς, με αλλη μια οικογένεια στο Φεστιβάλ του Ιουλίου που γίνεται εκει και οτι ο φιλος που κατεβήκαμε πέρυσι μαζι περασε Πάσχα στο Λεωνίδιο με 4 οικογένειες σύνολο.

Μακάρι να κατέβω πάντως!

Στάλθηκε από το LG-H870S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Συμφωνώ! Πήγα πρώτη φορά πέρυσι στο Λεωνίδιο και μου άρεσε παρα πολύ ο τοπος και πως οι άνθρωποι τον φροντιζουν. Δεν ξέρω ακόμα αν καταφέρω να κατέβω στο οδοιπορικό. Ξερω όμως οτι θα παω οικογενειακώς, με αλλη μια οικογένεια στο Φεστιβάλ του Ιουλίου που γίνεται εκει και οτι ο φιλος που κατεβήκαμε πέρυσι μαζι περασε Πάσχα στο Λεωνίδιο με 4 οικογένειες σύνολο.

Μακάρι να κατέβω πάντως!

Στάλθηκε από το LG-H870S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
στο μελιτζαζζ ε?ωραια ατμοσφαιρα τοτε
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
βδομαδα οδοιπορικου και με τα νεωρετα σημερινα δεδομενα κατι μποριτσες απομακρυνονται και ο καιρος δειχνει υπερηφανος συμμαχος..
το καινουριο νεο ειναι οτι στον τερματισμο θα περιμενει ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΑ ολους τους οδοιποριτες,καθαρισαν οι μοτοανεξαρτητοι καβαλαρηδες μεσσηνιας
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
λες ? οπως φαινεται θα ζησουμε την ανοιξη και το φθινοπωρο...!


Καλύτερα είναι έτσι.
Ουτε ζέστη
Ουτε κρύο
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.412
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ με κεφαλαία ήταν.
 

AggelakasK

new member
Δημοσιεύσεις
33
Όνομα
Costadinos
Περιοχή
Pireas
οχι το 5ο εννοω που κουβαλουσα οτι μπορεις να φανταστεις (απο αδιαβροχα μεχρι και αδιαβροχα για πανω απο τα αδιαβροχα !) και δεν χρησιμοποιησα τιποτα (περιττα ολα) ειχα δει ενα βιντεακι του 4ου και ειπα να παω προετοιμασμενος...
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Επειδή πολλοί φίλοι μας παιρνούν τηλ..δινουμε παραταση στις συμμετοχες μεχρι αυριο βραδυ..ολοι μεσα..κανενας απεξω
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Ενα μεγαλο ευχαριστω ειναι πολυ λιγο σε ολους και ολες που μας τιμανε και φετος.240 αναβατες και αναβατριες παιρνουν μερος, φετος στο 7ο οδοιπορικο.Οτι και να πουμε αισθανομαστε πραγματικα συγκινημενοι.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!!!!!Και σας περιμενουμε σε 2 μερες να περασουμε αψογα σαν μια μεγαλη παρεα που ειμαστε.
 

NEK1000

new member
Δημοσιεύσεις
348
Ηλικία
45
Περιοχή
κιατο
Όνομα
νεκταριος
Μπραβο παιδιά.αν μπορέσω θα κάνω και γω τη μισή διαδρομή.απο Λαγκάδια και κάτω. Αν βγει ο χρονος μου τελικά.
 
Top Bottom