3 μερες ,2 νυχτες

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
....Διπλανο φορουμ ,εκανε 3ημερο διπλα στον καρπενησιωτη παταμο στην καταπρασινη ευρυτανια.
ξεκινησα λοιπον ολο απο εθνικη μαζι με τον 0,14 κ το απογευμα στησαμε διπλα στο ποταμι για να ακουω το γαργαρο νερο να τρεχει.τι αλλο θες για να ηρεμησεις απο το να ακους την ...φυση;
121258114_3398815093545510_4409519464654363622_o.jpg
μολις ο ηλιος ...εφυγε ,η υγρασια....ηρθε. ολα να σταζουν.τι να σου κανει κ η φωτια που αναψαμε;η μουρη μας ηταν καλα ,αλλα η πλατη να κρυωνει.εβαλα τα ισοθερμικα μου πανω κατω κ ...εστρωσα.ειχα κ τον νινο στα ποδια μου κ ειχα κ την ...ατομικη μου θερμαστρα.
μπριζολιδια ,τσιπουρα, μπλα μπλα με γνωστους κ αγνωστους γυρω απο την φωτια
το πρωι του Σαββατου ειχα σκοπο να σηκωθω κ να παω στην παραλια Ραχων σε μια αλλη πανελληνια. καθυστερησα λιγο το ξεκινημα κ αφου εκενα πρωινο στις 10.30 που εβαζα μιζα το θεμομετρο ειχε 7 βαθμους.φαντασουν στις 6 ποσο θα ηταν
ετσι λοιπον φτασαμε στο καμπ για να ξαναστησουμε για 2η φορα με ...λογικες θερμοκρασιες
121273676_3398836796876673_4290533763337919226_o.jpg
το βραδυ βεβαια ειχε τσιμπουσι με σουβλακια κ λουκανικα κ ετσι περασε το βραδυ
κ την επομενη το πρωι Κυριακης ξεκινησαμε για το κλεινον αστυ
πανω απο 700 ευχαριστα χλμ για το 3ημερο
αντε βρε καλα ταξιδια
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.512
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
....Διπλανο φορουμ ,εκανε 3ημερο διπλα στον καρπενησιωτη παταμο στην καταπρασινη ευρυτανια.
ξεκινησα λοιπον ολο απο εθνικη μαζι με τον 0,14 κ το απογευμα στησαμε διπλα στο ποταμι για να ακουω το γαργαρο νερο να τρεχει.τι αλλο θες για να ηρεμησεις απο το να ακους την ...φυση;
View attachment 21576
μολις ο ηλιος ...εφυγε ,η υγρασια....ηρθε. ολα να σταζουν.τι να σου κανει κ η φωτια που αναψαμε;η μουρη μας ηταν καλα ,αλλα η πλατη να κρυωνει.εβαλα τα ισοθερμικα μου πανω κατω κ ...εστρωσα.ειχα κ τον νινο στα ποδια μου κ ειχα κ την ...ατομικη μου θερμαστρα.
μπριζολιδια ,τσιπουρα, μπλα μπλα με γνωστους κ αγνωστους γυρω απο την φωτια
το πρωι του Σαββατου ειχα σκοπο να σηκωθω κ να παω στην παραλια Ραχων σε μια αλλη πανελληνια. καθυστερησα λιγο το ξεκινημα κ αφου εκενα πρωινο στις 10.30 που εβαζα μιζα το θεμομετρο ειχε 7 βαθμους.φαντασουν στις 6 ποσο θα ηταν
ετσι λοιπον φτασαμε στο καμπ για να ξαναστησουμε για 2η φορα με ...λογικες θερμοκρασιες
View attachment 21577
το βραδυ βεβαια ειχε τσιμπουσι με σουβλακια κ λουκανικα κ ετσι περασε το βραδυ
κ την επομενη το πρωι Κυριακης ξεκινησαμε για το κλεινον αστυ
πανω απο 700 ευχαριστα χλμ για το 3ημερο
αντε βρε καλα ταξιδια
Στο σόου με τον Δουση και τις εικόνες ήσουν?

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.481
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Γεια σου μαρκο καταδρομικε με τη παρεα σου Smileys drinking beer EmoticonBcdefghBcdefgh
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Στο σόου με τον Δουση και τις εικόνες ήσουν?

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
οχι ,ειχα φυγει απο το πρωι του σαββατου
κ σιγα μην καθομουν με τον δουση να με βγαλει φωτο
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.493
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
το λακωνιζειν εστι φιλοσοφειν

Αυτο ελεγα στον δασκαλο μου οταν μου ελεγε τα ιδια για τις εκθεσεις μου,αλλα με εβαζε να τις ξαναγραψω.:D
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
οταν λεμε εστησα διπλα στο ποταμι ,αυτο εννοω
Αυτο ελεγα στον δασκαλο μου οταν μου ελεγε τα ιδια για τις εκθεσεις μου,αλλα με εβαζε να τις ξαναγραψω.:D
επρεπε να ειχες εμενα για ...δασκαλο. 10 με τονο θα σου εβαζα
 
Top Bottom