3 μερες κ 2 νυχτες

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Να ενα φορουμ εδω ..διπλα εκανε μια εξορμηση στην λιμνη πλαστηρα αυτο το ΠΣΚ(26-27-28)
σιγα μην το εχανα!!!!!
ευκαιρια να δω μερικα γνωστα ρεμαλια ,αλλα κ να γνωρισω κ νεα
κ το κυριοτερο .να βιωσω καινουργια μερη!!ναι μερη που δεν εχω παει αλλα ξερουν πολυ καλα οι ...ντοπιοι ,αι καρδιτσωται
ετσι λοιπον αφου εβαλα στο τζι το ακριβες σημειο που θα στηναμε τα σκηνακια ,ειχε κ 800 μετρα χωμα, αλλα για αυτο εχω το στρωμα,φορτωσα τα μπακαζια ,φορτωσα κ τον 0,14 κ ειμαι ετοιμος να πατησω μιζα
106101835_3086783064748716_8085744634097991777_o.jpg

πολυ κινηση η εθνικη απο την αρχη της,απο Φαληρο εννοω παρασκευη μεσημερι.το ηξερα βεβαια
σταση στη λαμια για γεμισμα κ κατουρημα για τον νινο κ παλι μιζα για ...καρδιτσα
μετα απο δομοκο -ξυνιαδα -καρδιτσα ειδα πινακιδα για λιμνη.ετσι μετα απο ....λιγο εστησα διπλα στη λιμνη, κατω απο τα ελατα σε ενα οριζοντιο κομματι.

106248772_3086784224748600_2356223807195922336_o.jpg
οι αλλοι θα πηγαιναν το βραδυ σε ταβερνα της περιοχης αλλα εγω ηθελα να απολαυσω το μοναδικο τοπιο.ετσι κ αλλιως ειχα κανει το κουμαντο μου για φαγητο
την επομενη καταλαβα ο,τι δεν ...εφαγαν καλα κ ενας φιλος ειχε προβληματα με το στομαχι του
τεσπα
σαββατο πρωι ειπα να παω χαμηλοτερα προς την λιμνη για να παρω το πρωινο μου
73460702_3086784018081954_5620197522487568897_o.jpg
τραπεζακι-τραπεζομαντηλο-καμινετο-καφες -μελι-κανελλα κευλανης -ψωμι ζεας (απο τα χερακια μου) κ ....θέα την λιμνη.
σε ποιο αλλο δωματιο ξενοδοχειου θα τα ειχα αυτα ολα κ την λιμνη ...πιατο;
το απογευμα μπανιο στη λιμνη που ηταν αρκετα ζεστή κ μετα αραγμα να απολαυσω παλι το σουρουπο
105932246_3086783511415338_3746672787900875135_o.jpg
πασας με τα ...ουλα του ειμαι καθισμενος στον θρονο μου.κ ο νινο .....στον κοσμο του!!
το βραδυ ειχε τσιμπουσι με κρεατικα ,μπυρονια ,πιτες ,μπατζινες κτλ.κτλ
την επομενη μερα ,κυριακη αφου πηραμε παλι πρωινο στο ιδιο σημειο ,μαζεψαμε ,φορτωσαμε κ μετα απο 4-4.30 ωρες τρωγαμε σπιτικο φαγητο
αυτα απο εμενα
καλα ταξιδια
 
Τελευταία επεξεργασία:

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Σας λυπάμαι ρε Μάρκο..

Τι παλιοκαταστάσεις βιώνεις ρε φίλε και τραβολογας και τον Νίνο.. abcdefgh


Πάντα τέτοια!!!
Smileys drinking beer Emoticon
 

FZMAN

new member
Δημοσιεύσεις
286
Ηλικία
57
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Τέλεια Μάρκο.
Το έχεις πιάσει το νόημα νομίζω
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Τέλεια Μάρκο.
Το έχεις πιάσει το νόημα νομίζω
τι να κανω ρε Γιωργο; να τρεχω να δω τα ...λουτρακια;
στο εχω ξαναπει ο,τι
πρεπει να γνωρισουμε την ελλαδα κ οχι μονο τα καφε της αττικης-βοιωτιας, τωρα που μπορουμε ακομα να σηκωνουμε το δεξι ...ποδι
κ απο εξοδα, μονο βενζινες-διοδια
 

kosths

new member
Δημοσιεύσεις
286
Ηλικία
61
Περιοχή
Χαλκίδα
Μοτοσυκλέτα
cbr 1100 XX Blackbird
Όνομα
Κωνσταντίνος
Περιοχή
Χαλκίδα
Κουνούπια δεν είχε Μάρκο; Εγω δεν μπορώ να σταθώ πουθενά γιατί σε μερικά είμαι και αλλεργικός
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.515
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Εισαι ωραιος μαρκο με τη παρεα σου Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
οι αλλοι θα πηγαιναν το βραδυ σε ταβερνα της περιοχης αλλα εγω ηθελα να απολαυσω το μοναδικο τοπιο.ετσι κ αλλιως ειχα κανει το κουμαντο μου για φαγητο
την επομενη καταλαβα ο,τι δεν ...εφαγαν καλα κ ενας φιλος ειχε προβληματα με το στομαχι του
τεσπα
Καλά έκανες... εγώ εκεί που πήγα το λάδι στις πατάτες μύριζε όπως στις εκκλησίες στα καντήλια.... δεν τις έφαγα, δεν δουλεύουν οι κουζίνες και τα λάδια κολλάνε στα σκεύη και καίγονται.
Στην επόμενη εξόρμηση θα έχω δικό μου φαί.



Ο 0,14 κουρεύτηκε;
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Καλά έκανες... εγώ εκεί που πήγα το λάδι στις πατάτες μύριζε όπως στις εκκλησίες στα καντήλια.... δεν τις έφαγα, δεν δουλεύουν οι κουζίνες και τα λάδια κολλάνε στα σκεύη και καίγονται.
Στην επόμενη εξόρμηση θα έχω δικό μου φαί.



Ο 0,14 κουρεύτηκε;
ναι ,του εκανα το μεγαλο σερβις
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Κουνούπια δεν είχε Μάρκο; Εγω δεν μπορώ να σταθώ πουθενά γιατί σε μερικά είμαι και αλλεργικός
Εγω δεν ειχα προβλημα με τα μοσκιτος
δεν ειχε μαλλον ,τα ετρωγαν τα βατραχακια
φιανεται ο,τι ειχαν ερωτικες περιπετειες κ τα 2 βραδυα ,γιατι ολο κοαξ κ κοαξ ηταν.κατα τις 12 βεβαια πηγαιναν για νανι
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Να ενα φορουμ εδω ..διπλα εκανε μια εξορμηση στην λιμνη πλαστηρα αυτο το ΠΣΚ(26-27-28)
σιγα μην το εχανα!!!!!
ευκαιρια να δω μερικα γνωστα ρεμαλια ,αλλα κ να γνωρισω κ νεα
κ το κυριοτερο .να βιωσω καινουργια μερη!!ναι μερη που δεν εχω παει αλλα ξερουν πολυ καλα οι ...ντοπιοι ,αι καρδιτσωται
ετσι λοιπον αφου εβαλα στο τζι το ακριβες σημειο που θα στηναμε τα σκηνακια ,ειχε κ 800 μετρα χωμα, αλλα για αυτο εχω το στρωμα,φορτωσα τα μπακαζια ,φορτωσα κ τον 0,14 κ ειμαι ετοιμος να πατησω μιζα
View attachment 18506

...........................

View attachment 18508

...........................

το βραδυ ειχε τσιμπουσι με κρεατικα ,μπυρονια ,πιτες ,μπατζινες κτλ.κτλ

..........................

Ωραίος ο Μάρκος. GivingGreeting

- Η φωτογραφία με τον 0,14 πάνω στα μπαγκάζια, όλα τα λεφτά. Praising Παίρνει και πόζα ο άτιμος.... Rolling

- Το τραπεζομαντηλάκι είναι πάνσωστο για πικ-νικ. cdefg Καρώ όπως πρέπει και σε χρώμα να κάνει αντίθεση με το πράσινο της φύσης. cdefg

- Το τραπέζι πού το κουβάλαγες? cdefghig Όσο λυόμενο κι αν είναι, το χώρο του τον πιάνει, ειδικά το πάνω μέρος.

- Φωτογραφίες απ' το τσιμπούσι δεν έχεις να λιγωθούμε λιγουλάκι? Smileys drinking beer Emoticon

- Αν δεν έκανες ποδηλατάδα στη λίμνη με κείνα τα θαλάσσια ποδήλατα τα ψηλά, λυπάμαι αλλά πρέπει να ξαναπάς..... :D
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Ωραίος ο Μάρκος. GivingGreeting

- Η φωτογραφία με τον 0,14 πάνω στα μπαγκάζια, όλα τα λεφτά. Praising Παίρνει και πόζα ο άτιμος.... Rolling

- Το τραπεζομαντηλάκι είναι πάνσωστο για πικ-νικ. cdefg Καρώ όπως πρέπει και σε χρώμα να κάνει αντίθεση με το πράσινο της φύσης. cdefg

- Το τραπέζι πού το κουβάλαγες? cdefghig Όσο λυόμενο κι αν είναι, το χώρο του τον πιάνει, ειδικά το πάνω μέρος.

- Φωτογραφίες απ' το τσιμπούσι δεν έχεις να λιγωθούμε λιγουλάκι? Smileys drinking beer Emoticon

- Αν δεν έκανες ποδηλατάδα στη λίμνη με κείνα τα θαλάσσια ποδήλατα τα ψηλά, λυπάμαι αλλά πρέπει να ξαναπάς..... :D
εαν κανενας καδριτσιωτης κανονισει ποδηλατο με διαμονη κ βεβαια θα ξαναπαω για ....,φτου ξεχασα ποσες φορες εχω παει!!!
 

R.E.H

member
Δημοσιεύσεις
1.213
Μοτοσυκλέτα
Royal Enfield Himalayan
Όνομα
Παναγίωτης
Περιοχή
Νίκαια

FZMAN

new member
Δημοσιεύσεις
286
Ηλικία
57
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
τι να κανω ρε Γιωργο; να τρεχω να δω τα ...λουτρακια;
στο εχω ξαναπει ο,τι
πρεπει να γνωρισουμε την ελλαδα κ οχι μονο τα καφε της αττικης-βοιωτιας, τωρα που μπορουμε ακομα να σηκωνουμε το δεξι ...ποδι
κ απο εξοδα, μονο βενζινες-διοδια
Μάρκο αυτό έχει να κάνει και με τις υποχρεώσεις του καθενός.
Άλλος όπως εσυ έχει λιγότερες και άλλοι έχουμε περισσότερες σε ολα τα επίπεδα.
 
Top Bottom