27-28 και 29 Οκτωβρη Tσιπουροσυναντηση στο ακριτικο Πωγωνι (vol 1)

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Επιστροφή στην βάση
Θελω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Νότη που έκανε τα πάντα για να περάσουμε εμείς καλά
Νότη σε ευχαριστώ για την προσπάθεια που έκανες για αυτήν την όμορφη εκδήλωση
Τελικά οι μοτοσυκλετιστες είμαστε όλοι μια μεγάλη παρέα


Στάλθηκε από το 2201117SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Αντιγραφω για να μην ξαναγραφω...

Οπως ολα τα ωραια πραγματα ετσι και η συναντηση μας στο ακριτικο Πωγωνι ελαβε τελος.Στις συναντησεις τις ομορφης παρεας μας καθε φορα μας δινεται η ευκαιρια να γνωρισουμε νεα ατομα.Το τετριμμενο "χαρηκα πολυ που γνωρισα νεα ατομα"ειναι καποιες φορες πολυ φτωχο για να περιγραψει αυτο που νοιωθουμε.Οταν μετα απο πεντε λεπτα ειναι σαν να τα γνωριζεις χρονια,οταν σε ρωταν απο την πρωτη μερα ποτε θα ειναι η επομενη μαζωξη και οταν βλεπεις στα ματια σου κατι απο τον εαυτο σου, ξερεις οτι πολλοι απο αυτους δεν ειναι απλα νεα ατομα αλλα μελλοντικοι συνοδηποροι.
Να ευχαριστησουμε λοιπον οχι μονο οσους βρεθηκαν κοντα μας για μια ακομη φορα,αλλα και αυτους που συντομα οι δρομοι μας θα ξανασμιξουν,Πολλα πολλα αδελφικα φιλακια σε οσους και οσες ηθελαν να ειναι κοντα μας αλλα δεν μπορεσαν.



























...
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα




























Ο καθενας με τον τροπο του εβαλε το λιθαρακι του για ναγινει ακομη πιο ομορφο αυτο το τριημερο.Λιγες σκορπιες φωτογραφιες απο μενα μιας και οι υποχρεωσεις της μαζωξης δεν αφηναν περιθωρια.

Παμε για την επομενη. Smileys drinking beer Emoticon


Καλο μας βραδυ.Joy

 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.837
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Μολυβδοσκεπαστη δε σας είδα παντως....

Sent from my X19 using Tapatalk
Οι περισσότεροι πήγαμε 40 saints.

Μολυβδοσκεπαστη πήγαν κάποια παιδιά αλλά δεν ακολούθησαν το πρόγραμμα της βόλτας μιας και ήταν πολύ λίγοι και έκαναν την βόλτα όπως ήθελαν.
 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Πίσω στο παχνί μου και εγώ αρτιμελής.
Πολλές πολλές ευχαριστίες στον Νότη, τον Παναή και όποιον άλλο βοήθησε στην οργάνωση της συνάντησης. Το βλέπω να θεσμοθετείται σε ετήσια βάση ......

Για το Αγρίνιο team τι να πει κανείς ...... απλά respect. Έριξα το γέλιο της αρκούδας αυτές τις μέρες. Άσε δε που με είχαν στα ώπα ώπα ακουστικώς για τις διανυκτερεύσεις στο σχολείο ! Δεν ηκούσθη κιχ (το πρώτο βράδυ, αχαχαχαχαχ)

Άντε για αλλαγή λαδιών τώρα ......
 

Chris Tetr

member
Δημοσιεύσεις
507
Περιοχή
Μαρούσι- Λευκάδα
Μοτοσυκλέτα
Lambretta Li 150 s2 1961 - R 1200 GS 2009
Όνομα
Χρήστος
Μια υπέροχη συνάντηση στο πανέμορφο αυτό μέρος , με παλιούς και νέους φίλους !!
Ευχαριστώ όσους συμμετείχαν και βοήθησαν για να περάσουμε τόσο όμορφα !! Με το καλό και στην επόμενη !!

IMG_5086.jpg
 

Stromtrooper

new member
Δημοσιεύσεις
3
Ηλικία
39
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Περικλής
Καλημέρα και καλή εβδομάδα,
Η όλη εμπειρία ήταν εξαιρετική! Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους μας φρόντισαν και μέχρι την επόμενη φορά να είμαστε όλοι καλά να ξανασμίξουμε
 

Eftixis

new member
Δημοσιεύσεις
35
Ηλικία
63
Όνομα
Ευτύχης
Καλημέρα
Αντιγράφω και επικολλώ απο την ανάρτηση μου στο Gsmotoclub


Μετά απο 3 χρόνια Μοτοσικλετιστικής δυσπραγίας κατάφερα να βρω το χαμόγελο μου και την αυτοπεποίθηση μου ξανά για να ταξιδεύω και να ονειρεύομαι
Δεν ξέρω απο που να αρχίσω και που να τελειώσω για αυτή την μοναδική συνάντηση
Σε ένα μοναδικό μέρος με μια απίστευτα μοναδική παρέα
Αγαπημένοι φίλοι απο τα καλύτερα παιδιά του παρελθόντος του Gsforoum και όχι μόνο
Νέοι φίλοι απο την Motoparea απο το Gsmotoclub με πλατεία χαμόγελα με τρομερή διάθεση ,ιστορίες ταξιδιωτικές , πειράγματα ,γέλιο πολύ γέλιο , και χαμόγελα ευτυχίας
Φιλοξενία απίστευτη απο τους λιγοστούς κατοίκους της Κάτω Μερόπης η κ Φανή , ο Σταύρος , ο Τάσος , ο Κωστας και φυσικά ο αδελφός και μέρος της καρδιάς μου Νότης Lepado
Ο εταίρος Παναγιώτης PanVas με την όμορφη παρέα τους τα παιδιά απο το Αγρίνιο
Που μας έκαναν να αισθανόμαστε καλύτερα και απο το σπίτι μας
Να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους έκαναν τόσα χιλιόμετρα για να βρεθούμε έστω και για λίγες ώρες
Τον Γιάννη τον Νίκο απο Πτολαιμαιδα Τον Κώστα Gas τους ‘σύ ταξιδευτές Τάκη Άγγελο
Τα παιδιά απο την Πάτρα Όθωνα Σωτήρη Θοδωρή Τον Κώστα μας απο Θεσσαλονίκη lambakias με το υπέροχο Καζανντιπί
Τον Γιώργο Χολέβα τον Νίκο τον madog απο την Ξάνθη
Τον Δημήτρη απο Αμαλιάδα
Ευχαριστώ ιδιαίτερα τον Γιάννη μου Spitiko που με ξεσήκωσε
Τον Γιώργο GeoRoum με το ποιο σύγχρονο gps ( έφτανε στον προορισμό του ρωτώντας τα γελάδια )
Τον Χάρη μας απο το Άργος
Όλα τα παιδιά νέους και παλιούς ατίθασους και Adventure τύπους που αψιφησαν την βροχή και έμειναν στα σκηνάκια
Ίσως κάποιοι να μου διαφεύγουν όμως όλοι εσείς να ξέρετε ότι με κάνατε να επανέρχομαι στην ζωή πολύ ποιο δυνατός
Εγώ με τον Γιάννη συνεχίσαμε μέσα απο πολύ όμορφες διαδρομές και φτάσαμε αργά το απόγευμα στον Βόλο
Συνεχίζουμε το οδοιπορικό μας και επιστροφή στην Κρήτη άγνωστο
 
Τελευταία επεξεργασία:

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.519
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Ευτυχη και Γιάννη όμορφες και ασφαλείς διαδρομές να έχετε και να περάσετε τέλεια. Τραβηχτε όσο το δυνατόν περισσότερο μπορείτε την μότοβόλτα σας. Καλή συνέχεια και στους δύο σας.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

duke200

member
Δημοσιεύσεις
1.310
Ηλικία
44
Όνομα
Alex
Ευχαριστώ το Νοτη για τη φιλοξενία και όλα τα παιδια για το δρόμο που έκαναν να έλθουν σε σε τούτα τα όμορφα χωρια.

Αυτή η δαδρομή Κάτω Μερόπη - Γεροπλάτανος μες τις βελανιδίες, απίθανη. Μολυβδοσκέπαστη επίσης απίθανη, δεν είχα παει. Πρόλαβα και τη λειτουργία!!!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Επέστρεψα και γω σημερις στα κεντρικά !!!
Μετά φυσικά από μια δ/ν στο wife village και την απαραίτητη ταβερνοκατασταση ...
Φώτο από την διαδρομή της επιστροφής προς Αγρινίου...
Δεν σας λέω που για να μην πάτε ....χιχιχι


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Αντιγραφω για να μην ξαναγραφω...

Οπως ολα τα ωραια πραγματα ετσι και η συναντηση μας στο ακριτικο Πωγωνι ελαβε τελος.Στις συναντησεις τις ομορφης παρεας μας καθε φορα μας δινεται η ευκαιρια να γνωρισουμε νεα ατομα.Το τετριμμενο "χαρηκα πολυ που γνωρισα νεα ατομα"ειναι καποιες φορες πολυ φτωχο για να περιγραψει αυτο που νοιωθουμε.Οταν μετα απο πεντε λεπτα ειναι σαν να τα γνωριζεις χρονια,οταν σε ρωταν απο την πρωτη μερα ποτε θα ειναι η επομενη μαζωξη και οταν βλεπεις στα ματια σου κατι απο τον εαυτο σου, ξερεις οτι πολλοι απο αυτους δεν ειναι απλα νεα ατομα αλλα μελλοντικοι συνοδηποροι.
Να ευχαριστησουμε λοιπον οχι μονο οσους βρεθηκαν κοντα μας για μια ακομη φορα, αλλα και αυτους που συντομα οι δρομοι μας θα ξανασμιξουν. Πολλα πολλα αδελφικα φιλακια σε οσους και οσες ηθελαν να ειναι κοντα μας αλλα δεν μπορεσαν.


...


Ευχαριστούμε πολύ που μας θυμάστε και μας τα δύσμοιρα, που έχουμε μπλέξει μέχρι αηδίας και χάνουμε τέτοιες απολαύσεις. cdef

Υπογραφή: τρόφιμοι στο Κωσταλέξι. Rolling
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.539
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Νοτη και Πανο και τα υπολοιπα παιδια που το ετρεξαν για να περναμε ολοι καλα ενα μεγαλω ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο τα σκλια. Praising

Παρασολσαμε απο τα παν φε τη χαλι ειναι αυτο γαμωτ τη π********να μου ToothTooth 63 μοτορια αιντε και του χρονου παχυτερο :cool:



















 

Dion8

new member
Δημοσιεύσεις
5
Ηλικία
51
Περιοχή
Spata
Όνομα
Mlahasias Nikolaos
Οι φωτογραφίες αποτυπώνουν πολύ λίγα σε σχέση με αυτά που ζήσαμε ...προσωπικά να ευχαριστήσω όλους όσους έτρεξαν ...και θα μου επιτρέψετε να πω .....
Νοτη ..τι να πούμε για σένα ...ελπίζω μέσα από το συνεχές τρέξιμο που είχες για τα κρεβάτια σε κάθε έναν προσωπικά , τα φαγητά και όλα να το ευχαριστήθηκες ..
Το μήνυμα νομίζω ήταν ότι δεν έχει σημασία τι καλαβας και ποιο forum ή ομάδα είσαι ..οταν γινεσε μια παρέα με όλους ..απο όλα τα μερη της Ελλάδας....12060400 copy.jpeg
 
Τελευταία επεξεργασία:

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ξέχασα να πω και να με συγχωράτε....
Όλοι μα όλοι ακόμα κι αυτοί που δεν τα κατάφεραν να έρθουν περιμένουμε το.... vol 2 !!!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

g.b.spyropoulos

new member
Δημοσιεύσεις
36
Ηλικία
43
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Να πω και εγώ με την σειρά μου ένα μεγάλο μπράβο σε όσους έτρεξαν ώστε να πραγματοποιηθεί αυτή η συνάντηση, σε όλα τα παιδιά που έκαναν τόσα χιλιόμετρα ώστε να ανταμώσουμε και πάλι, στους συνταξιδευτες μου και στους γείτονες τους adventure ...
Νότη να ξέρεις ότι προσωπικά το ευχαριστήθηκα στο μέγιστο...
Χάρηκα πολύ που συνάντησα παλιούς αλλά και γνώρισα νέους...
Αναμονή και υπομονή στο , Vol 2
 
Top Bottom