12/9 &13/9 Διημερη περιηγηση στο νομο ηλειας

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.674
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Καλη βολτα ωρε παλικαρια βαρατε και καμια μπυρα και για μας Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon

Λυπαμαι δε θα σας κανω παρεα θα πιασω πσκ κατα μυτικα μεριαBcdefgh
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Δηλαδή αυτά τα γράφεις για καλό??? Hate Hate
Ντροπή σου δέν μας λυπάσαι καθόλου, Hug χτύπα κι άλλο ρε funny ,
Δέν θα 'θελα να σας δώ καθοόλου, ούτε μου λείψατε, η παρέα σας μου είναι αδιάφορη, σκέφτομαι τα καημένα τα ζωντανά, (θυμηθείτε οι παλαιότεροι πόσο χαριτωμένη ήταν η piggy στο mappet show), το κριθάρι και η βύνη έχουν πολύ καλύτερες εφαρμογές να αξιοποιηθούν, άλλωστε είναι γνωστόν ότι το αλκοόλ δέν κάνει καλό, συνήθως προτιμώ να είμαι ingognito o_O η δημοσιότητα χαλάει το χαμηλό profil μου, είναι μακρυά και δέν μου αρέσουν καθόλου τα μακρυνά ταξίδια, το μηχανάκι μου δέν κάνει για τέτοια, (άσε που θα γιομίσει μυγάκια), τί δουλειά έχω εγώ στον νομό Ηλείας????

Για όλους τους προαναφερθέντες λόγους, και έχοντας πλήρη γνώση της ανισορροποίας - μ@λ@κίας που με διακατέχει, καλού - κακού χωρίς να είναι σίγουρο, κρατήστε μου χώρο για μία σκηνούλα........
Γιωργαρε εμεις μπορει να μην σου λειψαμε εμας ομως μας ελειψες και θελουμε να σε δουμε
Για αυτο ροβολα σ ακατω ασε τη σκηνες σου κατωχυρωθη κρεβατι Το λοιπον σε ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Καλη βολτα ωρε παλικαρια βαρατε και καμια μπυρα και για μας Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon

Λυπαμαι δε θα σας κανω παρεα θα πιασω πσκ κατα μυτικα μεριαBcdefgh
Παντος Μιχαλη αν το σκεφτεσαι για μυτικα εμεις θα χαρουμε να σε δουμε κρεβατι υπαρχει και πουσε η μπυρες θα ειναι μπουζι
 

ΥΑΚΙΝΘΟΣ

new member
Δημοσιεύσεις
229
Μοτοσυκλέτα
ADV 350
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
Ν.ΔΥΤΙΚΑ
Παντος Μιχαλη αν το σκεφτεσαι για μυτικα εμεις θα χαρουμε να σε δουμε κρεβατι υπαρχει και πουσε η μπυρες θα ειναι μπουζι
κρατα μου μια NGK
 

tracer

member
Δημοσιεύσεις
1.147
Ηλικία
62
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Μοτοσυκλέτα
TRACER 900 GT
HONDA C50 (1985)
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ
Είναι ετοιμοπολεμο στο γκαράζ... Ελπίζω να το βολταρω έστω μια βόλτα το 2020....BikeShot
αντε ντε χαθηκες
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Καλη βολτα ωρε παλικαρια βαρατε και καμια μπυρα και για μας Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon

Λυπαμαι δε θα σας κανω παρεα θα πιασω πσκ κατα μυτικα μεριαBcdefgh
Smileys drinking beer EmoticonBikeSmileys drinking beer Emoticon
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.296
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Αλλο στηνω ενα διημερο και αλλο στηνω ενα διημερο και σας ανοιγω το σπιτι μου.

Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon


Καλα να περασετε.
Να σου πω την αλήθεια, περίμενα οτι θα κατηφοριζες!!
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.535
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Να σου πω την αλήθεια, περίμενα οτι θα κατηφοριζες!!

Το σκεφτηκα αλλα ειχει προγραμματιστει ασκητικο τριημερο στα βουνα και αν το παω παραπισω θα με καπακωσει ο καιρος.
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.296
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Το σκεφτηκα αλλα ειχει προγραμματιστει ασκητικο τριημερο στα βουνα και αν το παω παραπισω θα με καπακωσει ο καιρος.
Κι εμείς ασκητικα θα τη βγάλουμε!!!
Προλαβαίνεις!!!!!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Αλλο στηνω ενα διημερο και αλλο στηνω ενα διημερο και σας ανοιγω το σπιτι μου.

Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon


Καλα να περασετε.
Smileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
Πολύ σωστά!!!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.552
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δηλαδή αυτά τα γράφεις για καλό??? Hate Hate
Ντροπή σου δέν μας λυπάσαι καθόλου, Hug χτύπα κι άλλο ρε funny ,
Δέν θα 'θελα να σας δώ καθοόλου, ούτε μου λείψατε, η παρέα σας μου είναι αδιάφορη, σκέφτομαι τα καημένα τα ζωντανά, (θυμηθείτε οι παλαιότεροι πόσο χαριτωμένη ήταν η piggy στο mappet show), το κριθάρι και η βύνη έχουν πολύ καλύτερες εφαρμογές να αξιοποιηθούν, άλλωστε είναι γνωστόν ότι το αλκοόλ δέν κάνει καλό, συνήθως προτιμώ να είμαι ingognito o_O η δημοσιότητα χαλάει το χαμηλό profil μου, είναι μακρυά και δέν μου αρέσουν καθόλου τα μακρυνά ταξίδια, το μηχανάκι μου δέν κάνει για τέτοια, (άσε που θα γιομίσει μυγάκια), τί δουλειά έχω εγώ στον νομό Ηλείας????

Για όλους τους προαναφερθέντες λόγους, και έχοντας πλήρη γνώση της ανισορροποίας - μ@λ@κίας που με διακατέχει, καλού - κακού χωρίς να είναι σίγουρο, κρατήστε μου χώρο για μία σκηνούλα........
Smileys drinking beer EmoticonBikeSmileys drinking beer Emoticon
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Λόγω ενός δυσάρεστου οικογενειακού γεγονότος δεν θα μπορέσω να έρθω μαζί σας στην εκδρομή. Καλα να περάσετε παιδιά και θα τα πούμε σε κάποια επόμενη βόλτα.
 
Top Bottom