η ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΜΑΙΟΥ εγινε Τριτη 5 Μάιου

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Δηλαδή εγώ στον Κορυδαλλό είμαι εκτός των τειχών; Αρα αλωνίζω τον Νομό;
Χα χα, Δυστυχώς για Εμάς όχι.. αφού Ανήκουμε στον Δήμο Πειραιά.
Ως Δήμος μπορεί να χαρακτηριστεί Μητροπολιτικός από μόνος του, άρα ισχύει ότι και των Αθηνών.. ως Ώμορροι!!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Φαντάσου πως θα μπορούσε να μας πει, πως δεν πάμε ούτε στην Κηφισιά.. Χα χα...
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.529
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Προσωπικά δεν θα έβαζα σε κίνδυνο με αφαίρεση διπλώματος για 60 ημερες(το έχω ζήσει το δράμα) για μια μικρή βόλτα εντός νομού. Στις 18 του μήνα θα ξεκινήσω και όπου με πάει ο δρόμος να το ευχαριστηθώ

Κάνουμε τόσο καιρό υπομονή (όση μπορεί ο καθένας) ας κάνουμε λίγες ημέρες ακόμα. Θα αποζημιωθούμε είναι βέβαιο
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Παίδες, από 4 Μαΐου επιτρέπονται οι μετακινήσεις εντός νομού.
Εκτος Νοτη,αν εισαι κατοικος σε Αθηνα η Θεσσαλονικη,που επιτρεπεται η κινηση εντος των οριων της πολης!! Κοινως εγω που ειμαι Ν.Σμυρνη,δε μπορω να ερθω σε σενα, κι ας εισαι εντος νομου!!!!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Παίδες, από 4 Μαΐου επιτρέπονται οι μετακινήσεις εντός νομού.
Εκτος Νοτη,αν εισαι κατοικος σε Αθηνα η Θεσσαλονικη,που επιτρεπεται η κινηση εντος των οριων της πολης!! Κοινως εγω που ειμαι Ν.Σμυρνη,δε μπορω να ερθω σε σενα, κι ας εισαι εντος νομου!!!!
Έτσι είναι Νότη, όπως τα λέει ο Κυριάκος.. Δυστυχώς!!
Υπομονή Παίδες...
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Προσωπικά δεν θα έβαζα σε κίνδυνο με αφαίρεση διπλώματος για 60 ημερες(το έχω ζήσει το δράμα) για μια μικρή βόλτα εντός νομού. Στις 18 του μήνα θα ξεκινήσω και όπου με πάει ο δρόμος να το ευχαριστηθώ

Κάνουμε τόσο καιρό υπομονή (όση μπορεί ο καθένας) ας κάνουμε λίγες ημέρες ακόμα. Θα αποζημιωθούμε είναι βέβαιο
GivingGiving
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.185
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Το εχετε τεντωσει υπερβολικα...
Εγω θα πιώ καφε στο 14 την Τρίτη ...ο καθεις πρατει κατα πως κρινει ο ιδιος....απο κει και περα αν ειμαι μοναχός θα δω που και πως ,θα παω ...αν ειμαστε δυό ...θα το συζητήσουμε ...στην χειρότερη θα πιώ καφέ εστω με αισθηση και μυρωδιά βόρτας...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
N

notakos600

Guest
Εκτος Νοτη,αν εισαι κατοικος σε Αθηνα η Θεσσαλονικη,που επιτρεπεται η κινηση εντος των οριων της πολης!! Κοινως εγω που ειμαι Ν.Σμυρνη,δε μπορω να ερθω σε σενα, κι ας εισαι εντος νομου!!!!
Έτσι είναι Νότη, όπως τα λέει ο Κυριάκος.. Δυστυχώς!!
Υπομονή Παίδες...
Παίδες, μένω εκτός Αθηνών, άρα μπορώ.
 
N

notakos600

Guest
Το εχετε τεντωσει υπερβολικα...
Εγω θα πιώ καφε στο 14 την Τρίτη ...ο καθεις πρατει κατα πως κρινει ο ιδιος....απο κει και περα αν ειμαι μοναχός θα δω που και πως ,θα παω ...αν ειμαστε δυό ...θα το συζητήσουμε ...στην χειρότερη θα πιώ καφέ εστω με αισθηση και μυρωδιά βόρτας...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καιρού επιτρέποντος Στέλιο θα αναμένω για απόδραση προς τα δυτικά.
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.336
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Να γυαλισω την ασπίδα μου.
.... μπα! εχει περιορισμο στις κλασεις ..... και ΄γω μεσον θα βαλω .....!abcdefghgk

Το εχετε τεντωσει υπερβολικα...Εγω θα πιώ καφε στο 14 την Τρίτη ...ο καθεις πρατει κατα πως κρινει ο ιδιος....

.... μεσα λοιπον και ας παει και το παλιαμπελο ...... θα φερω και καλαμποκι γιατι προβλεπω πολυ-κο-κο-κο-σμια ........ να μαζευεται. Bcdefghg
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.522
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Το εχετε τεντωσει υπερβολικα...
Εγω θα πιώ καφε στο 14 την Τρίτη ...ο καθεις πρατει κατα πως κρινει ο ιδιος....απο κει και περα αν ειμαι μοναχός θα δω που και πως ,θα παω ...αν ειμαστε δυό ...θα το συζητήσουμε ...στην χειρότερη θα πιώ καφέ εστω με αισθηση και μυρωδιά βόρτας...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν θα είσαι μόνος Στελαρα Giving
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Το εχετε τεντωσει υπερβολικα...
Εγω θα πιώ καφε στο 14 την Τρίτη ...ο καθεις πρατει κατα πως κρινει ο ιδιος....απο κει και περα αν ειμαι μοναχός θα δω που και πως ,θα παω ...αν ειμαστε δυό ...θα το συζητήσουμε ...στην χειρότερη θα πιώ καφέ εστω με αισθηση και μυρωδιά βόρτας...

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εγώ θα ερχόμουν οπωσδήποτε αν δε δούλευα.. και θα ακολουθούσα... στα δύσκολα! Θα δήλωνα τόπο κατοικίας ως Γείτονας του Νότη.
Χα χα..
 
Top Bottom