Φάσο - Λαστα 6-7 Οκτώβρη 2018

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
το τραινακι για την ημερήσια εκδρομούλα
θα ξεκινήσει απο το γνωστο καφε/περιφτερον στο Χαιδάρι στις 8.15 πμ ακριβως....καφες και κους κους νωρίτερα....
Θα είμαι και εγώ εκεί από νωρίς για καφέ..
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
ποσοι θα πανε αυριο σαββατο μεσημερι στη λαστα;
υπαρχει ...τρενακι που θα ξεκινησει απο αθηνα-περιπτερο;
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τελευταία επεξεργασία:

yannis barel

new member
Δημοσιεύσεις
15
Ηλικία
58
Περιοχή
Korydallos
Μοτοσυκλέτα
Ktm 950 Adventure
Όνομα
yannis
Περιοχή
Korydallos
ποσοι θα πανε αυριο σαββατο μεσημερι στη λαστα;
υπαρχει ...τρενακι που θα ξεκινησει απο αθηνα-περιπτερο;
εγω θα παω απο αυριο αλλα πρωτα απο πλανητερο για ψαρακι
 

User M

member
Δημοσιεύσεις
1.040
τα ...καζανια θα ....στηθουν απο το σαββατο μεσημερι εως κυριακη ...βραδυ;αυτο δεν εχω καταλαβει
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
1.το σαββατο θα παιξει ψητουρα με οτι φερει ο καθενας το βραδυ.πολυ θα μεινουν στρωματσαδα μεσα στο καφενειο,αλλοι σε ξενωνες και αλλοι σε σκηνες..οι πιο πολλοι θα ειναι απογευμα στην περιοχη
2.την κυριακη θα εχει τη φασολαδα και τον ποιον πολυ κοσμο


υ.γ μετα απο καιρο εσπασε ο διαολος το ποδαρι και θα παραβρεθω την κυριακη,οποτε θα δω φιλους που εχουμε καιρο να τα πουμε....σκεφτομαστε να κανουμε και μινι εκδρομουλα απο τριπολη-πιανα-αλωνισταινα-βυτινα-λαστα.3 ατομα θα ειμαστε διοτι το λεωνιδιο θα εχει παει απο σαββατο μαζικα....
επισης οποιος θελει να δει και κατι προτεινω να μην παει καρφι και μετα την καψια να στριψει χιονοδρομικο και να πεσει απο κει βυτινα-λαστα...η διαδρομη ειναι καταπληκτικη οπως και η πρωτη που ανεφερα.σε καθε περιπτωση η φασολαδα θα σερβιριστει μετα τις 12 το μεσημερι,διοτι πρεπει να μαγειρευτει αλλα και να δωσει χρονο σε ολους να παραβρεθουν.Με το καλο να ανταμωσουμε,αλλωστε εχουμε πολλα να πουμε!!!
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.504
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Θα τα πουμε εκει την Κυριακη πρωτα ο Θεος με το καλο να βρεθουμε !!

Στάλθηκε από το SM-A310F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
1.το σαββατο θα παιξει ψητουρα με οτι φερει ο καθενας το βραδυ.πολυ θα μεινουν στρωματσαδα μεσα στο καφενειο,αλλοι σε ξενωνες και αλλοι σε σκηνες..οι πιο πολλοι θα ειναι απογευμα στην περιοχη
2.την κυριακη θα εχει τη φασολαδα και τον ποιον πολυ κοσμο


υ.γ μετα απο καιρο εσπασε ο διαολος το ποδαρι και θα παραβρεθω την κυριακη,οποτε θα δω φιλους που εχουμε καιρο να τα πουμε....σκεφτομαστε να κανουμε και μινι εκδρομουλα απο τριπολη-πιανα-αλωνισταινα-βυτινα-λαστα.3 ατομα θα ειμαστε διοτι το λεωνιδιο θα εχει παει απο σαββατο μαζικα....
επισης οποιος θελει να δει και κατι προτεινω να μην παει καρφι και μετα την καψια να στριψει χιονοδρομικο και να πεσει απο κει βυτινα-λαστα...η διαδρομη ειναι καταπληκτικη οπως και η πρωτη που ανεφερα.σε καθε περιπτωση η φασολαδα θα σερβιριστει μετα τις 12 το μεσημερι,διοτι πρεπει να μαγειρευτει αλλα και να δωσει χρονο σε ολους να παραβρεθουν.Με το καλο να ανταμωσουμε,αλλωστε εχουμε πολλα να πουμε!!!
Αντε ρε Μανολο, εχω να σε δω απο τον Μαρτη...
 
Top Bottom