Τζουμερκα-Μπαρος 7-8 και 9 Ιουνιου 2019 (ΤΟ ΠΡΙΝ)

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Οχι για καλο .....


Το καλο και το κακο εχει να κανει με τις προθεσεις και οχι τις λεξεις.Οτι λεγετε με καλη προθεση καλο ειναι.

Δεν νομιζω να υπαρχει Γιαννιωτης η Ηπειρωτης που να δει στραβα το Παγουρας.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Το καλο και το κακο εχει να κανει με τις προθεσεις και οχι τις λεξεις.Οτι λεγετε με καλη προθεση καλο ειναι.

Δεν νομιζω να υπαρχει Γιαννιωτης η Ηπειρωτης που να δει στραβα το Παγουρας.
ΣωστάGivingGiving
 

NEK1000

new member
Δημοσιεύσεις
348
Ηλικία
45
Περιοχή
κιατο
Όνομα
νεκταριος
Xιλιοφορεμένη διαδρομή, ειδικά μέχρι Λειβαδιά την βαριέμαι αφόρητα, προτιμούμε να φτάσουμε γρήγορα και να κάνουμε βόλτες στα Τζουμέρκα, θα γυρίσουμε από διαδρομάρες, Κυριακή βράδυ θα κοιμηθούμε στο Καλιφώνι και θα σαρώσουμε όλη την περιοχή, στην συνέχεια (Δευτέρα) έχει επιστροφή από γραμμένη Οξυά...
Φίλε μου αν μπορεις στείλε μου πμ ένα χάρτη της επιστροφής που λες ότι θα ακολουθήσεις. Γιατί ειμαι καί εγω στο ψάξιμο.
 

evangelos

member
Δημοσιεύσεις
1.717
Ηλικία
50
Περιοχή
Ιωάννινα
Μοτοσυκλέτα
Triumph Tiger 800 - GAS GAS EC300
Όνομα
EVANGELOS
Γιατί ρε; "Ετσι δεν λένε τους Ηπειρώτες;

Οχι για καλο .....

Ναι, έτσι μας λένε. Giving

και εδώ έχω μια διαφορετική άποψη από το φίλο ekos, διότι θεωρώ ότι μας το λένε για καλό!! Αλλωστε ... οι ίδιοι δεν λένε ".... η κίνηση μετράει?"

Stoned Emoticon (απλά εμείς κάναμε μία κίνηση να αδειάσουμε την λίμνη) Stoned Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Απολύομαι ψαρουκλες τα μαλλιά μου κάνω μπούκλες;;; abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Eχω να πάω σοβαρή βόλτα από την Νάουσα, από τις 9 Νοέμβρη του 18, η δουλειά με πάει φίφα λόλο, δεν μπορώ άλλο λέμεεεεεε....abcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefgh
 

tracer

member
Δημοσιεύσεις
1.148
Ηλικία
62
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Μοτοσυκλέτα
TRACER 900 GT
HONDA C50 (1985)
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΘΗΝΑ
Eχω να πάω σοβαρή βόλτα από την Νάουσα, από τις 9 Νοέμβρη του 18, η δουλειά με πάει φίφα λόλο, δεν μπορώ άλλο λέμεεεεεε....abcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefgh
μικρός είσαι ακόμα αντέχειςRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

evangelos

member
Δημοσιεύσεις
1.717
Ηλικία
50
Περιοχή
Ιωάννινα
Μοτοσυκλέτα
Triumph Tiger 800 - GAS GAS EC300
Όνομα
EVANGELOS
Eχω να πάω σοβαρή βόλτα από την Νάουσα, από τις 9 Νοέμβρη του 18, η δουλειά με πάει φίφα λόλο, δεν μπορώ άλλο λέμεεεεεε....abcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefghabcdefgh

μικρός είσαι ακόμα αντέχειςRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling

ευτυχώς το άλλαξες (το μηχανάκι) αλλιώς .... με αυτά που λες .... θα σε έλεγαν "μικρό και κουνιστό"¨!!

και άντε να το μαζέψεις μετά!!!

Smileys drinking beer Emoticon
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
ευτυχώς το άλλαξες (το μηχανάκι) αλλιώς .... με αυτά που λες .... θα σε έλεγαν "μικρό και κουνιστό"¨!!

και άντε να το μαζέψεις μετά!!!

Smileys drinking beer Emoticon
Είσαι μεγάλη λάμια.....RollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

Aldebaran

new member
Δημοσιεύσεις
287
Ηλικία
42
Περιοχή
Σαλαμίνα
Μοτοσυκλέτα
KTM 990 Adventure '07
KTM 640 Adventure '05
Όνομα
Γιάννης
Περιοχή
Στον αστερισμό του Ταύρου.
@Pan-dvs

Παναγιώτη θα μπορούσατε να πεζοπορισετε μέχρι τον καταρράκτη του Κεφαλοβρυσσου, ο οποίος είναι ο υψηλότερος καταρράκτης της χώρας.
Η μέρα είναι μεγάλη και ίσως να υπάρξει χρόνος μόλις γυρίσετε το απόγευμα από τη βόλτα.
Βγαίνει από το καταφύγιο των Μελισσουργών και είναι κανα μιαμισάωρο πήγαινε έλα, αν θυμάμαι καλά, η θέα βέβαια είναι μαγική από εκεί πάνω, χώρια που θα ρουφηξουν τα πνευμόνια περισσότερο οξυγόνο.

Θα είστε και μεγάλο παρεάκι και ο χαβαλές είναι εγγυημένος, άσε που θα ανοίξει (παραπάνω) και η όρεξη για το βράδυ.
:)
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Καλησπερα κυριοι, θα ξεκινησει κανεις απο Αθηνα κατα τις 15:30 το μεσημερι;;;;; Δουλευω δεν μου δινουν αδεια

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα ξεκινήσει ο @panostsi μιλά μαζί του...
 

Ilias vara

wolf
Δημοσιεύσεις
2.882
Περιοχή
θεσσαλονικη
Μοτοσυκλέτα
VARADERO MK3
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΣΕΡΡΕΣ
Έλα φίλε @geokall θα σου στείλω pm θα ανεβούμε μαζί προς τα επάνω.....
Πάνο να προσεχείς τον φιλο μου

Γιατί τον έχω εκπαιδεύσει εγώ

Αλλά από την απραξία τα ξέχασεfunny
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Πάνο να προσεχείς τον φιλο μου

Γιατί τον έχω εκπαιδεύσει εγώ

Αλλά από την απραξία τα ξέχασεfunny
Θα τον προσέχω θα πάμε και για τσίπουρα στην Άρτα... abcdefghgkabcdefghgk
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.489
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Ο χαρτης της Κυριακης στο πρωτο ποστ εχει αλλαξει με σκοπο να αποφυγουμε το κεντρο του Ματσουκιου το οποιο μπορει να μας δημιουργησει προβληματα.Θα παμε πριν το χωριο αριστερα.

Αντιγραφω απο το πρωτο ποστ:

ΠΡΟΣΟΧΗ πριν το Ματσουκι παμε αριστερα.Οσοι μπερδευτουν και πανε απο το κεντρο του χωριου υπαρχει μια αρκετα αποτομη ανηφορα 50-100 μετρων που πολλες φορες εχει χαλικια κλπ.Σταματαμε ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ πριν την ανεβουμε.την περναμε ενας ενας και αν χρειαστει οσοι ειναι διπλοι κατεβαζουν τον συνεπιβατη.

Nεος χαρτης: https://goo.gl/maps/gujbT1JLzVr1H1Zb7
 

nosferatu

new member
Δημοσιεύσεις
93
Ηλικία
44
Περιοχή
Ν. ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
TDM 850
Όνομα
Nikos
Περιοχή
Ν.ΑΧΑΙΑΣ - ΚΑΒΑΛΑ
Kαλημέρα σας.Να κάνω μία ερώτηση.
Επειδή το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να ανέβω και εγώ αλλά θα εξαρτηθεί πολύ από την δουλειά μου ( γίνετε Ε.Επ. μας έλεγαν,αφεντικά του εαυτού σας abcdefghabcdefghgk) θα υπάρχει πρόβλημα αν τελικά αποφασίσω βράδυ Πέμπτης ότι θα ανέβω χωρίς να έχω δηλώσει από πριν;
Σε αντίσκηνο θα μείνω εξάλλου,νομίζω δεν θα υπάρχει θέμα για μία σκηνή ακόμα κάπου εκεί δίπλα.

Επίσης σκεφτόμουν να ανέβω μόνος μέσω Καρπενησίου,ωραία βόλτα και μεγάλη αλλά είδα την παρέα από Αθήνα ότι θα περάσει από Πατρα,ίσως να βρισκόμασταν στην γέφυρα και αν δεν υπάρχει πρόβλημα να κολλήσω ξεκάρφωτος στο ''καραβάνι'' σας.
Δεν ξέρω βέβαια αν ανέβει και κάποιος άλλος από εδώ κάτω.
Ευχαριστώ,Νίκος,tdm 850.
 
Top Bottom