Τελικα ολοι λαιλαπα θα πουρουτε;

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Μα δεν κανω πλακα....


Grande sponsor στο παρελθον.....

μου την δινει η αντιπροσωπεια....

ΑΛΛΑ οι μοτο -εαν εισαι σωστος χρηστης- ειναι τιμιες σε αυτο που λενε οτι προσφερουν, ανθεκτικες (πλην των GS 2004-2007)
και allround. Ειναι δε εταιρια με ανταλλακτικα ακομη και για μοντελο του 50....

αλλο που γ@μιουνται στις τιμες....
Μαζί σου, έχω κάποιες αντιρρήσεις αλλά δε βαριέσαι, ο καθείς εφ ω ετάχθη και όλα καλά είναι!

Συμφωνώ απολύτως πως έχουν μέχρι και τη βίδα σε ότι ζητήσει κάποιος ακόμα και για παμπάλαιο μοντέλο !
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Τι κάνουμε?
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!111

Τώρα αρχίζει σειρούλα!
Μπά τέλος σειρούλα.
Προσωπικά δεν θέλω να στενοχωρούνται σύντροχοι.
Για μένα άσχετα με τις επιλογές του καθενός, προέχουν οι άνθρωποι - σύντροχοι και τα σίδερα είναι ήσσονος σημασίας οπότε καλαμπούρι τέλος.
Γελάσαμε - αλληλοπειραχτήκαμε - περάσαμε όμορφα κάποιες από τις εσώκλειστες μαύρες μέρες που διανύουμε αλλά όλα τα καλά πρέπει νάχουν και ένα τέλος.ooops
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Μαζί σου, έχω κάποιες αντιρρήσεις αλλά δε βαριέσαι, ο καθείς εφ ω ετάχθη και όλα καλά είναι!

Συμφωνώ απολύτως πως έχουν μέχρι και τη βίδα σε ότι ζητήσει κάποιος ακόμα και για παμπάλαιο μοντέλο !
Τα πιο ακριβά ανταλλακτικά ήταν στη yamaha... Μιλαμε δεν πίστευα τις τιμές στο fjr..
Τα πενφε είναι επιπέδου χοντα..
Απλά έχουν κάποιες ακριβές ζημιές λόγω της εμμονής της εταιρίας στο μονομπρατσο.. Και όταν σου τύχει. Βελάζεις
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Τα πιο ακριβά ανταλλακτικά ήταν στη yamaha... Μιλαμε δεν πίστευα τις τιμές στο fjr..
Τα πενφε είναι επιπέδου χοντα..
Απλά έχουν κάποιες ακριβές ζημιές λόγω της εμμονής της εταιρίας στο μονομπρατσο.. Και όταν σου τύχει. Βελάζεις
Άσε τη Γιαμάχα, έχω πάθει πλάκα!
6,30 μια τσιμούχα από ένα καπακάκι βαλβίδων μια σταλιά ?
Και δεύτερη για το άλλο που δεν είχαν και έγινε παραγγελία εφτά φεύγα? Ανορθωτή που δεν έγραφε τίποτα επάνω (φανταστείτε προέλευση) κοντά 200 ευρώ ? Μούφυγαν τα μαλλιά και αυτά είναι πρόσφατες εμπειρίες. Εντάξει....μην πω και άλλα απλά να πω ότι συμφωνώ απολύτως.
Όλα όμως θέλουνε ψάξιμο Μπάμπη. Βρίσκεις συνήθως εναλλακτικές και δεν πέφτεις στα νύχια τους. Πχ Ανορθωτής Made in Japan με 47 ευρώ και άστους να ζητάνε ότι θέλουνε. Α χα χα χα τι μου θύμισες και είναι και σχετικά πρόσφατα αυτά.
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
η τετρακυλινδραρα του δικουκου.. ..
Αυτή μάλιστα!
GS και σωβρακακια.
Α γεια σου! Ο ομορφαντρας όποτε θέλει σας τρολαρει με τη μηχαναρα του!
Μόνο εγώ τον πατάω αν θέλω.....Smileys drinking beer Emoticonabcdefghgk
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Α γεια σου! Ο ομορφαντρας όποτε θέλει σας τρολαρει με τη μηχαναρα του!
Μόνο εγώ τον πατάω αν θέλω.....Smileys drinking beer Emoticonabcdefghgk
Που δε θέλεις, αλλά λέμε τώρα!!!
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Άσε τη Γιαμάχα, έχω πάθει πλάκα!
6,30 μια τσιμούχα από ένα καπακάκι βαλβίδων μια σταλιά ?
Και δεύτερη για το άλλο που δεν είχαν και έγινε παραγγελία εφτά φεύγα? Ανορθωτή που δεν έγραφε τίποτα επάνω (φανταστείτε προέλευση) κοντά 200 ευρώ ? Μούφυγαν τα μαλλιά και αυτά είναι πρόσφατες εμπειρίες. Εντάξει....μην πω και άλλα απλά να πω ότι συμφωνώ απολύτως.
Όλα όμως θέλουνε ψάξιμο Μπάμπη. Βρίσκεις συνήθως εναλλακτικές και δεν πέφτεις στα νύχια τους. Πχ Ανορθωτής Made in Japan με 47 ευρώ και άστους να ζητάνε ότι θέλουνε. Α χα χα χα τι μου θύμισες και είναι και σχετικά πρόσφατα αυτά.
40 ευρώ το σετ τσιμουχακια δαγκάνας...θες 2 σετ για καθε δαγκάνα, 4 για τον εμπρός τροχό... Έχει και γρασακι όμως όχι παιζουμε
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
40 ευρώ το σετ τσιμουχακια δαγκάνας...θες 2 σετ για καθε δαγκάνα, 4 για τον εμπρός τροχό... Έχει και γρασακι όμως όχι παιζουμε
Α χα χα χα να κάνω και μια διόρθωση παραπάνω γιατί ξεσκόνισα τα κιτάπια μου. Δεν είχε ο ανορθωτής 200, μόνο 160. Τζάμπα πράμα λέμε...πάρτε πάρτεεεε ! Tooth Tooth Tooth Tooth

Έχει λογική πάντως και μιας και δεν κάνουμε τίποτα ας λέμε καμιά ιστορία.
Μια δόση λοιπόν συναντιέμαι με ιθύνοντα και μεταξύ τυριού και αχλαδιού (όχι αχλαδόκαμπου tongue) τον ρωτάω γιατί έχει τόσα λεφτά εδώ το Τ ΜΑΧ ενώ στη Γαλλία έχει πολύ φθηνότερα και μου απαντά το απλούστατο <<Αφού τα δίνουνε γιατί όχι?>>.
Σωστότατος ο παίκτης και ο νοών νοείτω.
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Εμένα με νοιάζει ο φίλος μας να είναι άνετος-ωραιος και να μην του χαλάνε τη "ζαχαρένια". Πρόσωπα ή μηχανάκια.

Εφόσον το θέμα ανέβηκε στην ψυχαγωγία... μαζί με τα άλλα στην παιδική κλπ.. θα προσπαθήσω να το και να τον(Μάνο) διασκεδάσω.

Τώρα,το να έχω δώσει 8.000+ και να περιμένω ενώ η ψυχούλα μου πετάει.. θα φόρτωνα.Ειμαστε σαν μικρά παιδιά ρε..

Ο Μάνος ακόμα πιο μικρός...
Υπομονή το λοιπόν.. αλλά δεν ξεχνώ ο Μάνος "δούλος" δε γίνεται..
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Διαφωνώ αλλά δεν έχει σημασία...
Χώρια που εδώ δεν πήρε ούτε καν προίκα...

Εγω θα ελεγα οτι εδωσε κιολας. Tooth
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Α χα χα χα να κάνω και μια διόρθωση παραπάνω γιατί ξεσκόνισα τα κιτάπια μου. Δεν είχε ο ανορθωτής 200, μόνο 160. Τζάμπα πράμα λέμε...πάρτε πάρτεεεε ! Tooth Tooth Tooth Tooth

Έχει λογική πάντως και μιας και δεν κάνουμε τίποτα ας λέμε καμιά ιστορία.
Μια δόση λοιπόν συναντιέμαι με ιθύνοντα και μεταξύ τυριού και αχλαδιού (όχι αχλαδόκαμπου tongue) τον ρωτάω γιατί έχει τόσα λεφτά εδώ το Τ ΜΑΧ ενώ στη Γαλλία έχει πολύ φθηνότερα και μου απαντά το απλούστατο <<Αφού τα δίνουνε γιατί όχι?>>.
Σωστότατος ο παίκτης και ο νοών νοείτω.
Ψωνίζω ανταλλακτικά πενφε από Αγγλία εδώ και 20χρονια κ μαζί με τα μεταφορικά μου ρχόταν φθηνοτερα.. με το brexit όμως την πατήσαμε.. Μόνο από Γερμανία τώρα.
Εδω έχουν ξεφύγει. Ούτε απ έξω δεν περνάω.. Μήπως και δω τα χουν ετοιμοπαραδοτα;.. Στο περίμενε είσαι.
Ο σαρακακης όμως με τον David silver Αγγλίας, έχει παραπλησιες τιμές... Η πενφε τους μαδαει σαν κατοπουλα..
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Ψωνίζω ανταλλακτικά πενφε από Αγγλία εδώ και 20χρονια κ μαζί με τα μεταφορικά μου ρχόταν φθηνοτερα.. με το brexit όμως την πατήσαμε.. Μόνο από Γερμανία τώρα.
Εδω έχουν ξεφύγει. Ούτε απ έξω δεν περνάω.. Μήπως και δω τα χουν ετοιμοπαραδοτα;.. Στο περίμενε είσαι.
Ο σαρακακης όμως με τον David silver Αγγλίας, έχει παραπλησιες τιμές... Η πενφε τους μαδαει σαν κατοπουλα..
Επιβεβαιωμένο για την εδώ Χοντο αντιπροσωπεία μη σου πω ότι έχει και καλύτερες τιμές απ' έξω και μάλιστα κατά πολύ.
Και φέρνει και τα πάντα άσχετα αν εισήχθη επίσημα το τάδε μοντέλο ή όχι. Σε 20 μέρες εδώ τα πάντα όλα. Και αυτό επιβεβαιωμένο στην πράξη.
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Τα πενφε είναι επιπέδου χοντα..
Ιδιως στις ανακλισεις Θα μου το στελνεις αυτο σε ΠΜ καθε πρωι να μου φτιαχνεις την μερα Μπαμπη μουυυυυ abcdefghgkLaugh
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Επιβεβαιωμένο για την εδώ Χοντο αντιπροσωπεία μη σου πω ότι έχει και καλύτερες τιμές απ' έξω και μάλιστα κατά πολύ.
Και φέρνει και τα πάντα άσχετα αν εισήχθη επίσημα το τάδε μοντέλο ή όχι. Σε 20 μέρες εδώ τα πάντα όλα. Και αυτό επιβεβαιωμένο στην πράξη.
ναι, σε καποια εχει οντως καλυτερες τιμες..
βασικα μας πιανουν τον κολο γενικως κ ειδικως...
για επισκευη μοτερ αφρικα θες 210.....για τις φλατζες
 
Top Bottom