Τέλος οι σταθμοί διοδίων.

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.511
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Για να σου λυσω την απορια στο να φτιαχτουν σωστα, απο το οδοστρωμα μεχρι τις παροχες και εξυπηρετησεις.
Ειδες να αναφερω καποιο μειονεκτημα για την Αττικη οδο που κι αυτη αυτοκινητοδρομος ειναι,. Οχι. Οταν λοιπον οι ΕΟ γινουν ισαξιες με την Αττικη οδο μιλαμε διαφορετικα!

Αν βλεπεις οτι χρειαζεται ΜΟΝΟ το οδοστρωμα για την Εγνατια επετρεψε μου να σου πω οτι κανεις λαθος. Δεν ειναι μονο το οδοστρωμα Γιαννη. Το οτι δεν υπαρχει ουτε μια ΣΕΑ (οχι για κατουρημα μονο @stelios62 ) αλλα και για εναν ανεφοδιασμο, που για να ανεφοδιασεις πρεπει να βγεις τελειως απο την εθνικη, να βρεις , να βαλεις βενζινη και να επιστρεψεις ξανα πληρωνοντας διοδιο,δεν σου κανει ασχημη εντυπωση. Εμενα μου κανει παντως!
Πολύ σωστός σε ότι αφορά τα ΣΕΑ 300 χλμ από Ξάνθη μέχρι Θεσ/νίκη χωρίς έναν Σταθμό ανεφοδιασμού.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.279
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Για να σου λυσω την απορια στο να φτιαχτουν σωστα, απο το οδοστρωμα μεχρι τις παροχες και εξυπηρετησεις........
Αν βλεπεις οτι χρειαζεται ΜΟΝΟ το οδοστρωμα για την Εγνατια επετρεψε μου να σου πω οτι κανεις λαθος. Δεν ειναι μονο το οδοστρωμα Γιαννη. Το οτι δεν υπαρχει ουτε μια ΣΕΑ (οχι για κατουρημα μονο @stelios62 ) αλλα και για εναν ανεφοδιασμο, που για να ανεφοδιασεις πρεπει να βγεις τελειως απο την εθνικη, να βρεις , να βαλεις βενζινη και να επιστρεψεις ξανα πληρωνοντας διοδιο,δεν σου κανει ασχημη εντυπωση. Εμενα μου κανει παντως!

Για σενα επικαιροποιω τα θεματα ... την νεα γενια ....! abcdefghgk

 

angelthing

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Μοτοσυκλέτα
F700GS, CRF300L
Όνομα
Angelos
Δηλαδή να καταργήσουμε τελείως τα διόδια όπως είναι στη Γερμανία, δε γίνεται? Πληρώνουμε και τα πιο ακριβά διόδια στην Ευρώπη και έχουμε και τα πιο ακριβά τέλη κυκλοφορίας στην Ευρώπη και το χάβουμε σα χανοι

Sent from my X19 using Tapatalk
Μακάρι από όλες τις πλευρές του θέματος. Ρεαλιστικά δεν το βλέπω να γίνεται ποτέ. Πιο εύκολο είναι να αποκτήσει διόδια η Γερμανία.
Χάνοι είμαστε και θα είμαστε για αυτό και πολλά πολλά ακόμα που συμβαίνουν στην καθημερινότητά μας.
Θα ήθελα να πιστέψω πως αυτά που δεν μπόρεσε / θέλησε να επιτύχει η δική μου γενιά θα τα διεκδικήσει κάποια από τις μετέπειτα, αλλά αυτό και αν δεν το βλέπω να γίνεται ......
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Πολύ σωστός σε ότι αφορά τα ΣΕΑ 300 χλμ από Ξάνθη μέχρι Θεσ/νίκη χωρίς έναν Σταθμό ανεφοδιασμού.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ασε ρε Γρηγόρη. Την πήγα Θεσσαλονίκη Καβάλα 29 Αυγούστου και τούμπαλιν και "βλαστημησα" την ώρα και τη στιγμή. Άσε δε με το που τελειώνει η περιφερειακή Θεσσαλονίκης και λίγο πριν μη σου πω, τι γίνεται. Πήγε να μου φύγουν τα σφραγίσματα από το κούνα! Ντεσεβο πρέπει να έχεις εκεί να μην καταλαβαίνεις τίποτα. Σιχτιρ, τα θυμήθηκα και συγχιστηκα!
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Δηλαδή να καταργήσουμε τελείως τα διόδια όπως είναι στη Γερμανία, δε γίνεται? Πληρώνουμε και τα πιο ακριβά διόδια στην Ευρώπη και έχουμε και τα πιο ακριβά τέλη κυκλοφορίας στην Ευρώπη και το χάβουμε σα χανοι

Sent from my X19 using Tapatalk
Στο Ελλαδισταν; αλήθεια τώρα; αδερφέ μη τα πίνεις μόνο εσύ. Δώσε και σ'εμενα λίγα...μοναχοφαη abcd
 

Neos

member
Δημοσιεύσεις
729
Ηλικία
42
Περιοχή
Μαρκόπουλο - Πόρτο Ράφτη
Μοτοσυκλέτα
Honda VFR400R-NC21, 2* VFR400R-NC30, RVF400R-NC35, VTR1000SP2-SC45, VFR750F-RC36, AX1-250, VTR1000F-Firestorm
Όνομα
Μιχαήλ
Μην γίνεστε μίζεροι και γκρινιάρηδες σαν τους γέρους στο Μάπετ Σόου ρε σεις.

Οταν κάτι είναι καλό, να το αναγνωρίζουμε, κι όχι να το βρίζουμε από... κεκτημένη ταχύτητα.

Η βόρεια Εθνική οδός, δλδ από Αθήνα μέχρι 20χλμ πριν την Θεσσαλονίκη είναι ΑΨΟΓΟΣ δρόμος, εδώ και μια δεκαετία.

Το ίδιο και η νότια Εθνική οδός, από Ελευσίνα μεχρι Ρίο.


Εγνατία και Ιόνια, είναι πολύ καλές επίσης, αν και υπολείπονται κάποιων βοηθητικών υποδομών, μια φορά σαν δρόμοι, δεν έχουν να ζηλέψουν κάτι.

Είδαμε και τις οτοστράντα στην Ιταλία, με ζαρώματα στις λωρίδες και γκαπ-γκαπ στις γέφυρες.

Μην γίνεστε μίζεροι, το καλό να το αναγνωρίζετε.
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Μην γίνεστε μίζεροι και γκρινιάρηδες σαν τους γέρους στο Μάπετ Σόου ρε σεις.

Οταν κάτι είναι καλό, να το αναγνωρίζουμε, κι όχι να το βρίζουμε από... κεκτημένη ταχύτητα.

Η βόρεια Εθνική οδός, δλδ από Αθήνα μέχρι 20χλμ πριν την Θεσσαλονίκη είναι ΑΨΟΓΟΣ δρόμος, εδώ και μια δεκαετία.

Το ίδιο και η νότια Εθνική οδός, από Ελευσίνα μεχρι Ρίο.


Εγνατία και Ιόνια, είναι πολύ καλές επίσης, αν και υπολείπονται κάποιων βοηθητικών υποδομών, μια φορά σαν δρόμοι, δεν έχουν να ζηλέψουν κάτι.

Είδαμε και τις οτοστράντα στην Ιταλία, με ζαρώματα στις λωρίδες και γκαπ-γκαπ στις γέφυρες.

Μην γίνεστε μίζεροι, το καλό να το αναγνωρίζετε.
Ακριβώς Tooth
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.493
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μην γίνεστε μίζεροι και γκρινιάρηδες σαν τους γέρους στο Μάπετ Σόου ρε σεις.

Οταν κάτι είναι καλό, να το αναγνωρίζουμε, κι όχι να το βρίζουμε από... κεκτημένη ταχύτητα.

Η βόρεια Εθνική οδός, δλδ από Αθήνα μέχρι 20χλμ πριν την Θεσσαλονίκη είναι ΑΨΟΓΟΣ δρόμος, εδώ και μια δεκαετία.

Το ίδιο και η νότια Εθνική οδός, από Ελευσίνα μεχρι Ρίο.


Εγνατία και Ιόνια, είναι πολύ καλές επίσης, αν και υπολείπονται κάποιων βοηθητικών υποδομών, μια φορά σαν δρόμοι, δεν έχουν να ζηλέψουν κάτι.

Είδαμε και τις οτοστράντα στην Ιταλία, με ζαρώματα στις λωρίδες και γκαπ-γκαπ στις γέφυρες.

Μην γίνεστε μίζεροι, το καλό να το αναγνωρίζετε.

Μιχαλη η Εγνατια εχει πολλα πολλα θεματα.

Αγρια και ημιαγρια ζωα μπαινοβγαινουν.

Βενζινη επι της Εγνατιας απο Ηγουμενιτσα πρεπει να κοντεψεις Μαλγαρα για να φουλαρεις...300 χλμ δηλαδη. εκτος και αν βγεις Γιαννενα,Γρεβενα,η Βεροια.Για ενα μπουκαλακι νερο το ιδιο.

Το οδοστρωμα θελει μονιμα συντηρηση και γινονται εργα και οταν πεφτει χιονι κοβουν την κυκλοφορια,κατι που δεν γινοταν ουτε στην Καταρα που περνουσαμε μεσα απο τουνελ χιονιου.

Αν σε πιασει κατουρημα η θες να σταματησεις να παρεις μια ανασα ξεχνα το,Η θα πιασεις ΛΕΑ με κινδυνο να σε παρουν παραμαζωμα,κατι που εχει γινει πολλες φορες,η θα τα κανεις πανω σου.

Εγω προσωπικα που γνωριζωτα τα θεματα της δεν παραπονιεμαι γιατι εχω ζησει τα χειροτερα.και κανω το κουμαντο μου...καφεδακι,νερα κλπ στο οχημα και για ψιλο βγαινω σε συγκεκριμενες συγκεκριμενες εξοδους.Καποιος ομως που η δεν ταξιδευει συχνα η την περναει για πρωτη φορα, εχει καθε δικαιωμα να γκρινιαζει.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.404
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ασε ρε Γρηγόρη. Την πήγα Θεσσαλονίκη Καβάλα 29 Αυγούστου και τούμπαλιν και "βλαστημησα" την ώρα και τη στιγμή. Άσε δε με το που τελειώνει η περιφερειακή Θεσσαλονίκης και λίγο πριν μη σου πω, τι γίνεται. Πήγε να μου φύγουν τα σφραγίσματα από το κούνα! Ντεσεβο πρέπει να έχεις εκεί να μην καταλαβαίνεις τίποτα. Σιχτιρ, τα θυμήθηκα και συγχιστηκα!
Εγώ που ανεβαίνω ,βγαίνω μια Μουσθένη 200 μέτρα είναι .
Έχει και χρυσανθιδη (κουραμπιέ κλπ)εκεί
Και αφαιρεί από το επόμενο διόδιο το αντίτιμο που έχεις πληρώσει για το μπες βγες .
Βέβαια το οδόστρωμα ειδικά πιο πάνω έχει θέματα ναι λόγω του καιρού που δεν αστειεύεται τον χειμώνα
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Εγώ που ανεβαίνω ,βγαίνω μια Μουσθένη 200 μέτρα είναι .
Έχει και χρυσανθιδη (κουραμπιέ κλπ)εκεί
Και αφαιρεί από το επόμενο διόδιο το αντίτιμο που έχεις πληρώσει για το μπες βγες .
Βέβαια το οδόστρωμα ειδικά πιο πάνω έχει θέματα ναι λόγω του καιρού που δεν αστειεύεται τον χειμώνα
Με αμύγδαλο ο κουραμπιές; έχει και χωρίς άμα λάχει; eye
 

Neos

member
Δημοσιεύσεις
729
Ηλικία
42
Περιοχή
Μαρκόπουλο - Πόρτο Ράφτη
Μοτοσυκλέτα
Honda VFR400R-NC21, 2* VFR400R-NC30, RVF400R-NC35, VTR1000SP2-SC45, VFR750F-RC36, AX1-250, VTR1000F-Firestorm
Όνομα
Μιχαήλ
Μιχαλη η Εγνατια εχει πολλα πολλα θεματα.

Αγρια και ημιαγρια ζωα μπαινοβγαινουν.

Βενζινη επι της Εγνατιας απο Ηγουμενιτσα πρεπει να κοντεψεις Μαλγαρα για να φουλαρεις...300 χλμ δηλαδη. εκτος και αν βγεις Γιαννενα,Γρεβενα,η Βεροια.Για ενα μπουκαλακι νερο το ιδιο.

Το οδοστρωμα θελει μονιμα συντηρηση και γινονται εργα και οταν πεφτει χιονι κοβουν την κυκλοφορια,κατι που δεν γινοταν ουτε στην Καταρα που περνουσαμε μεσα απο τουνελ χιονιου.

Αν σε πιασει κατουρημα η θες να σταματησεις να παρεις μια ανασα ξεχνα το,Η θα πιασεις ΛΕΑ με κινδυνο να σε παρουν παραμαζωμα,κατι που εχει γινει πολλες φορες,η θα τα κανεις πανω σου.

Εγω προσωπικα που γνωριζωτα τα θεματα της δεν παραπονιεμαι γιατι εχω ζησει τα χειροτερα.και κανω το κουμαντο μου...καφεδακι,νερα κλπ στο οχημα και για ψιλο βγαινω σε συγκεκριμενες συγκεκριμενες εξοδους.Καποιος ομως που η δεν ταξιδευει συχνα η την περναει για πρωτη φορα, εχει καθε δικαιωμα να γκρινιαζει.
Θεσσαλονίκη-Γιάννενα το έχω κάνει πολλές φορές, με πολλές από τις μηχανές μου.

Πρατήριο χωρίς να βγεις από την οδό, έχει στο ΣΕΑ λίγο μετά τα Γρεβενά, δεν θυμάμαι πως λέγεται.

Ακόμα και με τα 15λτ ντεπόζιτα στα 400ρια μου, κάνω φουλάρισμα στην Βέροια -χωρίς κόστος διοδίων μπες βγες στην οδο- και βγαίνω ΑΝΕΤΑ στα Γιάννενα, χωρίς να χρειαστώ κάτι. Αν είμαι με το 22λτ του 750, δεν το συζητάμε, από Θεσσαλονίκη βγαίνω Γιάννενα και έχω και περίσσευμα.

Εχει τύχει να βγω και στην έξοδο για Γρεβενά, πριν την γέφυρα, να κάνω ελάχιστο επαρχιακό, έχει βενζινάδικα ΠΡΙΝ μπεις καν στην πόλη. Ακόμα και έτσι, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΔΙΟΔΙΟ να ξαναμπεις. Γενικά έχει ΠΟΛΛΑ σημεία με εξόδους προς επαρχιακούς δρόμους, που ΔΕΝ πληρώνεις να μπεις-βγεις, για να κάνεις οποιαδήποτε σωματική ανάγκη χωρίς φόβο, και πάρκινγκ με τουαλέτες, έχει μέχρι την Κοζάνη, μάλιστα έχω σταματήσει σε ένα από αυτά να λαδώσω αλυσίδα.

Και επειδή την θυμάμαι και την προηγούμενη κατάσταση από Μέτσοβα και Καλαμπάκες, Τρίκαλα κ.ο.κ. , όταν πηγαινοερχόμουν Γιάννενα-Θεσσαλονίκη τα πιο παλιά τα χρόνια, ε, δεν θα βγάλω και την Εγνατία κακή τώρα, έλεος.

ΕΠΙΜΕΝΩ ότι γκρινιάζετε για να γκρινιάζετε.
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Θεσσαλονίκη-Γιάννενα το έχω κάνει πολλές φορές, με πολλές από τις μηχανές μου.

Πρατήριο χωρίς να βγεις από την οδό, έχει στο ΣΕΑ λίγο μετά τα Γρεβενά, δεν θυμάμαι πως λέγεται.

Ακόμα και με τα 15λτ ντεπόζιτα στα 400ρια μου, κάνω φουλάρισμα στην Βέροια -χωρίς κόστος διοδίων μπες βγες στην οδο- και βγαίνω ΑΝΕΤΑ στα Γιάννενα, χωρίς να χρειαστώ κάτι. Αν είμαι με το 22λτ του 750, δεν το συζητάμε, από Θεσσαλονίκη βγαίνω Γιάννενα και έχω και περίσσευμα.

Εχει τύχει να βγω και στην έξοδο για Γρεβενά, πριν την γέφυρα, να κάνω ελάχιστο επαρχιακό, έχει βενζινάδικα ΠΡΙΝ μπεις καν στην πόλη. Ακόμα και έτσι, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΔΙΟΔΙΟ να ξαναμπεις. Γενικά έχει ΠΟΛΛΑ σημεία με εξόδους προς επαρχιακούς δρόμους, που ΔΕΝ πληρώνεις να μπεις-βγεις, για να κάνεις οποιαδήποτε σωματική ανάγκη χωρίς φόβο, και πάρκινγκ με τουαλέτες, έχει μέχρι την Κοζάνη, μάλιστα έχω σταματήσει σε ένα από αυτά να λαδώσω αλυσίδα.

Και επειδή την θυμάμαι και την προηγούμενη κατάσταση από Μέτσοβα και Καλαμπάκες, Τρίκαλα κ.ο.κ. , όταν πηγαινοερχόμουν Γιάννενα-Θεσσαλονίκη τα πιο παλιά τα χρόνια, ε, δεν θα βγάλω και την Εγνατία κακή τώρα, έλεος.

ΕΠΙΜΕΝΩ ότι γκρινιάζετε για να γκρινιάζετε.
Όχι παλιέ φίλε Μιχάλη . Δεν γκρινιάζουμε για κάτι που επιβάλλεται να έχει ένας πολιτισμενος αυτοκινητοδρομος και δη εθνική οδός. Δεν είμαι υποχρεωμένος να βγαίνω και να μπαίνω. Εφ όσον σε πληρώνω πρέπει να μου παρέχεις τα στάνταρ! Μη λέμε τα αυτονόητα να ήταν επαρχιακός εκεί πάω πάσο! Όχι όμως εθνική που στο φινάλε την χρησιμοποιούν και πολίτες άλλων χωρών και γινομαστε ρόμπα. Αλλά είπαμε. Τέτοια τάξη τέτοια αλφαδια δεν υπάρχει Tooth Rolling
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.493
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Θεσσαλονίκη-Γιάννενα το έχω κάνει πολλές φορές, με πολλές από τις μηχανές μου.

Πρατήριο χωρίς να βγεις από την οδό, έχει στο ΣΕΑ λίγο μετά τα Γρεβενά, δεν θυμάμαι πως λέγεται.

Ακόμα και με τα 15λτ ντεπόζιτα στα 400ρια μου, κάνω φουλάρισμα στην Βέροια -χωρίς κόστος διοδίων μπες βγες στην οδο- και βγαίνω ΑΝΕΤΑ στα Γιάννενα, χωρίς να χρειαστώ κάτι. Αν είμαι με το 22λτ του 750, δεν το συζητάμε, από Θεσσαλονίκη βγαίνω Γιάννενα και έχω και περίσσευμα.

Εχει τύχει να βγω και στην έξοδο για Γρεβενά, πριν την γέφυρα, να κάνω ελάχιστο επαρχιακό, έχει βενζινάδικα ΠΡΙΝ μπεις καν στην πόλη. Ακόμα και έτσι, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΔΙΟΔΙΟ να ξαναμπεις. Γενικά έχει ΠΟΛΛΑ σημεία με εξόδους προς επαρχιακούς δρόμους, που ΔΕΝ πληρώνεις να μπεις-βγεις, για να κάνεις οποιαδήποτε σωματική ανάγκη χωρίς φόβο, και πάρκινγκ με τουαλέτες, έχει μέχρι την Κοζάνη, μάλιστα έχω σταματήσει σε ένα από αυτά να λαδώσω αλυσίδα.

Και επειδή την θυμάμαι και την προηγούμενη κατάσταση από Μέτσοβα και Καλαμπάκες, Τρίκαλα κ.ο.κ. , όταν πηγαινοερχόμουν Γιάννενα-Θεσσαλονίκη τα πιο παλιά τα χρόνια, ε, δεν θα βγάλω και την Εγνατία κακή τώρα, έλεος.

ΕΠΙΜΕΝΩ ότι γκρινιάζετε για να γκρινιάζετε.

Το μοναδικο ΣΕΑ ειναι αρκετα μετα την Βεροια.Στα Γρεβενα βγαινεις εκτος Εγνατιας.Επισης σταματησες στο μοναδικο parking μεχρι την Θεσσαλονικη στο ρεμα του Τρουμπετα.Κατα τ αλλα δεν ειπα κατι διαφορετικο απο εσενα...βγαινεις για ανεφοδιασμο εκτος Εγνατιας εφοσον φυσικα γνωριζεις που εχει βενζιναδικα και αν ειναι ανοιχτα.Αν δεν γνωριζεις?
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.404
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.279
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Τι αχαριστος ο κοσμος τελικα ... τον βαζεις να πληρωσει διοδια προτου γινουν τα εργα , πληρωνει αφου τελειωσουν τα εργα , ξαναπληρωνει γιατι θελουν και συντηρηση τα προχειρο-κακοσχεδιασμενα και χαμηλης ποιοτητας εργα ... και αντι να προτιμησει τις παραπλευρες κακοσυντηρημενες χωρις πινακιδες ή και τμηματικα καμουφλαρισμενες κλειστες επαρχιακες οδους ( οπου κι αυτες πληρωμενες τις εχει ) .... καθεται και γκρινιαζει .......!
Banging head
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.486
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Τι αχαριστος ο κοσμος τελικα ... τον βαζεις να πληρωσει διοδια προτου γινουν τα εργα , πληρωνει αφου τελειωσουν τα εργα , ξαναπληρωνει γιατι θελουν και συντηρηση τα προχειρο-κακοσχεδιασμενα και χαμηλης ποιοτητας εργα ... και αντι να προτιμησει τις παραπλευρες κακοσυντηρημενες χωρις πινακιδες ή και τμηματικα καμουφλαρισμενες κλειστες επαρχιακες οδους ( οπου κι αυτες πληρωμενες τις εχει ) .... καθεται και γκρινιαζει .......!
Banging head
Ναι γιατί; ενοχλαμε κανένανα;
 
Top Bottom