ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Τις τελευταιες μερες...
Αλλαγή ανορθωτή με mosfet. Κατάργηση καφέ φυσών (κι ας ήταν σε άριστη κατάσταση) και έλεγχος και αλλαγή όσων σωληνακιων είχαν φθορά χρόνου.

Κατά τα αλλά έχουμε και οδική και δεν μασάμε.Stoned Emoticon




Sent from my iPhone using Tapatalk
Μηχαναρα έχεις!!!!!
 

Le Tavernier

member
Δημοσιεύσεις
854
Ηλικία
48
Περιοχή
Κατωχώρι Πορταριάς
Μοτοσυκλέτα
Aprilia ETV1000 Raid
Όνομα
Νικόλας
Περιοχή
Βόλος
ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ! ΣΤΡΙΜΩΞΑ ΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΕ ΕΝΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙ! ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΩ ΜΟΛΙΣ ΣΥΝΕΛΘΩ!

(ΟΛΟΙ ΜΝΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΑΠΡΙΛΙΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΤΕ)
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
ΜΗΝ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ! ΣΤΡΙΜΩΞΑ ΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΕ ΕΝΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙ! ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΩ ΜΟΛΙΣ ΣΥΝΕΛΘΩ!

(ΟΛΟΙ ΜΝΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΑΠΡΙΛΙΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΤΕ,ttuono - RSV
SORRY μάστορα, αυτά είναι γούστα.

)



Αμα στριμωχνες κάτι άλλο να έβλεπες πανηγύρι
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.522
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Καλοπατητα τα λάστιχα Κωστή @KostasT .
Αργούν να ζεσταθούν τα 5άρια;
Το κυνηγάς;
Ανταποκρίνονται;

Είδα πολύ μομφή από κατόχους GS1200.
Άλλο μηχανάκι βέβαια...

Σ'ευχαριστω πολυ Δημητρη.
Ο καθε ενας οδηγος εχει την δικη του αποψη η οποια εξαρταται ειτε απο την οδηγηση του ειτε απο την μοτοσυκλετα του. Δεν θα σταθω το τι λενε καποιοι κατοχοι ΠενΦε αν και καποιος κατοχος επιφανης GS1200 εξ ημων ειπε χαρακτηριστικα "Το καλυτερο λαστιχο για ασσφαλτο και βροχη".
Η αληθεια ειναι για να το βαλω 5η φορα εχω φαει τρελο κολλημα. Τα περισσοτερα χλμα που εχω κανει ειναι 20000χλμ και τα λιγοτερα 15000χλμ.
Εχουμε και λεμε λοιπον: Δεν αργει να ζεσταθει οπως καποια αλλα ST αλλα δεν ζεσταινεται οπως ενα Hyper Sport ελαστικο σαν τη σειρα S της Bridgestone. Επειδη εχω δοκιμασει κι αλλα ST λαστιχα το PR5 ζεσταινεται αρκετα πιο γρηγορα απο τα αλλα ST. Οπως επισης συγκρινοντας το με τα προηγουμενα αυτο που εχω να ειπω ειναι οτι κολλαει πολυ περισσοτερο στο δρομο οταν ζεσταθει, και η αισθηση ασφαλειας και πληροφορησης ειναι μακραν καλυτερα απο οσα ειχα βαλει πριν. Δεν το εχω δοκιμασει σε πολυ βροχη για να σου πω βροχινη γνωμη. Παντως με το συγκεκριμενο ελαστικο φτανω σχεδον τα ορια της μηχανης. Για την δουλεια που το θελω (χιλιομετρικη αποδοση σε συνδυασμο με ασφαλεια, στριψιματα, συμπεριφορα μηχανης, βεντουζοκατασταση κλπ κλπ) με βλεπω να μπαινει και 6η φορα, να ειμαστε καλα, πρωτα ο Θεος!
Αυτο που ξερω εγω ειναι οτι φοριεται πολυ, γι αυτο και εχει ελλειψη οπως μου ειχε πει το μαγαζι που αλλαζω λαστιχα. Και να σου πω την αληθεια, φοβομουν να ρωτησω μη μου πει οτι δεν τα εχει και κατσω The Finger
Αυτα τα ολιγα και επαναλαμβανω. Το feedback ειναι καθαρα προσωπικες αποψεις!

Κώστα, τώρα με τα νέα λάστιχα πρέπει να βολταρουμε και καθημερινή!!!!

Εννοειται και το εχω υπ οψιν μου Ακη. Stay tuned ;););)Giving
 
Τελευταία επεξεργασία:

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Τα λάστιχα είναι προσωπική υπόθεση.
Το δικό μου φοράει τα anakee 3. Μόλις τα είδε ο @Pan-dvs μου ειπε πως τα έβαλε για λίγο στον Τίγρη και τα έβγαλε επειδή δεν του άρεσαν καθόλου.
Εμένα πάλι μια χαρά μου φάνηκαν για την ώρα και γενικά παίρνουν αρκετά μεγάλες κλίσεις.

Γούστα...
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.522
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Τα λάστιχα είναι προσωπική υπόθεση.
Το δικό μου φοράει τα anakee 3. Μόλις τα είδε ο @Pan-dvs μου ειπε πως τα έβαλε για λίγο στον Τίγρη και τα έβγαλε επειδή δεν του άρεσαν καθόλου.
Εμένα πάλι μια χαρά μου φάνηκαν για την ώρα και γενικά παίρνουν αρκετά μεγάλες κλίσεις.

Γούστα...
Ακριβώς Giving
 
Top Bottom