ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Καλοταξιδα και ποτέ ξανά. Smileys drinking beer Emoticon
Ευχαριστώ πολύ. Το ελπίζω γιατί δεν είμαστε για άλλα έξοδα. Το δόλιο το λάστιχο είχε δεν είχε 5.000χμ που το έβαλα. Να χουμε να γκρεμίζουμε που έλεγε και ο κύριος Τσετσενογλου
 
N

notakos600

Guest
Ευχαριστώ πολύ. Το ελπίζω γιατί δεν είμαστε για άλλα έξοδα. Το δόλιο το λάστιχο είχε δεν είχε 5.000χμ που το έβαλα. Να χουμε να γκρεμίζουμε που έλεγε και ο κύριος Τσετσενογλου
Τυχερός στην ατυχία σου... Αν είχε στραβωσει/σπάσει η ζάντα;
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.470
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ατυχια Κωστακη,μη χαλιεσαι ,στα ψιλα εισαι.
Α!
Καλοφαγωτα τα καινουρια .
Τι εβαλες;
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Ατυχια Κωστακη,μη χαλιεσαι ,στα ψιλα εισαι.
Α!
Καλοφαγωτα τα καινουρια .
Τι εβαλες;
Dunlop roadsmart 2. Είπα να δοκιμάσω sport touring αυτην την φορά γιατί τα στριταδικα μου βγάζουν 8-9 χιλιάδες μεγιστο και δεν είμαστε για τέτοια συνέχεια.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.181
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Dunlop roadsmart 2. Είπα να δοκιμάσω sport touring αυτην την φορά γιατί τα στριταδικα μου βγάζουν 8-9 χιλιάδες μεγιστο και δεν είμαστε για τέτοια συνέχεια.
Ρε βλαμμενο,δες τι θες να κάνεις άμα κάνεις μαγκιες στα ταξίδια βάζεις hypersport άμα θες να βγάζεις χλμ βάζεις touring , οι μαγκιες πλερωνονται να ξέρεις.
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Ρε βλαμμενο,δες τι θες να κάνεις άμα κάνεις μαγκιες στα ταξίδια βάζεις hypersport άμα θες να βγάζεις χλμ βάζεις touring , οι μαγκιες πλερωνονται να ξέρεις.
Είμαι ήσυχος οπότε μάλλον σωστά έπραξα. Shot
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Καλοτάξιδα τα πατούμενα!
Εγώ προτιμώ πάντα *****ές γόμες να γραπώνουν και ας τα αλλάζω πιο συχνά. Εχω χορέψει αρκετούς καρσιλαμάδες με κάτι τουρινγκ που πλέον δεν τα κοιτάω κάν όταν ψάχνω για λάστιχα.
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Μετά από ένα μήνα με καινούργια λάστιχα απόκτησα την καθιερωμένη τρυπούλα στο πίσω λάστιχο και πέρασα κορδόνι (επισκευή)...
Ρε παιδιά καημό το έχω να φορέσω καινούργια λάστιχα και να μην αποκτήσω κάποια τρύπα στο πίσω μέσα στον πρώτο μήνα. Μετά την επισευή δεν παθαίνουν τίποτα.
Είναι κάποιο είδος γκαντεμιάς, βουντού, ματιάσματος, Πάολο Κοχέλο για την *****ία του σύμπαντος, κλπ;
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Μετά από ένα μήνα με καινούργια λάστιχα απόκτησα την καθιερωμένη τρυπούλα στο πίσω λάστιχο και πέρασα κορδόνι (επισκευή)...
Ρε παιδιά καημό το έχω να φορέσω καινούργια λάστιχα και να μην αποκτήσω κάποια τρύπα στο πίσω μέσα στον πρώτο μήνα. Μετά την επισευή δεν παθαίνουν τίποτα.
Είναι κάποιο είδος γκαντεμιάς, βουντού, ματιάσματος, Πάολο Κοχέλο για την *****ία του σύμπαντος, κλπ;
Honda ε;
 
N

notakos600

Guest
Μετά από ένα μήνα με καινούργια λάστιχα απόκτησα την καθιερωμένη τρυπούλα στο πίσω λάστιχο και πέρασα κορδόνι (επισκευή)...
Ρε παιδιά καημό το έχω να φορέσω καινούργια λάστιχα και να μην αποκτήσω κάποια τρύπα στο πίσω μέσα στον πρώτο μήνα. Μετά την επισευή δεν παθαίνουν τίποτα.
Είναι κάποιο είδος γκαντεμιάς, βουντού, ματιάσματος, Πάολο Κοχέλο για την *****ία του σύμπαντος, κλπ;
Ρε συ Τάσο, τα έστρωσες με παντιλίκια ή είσαι τίποτα πολιτικά ορθός?
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Honda ε;


Ρε συ Τάσο, τα έστρωσες με παντιλίκια ή είσαι τίποτα πολιτικά ορθός?

Μιλάμε δεν έχω φορέσει λάστιχο χωρίς να αποκτήσω τρύπα στον πρώτο μήνα σε αυτό το μηχανάκι, την επόμενη θα του πω να βάλει ένα κορδόνι στο πίσω με το που θα τα φορέσω για να μην κάνω τον κόπο να ξαναπάω... τόσο πολύ!
 
Top Bottom