ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΣΑΣ?

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.181
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Οποιος ψαχνει βρισκει ...

Ναι αυτα ηταν μεσα στο ρεζερβουαρ ...

και αυτοι ειναι οι ρελεδες .............αραγε γιατι δεν φερνει ρευμα ;;;

Και συνεχιζω ακαθεκτος την ψυχοθεραπεια ...
Τι λε ρε Αντρέα..
 

panostsi

well know member
Δημοσιεύσεις
2.980
Ηλικία
37
Περιοχή
Χαϊδάρι
Μοτοσυκλέτα
Bandit 650
Όνομα
panostsi
Σωστος ο Πάνος!!
Ορεινή Ναυπακτία και να βγεις επάνω Καρπενήσι
Έτσι ακριβώς φίλε έχει πολύ ωραίες διαδρομές εκεί... Σφιχτό σροφυλικη βέβαια αλλά διαδρομαρες...
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Μπανιάρεν άφτερ διακοπάρεν !!!
Καλημέρες μας!!! View attachment 10766
ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΡΕΝ!!!
Bike

Αποστολάρεν, ο πίσω δισκάρεν έχει κάνει νυχάρεν ή λόγω σκοταδάρεν δεν βλέπουν καλά meine ματάρεν;
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.470
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΡΕΝ!!!
Bike

Αποστολάρεν, ο πίσω δισκάρεν έχει κάνει νυχάρεν ή λόγω σκοταδάρεν δεν βλέπουν καλά meine ματάρεν;
Χαχαχαχαχα.
Ποσο Ζηκος ρε φιλε;
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.188
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
ντασς ιστ αινε γκροσσε ιμπερασουνγκ μαηνε φρεντ dimitris....xexexexexexexexexexexe
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΡΕΝ!!!
Bike

Αποστολάρεν, ο πίσω δισκάρεν έχει κάνει νυχάρεν ή λόγω σκοταδάρεν δεν βλέπουν καλά meine ματάρεν;
Μάλλον με τον φωτισμό φαίνεται τόσο έντονο. Φαντάσου με έβαλες σε σκέψεις, πήρα παχυμετρο και πήγα μέχρι το πάρκινγκ να το τσεκάρω!! Χαχαχα!!!
Ότι έχει πάντως λίγο, ναι το έχει μετά από 90000χλμ!!! Bike
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
ααχα... σε τσάκωσα..!!! στου Κωστή πας για πλύσιμο εεε
Εννοείτε στον Κώστα!! Όλα τα καλά έχει, άνθρωπος, σωστός επαγγελματίας, ποδηλάτης!!!! Greeting
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Μάλλον με τον φωτισμό φαίνεται τόσο έντονο.Φαντάσου με έβαλες σε σκέψεις,πήρα παχύμετρο και πήγα μέχρι το πάρκινγκ να το τσεκάρω!!! Χαχαχα!!!
Ότι έχει πάντως λίγο, ναι το έχει μετά από 90000χλμ!!! Bike
Δεν πήρες δεδομένο το "ξέρω εγώ, τι λέει αυτός" και πήγες να τσεκάρεις!!!
Praising

Να ήμασταν όλοι οι μοτοσικλετιστές τόσο υπεύθυνοι..
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Δεν πήρες δεδομένο το "ξέρω εγώ, τι λέει αυτός" και πήγες να τσεκάρεις!!!
Praising

Να ήμασταν όλοι οι μοτοσικλετιστές τόσο υπεύθυνοι..
Νομίζω είναι κάτι που το κάνουν πολλοί!! μια παρατήρηση χρειάζεται επιβεβαίωση, μπορεί να είναι κάτι που να μην το έχει πάρει το μάτι σου !!
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Εννοείτε στον Κώστα!! Όλα τα καλά έχει, άνθρωπος, σωστός επαγγελματίας, ποδηλάτης!!!! Greeting

Εκεί πηγαίνω και εγώ ..!!! Έκανε το τελευταίο πλύσιμο πρίν την βάλω στη ναφθαλίνη για καλοκαίρι.......
Σήμερα την έβαλα να δουλέψει λίγο με βοήθεια φυσικά..(εγώ έδινα οδηγίες).... και νόμιζα μετά την αποχή που έχω να την δώ ένα μήνα ότι έχω καινούργιο μηχανάκι........ ααααχχ και έχω ακόμα δρόμο..... !!!
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Εκεί πηγαίνω και εγώ ..!!! Έκανε το τελευταίο πλύσιμο πρίν την βάλω στη ναφθαλίνη για καλοκαίρι.......
Σήμερα την έβαλα να δουλέψει λίγο με βοήθεια φυσικά..(εγώ έδινα οδηγίες).... και νόμιζα μετά την αποχή που έχω να την δώ ένα μήνα ότι έχω καινούργιο μηχανάκι........ ααααχχ και έχω ακόμα δρόμο..... !!!
Θέλει λίγο υπομονή! Ξέρω είναι δύσκολο όταν σε κρατάει μακριά από κάτι που γουστάρεις αλλά είναι και καλό γιατί μετά ποιος σε πιάνει!!! Smileys drinking beer Emoticon
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Θέλει λίγο υπομονή! Ξέρω είναι δύσκολο όταν σε κρατάει μακριά από κάτι που γουστάρεις αλλά είναι και καλό γιατί μετά ποιος σε πιάνει!!! Smileys drinking beer Emoticon

.........μόνο μακριά ??? είμαι 1 μήνα κλεισμένος μέσα στο σπίτι....βγήκα μόνο για να πάω για βγάλσιμο ράμματα και ξανά μέσα.....μόλις τελειώσω με φυσιοθεραπείες που δεν έχω ξεκινήσει ακόμα και ελπίζω σε καμια 10αρια μέρες, για μετά έχω ετοιμάσει το πρόγραμμα γυμναστικής...... 3 μέρες αερόβια μετά τέχνης...... 3 μέρες σίδερα........ και μόλις πιάσω τα κιλά και το επίπεδο που θέλω με περιμένει ο Υμηττός όπως παλιά με το ποδήλατο.... αρκετά με πήρε από κάτω...
Νότιος Υμηττός κάτω από τις κεραίες με το εργαλείο μου....καθαρόαιμο, δεν καίει τίποτα και δεν λέει όχι πουθενά. Αντέχει τα πάνδεινα...
IMG00156-20120606-0948.jpg IMG00163-20120606-1044.jpg IMG00166-20120606-1148.jpg IMG00169-20120606-1217.jpg IMG00170-20120606-1218.jpg IMG00171-20120606-1218.jpg
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
.........μόνο μακριά ??? είμαι 1 μήνα κλεισμένος μέσα στο σπίτι....βγήκα μόνο για να πάω για βγάλσιμο ράμματα και ξανά μέσα.....μόλις τελειώσω με φυσιοθεραπείες που δεν έχω ξεκινήσει ακόμα και ελπίζω σε καμια 10αρια μέρες, για μετά έχω ετοιμάσει το πρόγραμμα γυμναστικής...... 3 μέρες αερόβια μετά τέχνης...... 3 μέρες σίδερα........ και μόλις πιάσω τα κιλά και το επίπεδο που θέλω με περιμένει ο Υμηττός όπως παλιά με το ποδήλατο.... αρκετά με πήρε από κάτω...
Νότιος Υμηττός κάτω από τις κεραίες με το εργαλείο μου....καθαρόαιμο, δεν καίει τίποτα και δεν λέει όχι πουθενά. Αντέχει τα πάνδεινα...
View attachment 10773 View attachment 10774 View attachment 10775 View attachment 10776 View attachment 10777 View attachment 10778
Ωραίο το εργαλείο, μάχιμο!!! Και ο Υμηττός κλασική ανάβαση από πιτσιρίκι!!
Σφύρα όταν θα μπεις στο πρόγραμμα!!
Μόνο που χώμα δεν πατάω, είμαι ασφαλτινος!! Χαχαχα!!
Θα ξεκινάμε από την πυροσβεστική και θα τα λέμε στις κεραίες !!! Smileys drinking beer Emoticonο ένας από χώμα ο άλλος από άσφαλτο!!! FB_IMG_1539381729300-01.jpeg
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
.........μόνο μακριά ??? είμαι 1 μήνα κλεισμένος μέσα στο σπίτι....βγήκα μόνο για να πάω για βγάλσιμο ράμματα και ξανά μέσα.....μόλις τελειώσω με φυσιοθεραπείες που δεν έχω ξεκινήσει ακόμα και ελπίζω σε καμια 10αρια μέρες, για μετά έχω ετοιμάσει το πρόγραμμα γυμναστικής...... 3 μέρες αερόβια μετά τέχνης...... 3 μέρες σίδερα........ και μόλις πιάσω τα κιλά και το επίπεδο που θέλω με περιμένει ο Υμηττός όπως παλιά με το ποδήλατο.... αρκετά με πήρε από κάτω...
Νότιος Υμηττός κάτω από τις κεραίες με το εργαλείο μου....καθαρόαιμο, δεν καίει τίποτα και δεν λέει όχι πουθενά. Αντέχει τα πάνδεινα...
View attachment 10773 View attachment 10774 View attachment 10775 View attachment 10776 View attachment 10777 View attachment 10778
Μας βλέπω να πηγαίνουμε με τα ποδήλατα στο Πλανητέρο!!! abcdefghgkabcdefghgk
 

kostikas

member
Δημοσιεύσεις
1.448
Μοτοσυκλέτα
Suzuki VStrom 650
Όνομα
Kostas
Μας βλέπω να πηγαίνουμε με τα ποδήλατα στο Πλανητέρο!!! abcdefghgkabcdefghgk

......τελικά πόσα κοινά αγαπημένα ενδιαφέροντα έχουμε μεταξύ μας... και ακόμη περισσότερα που πρέπει να τα ανακαλύψουμε συζητώντας τα κάτω από τα πλατάνια με την πέστροφα στο πιρούνι....!!!
Αυτό ονειρεύομαι φίλε....!!! Αμήν και πότε......
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
......τελικά πόσα κοινά αγαπημένα ενδιαφέροντα έχουμε μεταξύ μας... και ακόμη περισσότερα που πρέπει να τα ανακαλύψουμε συζητώντας τα κάτω από τα πλατάνια με την πέστροφα στο πιρούνι....!!!
Αυτό ονειρεύομαι φίλε....!!! Αμήν και πότε......
GreetingGreeting
 
Top Bottom