Συμμετοχη σε πολυημερες μοτοεκδηλωσεις....

spyrakos35

new member
Δημοσιεύσεις
52
Ηλικία
52
36ωρο οι γκουζαιοι, 24ωρες οι πενφεδες, ιστορικα οι λεωνιδιοι κοκ...

Γιατι να πας σε μια τετοια εκδηλωση και να μην κανεις το δικο σου προγραμμα;
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.167
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
γιατι γουσταρω να παω οπου μ'αρεσει και οπου και με οποιον θελω.....;)

αν μιλησουμε για το οικονομικό βέβαια εκει θα γελάσουμε πολύ........ cde

GivingSmileys drinking beer Emoticon
 

evangelos

member
Δημοσιεύσεις
1.717
Ηλικία
50
Περιοχή
Ιωάννινα
Μοτοσυκλέτα
Triumph Tiger 800 - GAS GAS EC300
Όνομα
EVANGELOS
Δεν εχω πάρει μέρος σε κανένα, αν και θα ήθελα σε ένα 36ωρο.

Βέβαια, κάποια "36ωρα" ή "48ωρα" έχω κάνει με καλούς φίλους.

Bye
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Για να πω την αληθεια δεν μου πολυαρεσουνε τετοιες εκδηλωσεις και αισθανομαι αβολα.Καποιοι ομως περνανε καλα και το σεβομαι.
 

ianai

new member
Δημοσιεύσεις
16
Ηλικία
55
Περιοχή
ΑΡΓΟΣ
μετά απο δύο 36ωρα και 4 οδοιπορικά ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ προσωπικά παω :
- γιατί μ αρέσει να βλέπω και να συναναστρέφομαι συντροχους από μέρη ανά την Ελλάδα.
-γιατί πλησιάζοντας τα πρώτα ''ηντα'' αρέσκομαι ακόμα να δοκιμάζω τα όριά μου
-γιατί τις διαδρομές , ειδικά του 36ωρου , κατά πάσα πιθανότητα δεν πρόκειται να της ξαναπατήσω πάλι
-γιατί τέτοια event είναι εθιστικά
-γιατί η όποια άμιλλα ενισχύει ενίοτε την έκχυση τεστοστερονης στον οργανισμό ;)
-γιατί τελικά όλα τα λεφτά είναι και το πριν και το μετά αυτών των εκδηλώσεων Bye
 

tasosbmw

new member
Δημοσιεύσεις
448
Ηλικία
58
Περιοχή
Κιάτο
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS ADV LC
Όνομα
tasosbmw
Περιοχή
Κιάτο
Εχω πάει σε 3 24ωρα και 1 οδοιπορικό, και γουστάρω πολύ την φάση.
Ενδιαφέρον θα ήταν κι εδώ μια τέτοια εκδήλωση. Οσο για το κόστος, να το μοιραστούμε.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Εχω πάει σε 3 24ωρα και 1 οδοιπορικό, και γουστάρω πολύ την φάση.
Ενδιαφέρον θα ήταν κι εδώ μια τέτοια εκδήλωση. Οσο για το κόστος, να το μοιραστούμε.

Τασο θελει πολυ κοπο και χρονο,για να γινει μια εκδηλωση αυτου του επιπεδου.Αν και οι πιθανοτητες να προστεθει αλλη μια στις ηδη υπαρχουσες,ειναι λιγες,ποτε δεν ξερεις.
 

spyrakos35

new member
Δημοσιεύσεις
52
Ηλικία
52
Το οικονομικο δεν το θιγω....

Η ενσταση μου εγκειται στο οτι μπορρις να περασεις το πιο καλα οταν το κανεις με φιλο/ους χωρις να εχει τη μορφη αγωνα...
Μπορεις να κανεις το ιδιο καλες διαδρομες, να δεις πιο πολλα πραγματα, να μην ακολουθησεις το προγραμμα γιατι εμαθες για μια αλλη διαδρομη πιο καλη, να κινδυνεψεις λιγοτερο....

Ναι, δε θα κανεις γνωριμιες, σο φακιν γουατ;
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.496
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Το οικονομικο δεν το θιγω....

Η ενσταση μου εγκειται στο οτι μπορρις να περασεις το πιο καλα οταν το κανεις με φιλο/ους χωρις να εχει τη μορφη αγωνα...
Μπορεις να κανεις το ιδιο καλες διαδρομες, να δεις πιο πολλα πραγματα, να μην ακολουθησεις το προγραμμα γιατι εμαθες για μια αλλη διαδρομη πιο καλη, να κινδυνεψεις λιγοτερο....

Ναι, δε θα κανεις γνωριμιες, σο φακιν γουατ;

Ανεβαινεις κατα τα μερη μου και ανοιξες ολοκληρο θεμα για να μου το φερεις *****Α? (ο τονος στο τελευταιο Α):D

Ρε Σπυρο γουστα ειναι αυτα.Αλλοι θελουνε on αλλοι off.Aλλοι περνανε καλα με δυο φιλαρακια,αλλοι με 150 ατομα γυρω τους.
 

spyrakos35

new member
Δημοσιεύσεις
52
Ηλικία
52
Ρε Σπυρο γουστα ειναι αυτα.Αλλοι θελουνε on αλλοι off.Aλλοι περνανε καλα με δυο φιλαρακια,αλλοι με 150 ατομα γυρω τους.

μωρε ναι, άλλος δροσίζεται άλλος ζορίζεται..... τι μας νοιάζει εμάς στην τελική?

αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί τέτοια πρεμούρα για συμμετοχή σε ένα τέτοιο event ενώ σε ενδεχόμενη (ίδια) πρόταση από φίλο/παρέα η απάντηση είναι του στυλ "θα δούμε"....

μήπως τελικά μας τραβάει πιο πολύ το "ήμουν και γω εκεί"?
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
οπως ειπαν και οι παραπανω,ο καθενας επιλεγει το τι θα κανει.
επειδη ειμαι απο τους οργανωτες του 1821 θα σου πω τις 3 απαντησεις που μου λενε οταν ερχονται....
1,δεν εχω ξαναρθει...
2,θελω να δω καμποσα μηχανακια να χορτασει το ματι,να μιλησω με αλλους ιδιοκτητες,να αλλαξουμε αποψεις..
3,για το χαβαλε της προηγουμενης μερας......

το 2 και το 3 πρεπει να το δουλευουν οι οργανωτες γιατι αμα ειναι ολοι στη μουγγα,ειναι δωρον αδωρον...
 

tasosbmw

new member
Δημοσιεύσεις
448
Ηλικία
58
Περιοχή
Κιάτο
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS ADV LC
Όνομα
tasosbmw
Περιοχή
Κιάτο
οπως ειπαν και οι παραπανω,ο καθενας επιλεγει το τι θα κανει.
επειδη ειμαι απο τους οργανωτες του 1821 θα σου πω τις 3 απαντησεις που μου λενε οταν ερχονται....
1,δεν εχω ξαναρθει...
2,θελω να δω καμποσα μηχανακια να χορτασει το ματι,να μιλησω με αλλους ιδιοκτητες,να αλλαξουμε αποψεις..
3,για το χαβαλε της προηγουμενης μερας......

το 2 και το 3 πρεπει να το δουλευουν οι οργανωτες γιατι αμα ειναι ολοι στη μουγγα,ειναι δωρον αδωρον...
Ο κύριος Μανώλης τα κατάφερε μια χαρά. Πήγα πέρσι πρώτη φορά, και φέτος αφού ανακοίνωσε ημερομηνία έτρεξα να κανονήσω άδεια απ την δουλειά να μην χάσω το οδοιπορικό.
 

πυξιδας990

well know member
Δημοσιεύσεις
2.946
Ηλικία
47
Περιοχή
λεωνιδιο τσακωνιας
Μοτοσυκλέτα
aprilia DORSODURO RED
Όνομα
Μανωλης
Ο κύριος Μανώλης τα κατάφερε μια χαρά. Πήγα πέρσι πρώτη φορά, και φέτος αφού ανακοίνωσε ημερομηνία έτρεξα να κανονήσω άδεια απ την δουλειά να μην χάσω το οδοιπορικό.
τασο ασε το κυριος φιλεBye.επισης θελω να προσθεσω οτι μεσα απο το 1821 εχω αλλαξει αποψη και τρεφω απεριοριστο σεβασμο για το τι καβαλαει και πως το νιωθει ο καθενας το δικο του μηχανακι,ητε ειναι 50 ητε 1200 κυβικα...
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.167
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)

;)Bcdefghg
 

User K

new member
Δημοσιεύσεις
0
μωρε ναι, άλλος δροσίζεται άλλος ζορίζεται..... τι μας νοιάζει εμάς στην τελική?

αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί τέτοια πρεμούρα για συμμετοχή σε ένα τέτοιο event ενώ σε ενδεχόμενη (ίδια) πρόταση από φίλο/παρέα η απάντηση είναι του στυλ "θα δούμε"....

μήπως τελικά μας τραβάει πιο πολύ το "ήμουν και γω εκεί"?

Μήπως ομως έχεις γίνει γεροπαράξενος και μίρλας και σε αποφεύγουν γιατί μουρμουράς???
Rolling
 

VKon

GS is a great way to spend time on the roads
Δημοσιεύσεις
1.339
Ηλικία
56
Περιοχή
Καβάλα
Μοτοσυκλέτα
F 800 GS
Όνομα
Κώστας
Περιοχή
Καβάλα
Για να πώ την αλήθεια έχω συμμετάσχει σε διάφορες εκδηλώσεις μία από αυτές ήταν με πολλές πολλές μηχανές και όταν λέω πολλές το εννοώ πάνω από 170 φτου να μη τους ματιάξω τους φίλους που το διοργάνωσαν όπως & σε 24ωρο το 2016.

Το πιο σημαντικό ήταν για την εμπειρία και τις γνωριμίες με άλλους σύντροχους και ανταλλαγές απόψεων.
 
Top Bottom