Συμβαίνει τώρα....

tedvj23

member
Δημοσιεύσεις
859
Περιοχή
Patra City
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
ΟΤΕ έχω και εγω άρα με τα λεγόμενα του Γρηγόρη να την κάνω την αλλαγή δεν θα υπάρχει πρόβλημα..τιμή και πάροχο γρηγορη?
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.516
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Έχω Vodafone. Η τιμή διαφέρει αναλόγως το πρόγραμμα και τις παροχές που θες και αν έχεις και συνδιαστικο πρόγραμμα με τα κινητά Εμένα μου βγαίνει 29.35 € για 50 vdsl γραμμή απεριόριστα σταθερά και 2 ώρες κινητά και free τηλέφωνα σε σταθερά σε 20 χώρες του εξωτερικού αν θυμάμαι καλά επειδή έχω συνδιαστικο πρόγραμμα με τα κινητά μαζί. Ρώτησε τους ότι υποστηρίζουν vdsl στην περιοχή σου και ότι προσφορά σου κάνουν να την πάρεις και εγγράφως. Εμένα πάντως ότι συμφωνήσαμε ένα χρόνο μετά το έχουν τηρήσει κατά γράμμα. Τόσο στην ταχύτητα της σύνδεσης όσο και στις συμφωνημενες τιμές.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.516
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Επίσης ισχύει και αυτό πλέον...
Σωστός!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Οι VDSL γραμμές δεν χανουν ταχυτητα. Αν λέει 50 θα στέλνει στο ρούτερ σου πάνω απο 45. Αλλά αν τραβάνε ταυτόχρονα 3 κινητά 2 smart tv κανα tablet και 2 υπολογιστές, ξεκίνανα να κάνεις διαίρεση για το πόσο θα πιάνει το καθένα.
 

grigoris gs

well know member
Δημοσιεύσεις
3.516
Ηλικία
51
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GS ADVE
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ ΑΧΑΙΑΣ
Οι VDSL γραμμές δεν χανουν ταχυτητα. Αν λέει 50 θα στέλνει στο ρούτερ σου πάνω απο 45. Αλλά αν τραβάνε ταυτόχρονα 3 κινητά 2 smart tv κανα tablet και 2 υπολογιστές, ξεκίνανα να κάνεις διαίρεση για το πόσο θα πιάνει το καθένα.
Σωστος

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Μόλις έκανα μέτρηση ταχύτητας με το κινητό .

Κοιτάτε διαφορά το fastcom με το speed test
Κάποιο από τα δύο τονΕ παίζει...


Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.536
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Σοβαρο ατυχημα ο grosjean στην F1.
Διελυσε το μονοθεσιο ,δεν εμεινε τπτ.
Αυτος μονο σπασμενα πλευρα
Ο εξοπλισμος σωζει
Ότι απέμεινε μετά την σύγκρουση που η δύναμη της καταγράφηκε στα 53 G68040743-0602-423B-B930-EBD047DFBB16.jpeg2B6115D9-19EA-4A42-B04F-29EA5E6B8CC7.jpeg
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.536
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Το μπροστινό τμήμα (εκεί που κάθεται ο οδηγος) καταστράφηκε ολοσχερώς από την φωτιά.

Σώθηκε χάρη στο πιλοτήριο από ανθρακονήματα, την τελευταία προσθήκη HALO και την στολή που μπορεί να αντέξει μέχρι 800 βαθμούς θερμοκρασία έως και 35 συνεχόμενα δευτερόλεπτα,
EC7F7822-72C8-4ACB-BF9A-28DA53E13C9C.jpegF3838C46-A3DF-4ACD-93E0-994099A325D9.jpeg
05B8E712-9EA5-4D59-A0AB-A82438EEBA63.jpeg14E9A899-45E7-4B21-9A6C-686579490FBE.jpeg
ο Γκροζάν καιγόταν για 27 δευτερόλεπτα και σώθηκε με μερικά εγκαύματα μόνο στα δάχτυλα και στους αστραγάλους, χωρίς κανένα κάταγμα και ενώ προσέκρουσε με 190 χιλιόμετρα στις μπαριέρες.
Μετά από τόσα χιλιόμετρα φαίνεται το κόκπιτ και ειδικά το HALO άθικτο, εκτός της φωτιάς που το κατέστρεψε.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.415
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Ότι απέμεινε μετά την σύγκρουση που η δύναμη της καταγράφηκε στα 53 GView attachment 23507View attachment 23508
Αγιο ειχε ,ευτυχως δεν θρηνησαμε για αλλη μια φορα.
Καταπληκτικη δουλεια η στολη κρανος και το halo.
Και κλαην σε αυτους που φαγωθηκαν γιατι πηρε φωτια το μονοθεσιο.
Γενικα ολα τα υπολοιπα ΕΓΩ τα θεωρω ανοησιες και να'χαμε να λεγαμε.
Το θετικό κραταμε ,δλδ την τεχνογνωσια που (αν και ωμο ακουγεται)θα περασει και σε εμας τους κοινους θνητους ,ευτυχως αναιμακτα αυτη τη φορα
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.526
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Πριν λίγο συνεβει!!
Κάτι κόκκαλα έμειναν!!
Μη κάνετε όρεξη!!!


Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φατα μονο σου μοναχοφαη ε μοναχοφαη καμια πετσουλα η λιγο λουκανικο τιποτα ρεYesYes
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.288
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Φατα μονο σου μοναχοφαη ε μοναχοφαη καμια πετσουλα η λιγο λουκανικο τιποτα ρεYesYes
Φίλε, είχα κοΖμο που τρώει πολύ!!
Α,και πίνουν!!!

Υγ. Το λουκάνικο ήταν πικάντικο και τράβαγε κρασί κάμποσο!!!
 
Top Bottom