Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
Καλημέρα σας. Εντος τον επόμενων ημερών 10+ θα γίνει αλλαγή στο τηλεφωνικό μου νούμερο. Όσα φιλαράκια επιθυμούν ας μου γράψουν για να τους στείλω το καινούργιο. Υγ με π.μ. εδώ ε, όχι στο κινητό. Σας ευχαριστώ.
 

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
Καλημέρα σας. Προσπαθώ να κάνω κάποιες αλλαγές στο προφίλ μου, και δεν μπορώ. Κάνω κάτι λάθος?
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.530
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Δεν πήρα. Μου έχουν κάνει δώρο εδώ και καιρό ένα iPhone 6. Και αποφάσιζα να το ενεργοποιήσω.
Και γιατί δεν κρατάς το νούμερο που έχεις για να μην μπαίνεις σε διαδικασία αλλαγής ;
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Τεχνική και προσωπική λόγοι Ιωάννη. Ίδη έχω περάσει σε άλλη εταιρεία. Πρέπει να ξεφύγω από την Πρώην μου.;)
Στειλε το νουμερο σε εναν απο μας (διαχειριση)να στο κανουμε γκαβλιαρη μουabc
 

User S-T

well know member
Δημοσιεύσεις
3.640
Διεκπεραιωτής. Έχουμε κάποιο γνωστό που να ασχολείται με τέτοια πράγματα (Αθήνα). Για μηχανή που εισήχθηκε από Γερμανία και σήμερα πέρασε τελωνείο. Να αναλάβει τα περεταίρω. Σας ευχαριστώ.
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Στέλιο για γνωστό προσωπικά δεν γνωρίζω κάποιον αλλά κάτι μεταβίβασεις κλπ που είχα κάνει στο παρελθόν, είχα βρει στο ίντερνετ!
Αν χτυπήσεις διεκπεραίωσεις θα σε βγάλει στη σελίδα τους!! Στο Μοσχάτο νομίζω είναι!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Διεκπεραιωτής. Έχουμε κάποιο γνωστό που να ασχολείται με τέτοια πράγματα (Αθήνα). Για μηχανή που εισήχθηκε από Γερμανία και σήμερα πέρασε τελωνείο. Να αναλάβει τα περεταίρω. Σας ευχαριστώ.
Απ την στιγμή που πετασε τελωνείο εβγαλε και πινακίδα ....τι παραπάνω θελεις δηλαδή ;;;;

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Έλα ντε,κομπλέ είσαι.

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ρε παλικάρια πρόκειται για φίλου μου δουλιά και υπάρχουν παράγοντες που δεν τους γνωρίζω. Τεσπα θα ψάξω αλλού σας ευχαριστώ.
Εξακολουθω να λεω εφόσον εχει βγαλει πινακίδες ( απο τελωνείο) δεν θελει τιποτα παραπάνω ....εχω κανει τουλαχιστον 4 εισαγωγές τροχοφόρων απο Ευρώπη....εκτός κι αν εχει καποιο λακο η φάβα ή προκειται περί εισαγωγής απ την αλλη πλευρά του ατλαντικού οπότε εκει θελει εκτός απο πολλά χαρτιά θελει και πολύ ....χαρτί !!!

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Στειλε το νουμερο σε εναν απο μας (διαχειριση)να στο κανουμε γκαβλιαρη μουabc


Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jliordos

old member
Δημοσιεύσεις
4.530
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Μοτοσυκλέτα
BMW R1250GS ADVENTURE
Όνομα
Ιωάννης
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Διεκπεραιωτής. Έχουμε κάποιο γνωστό που να ασχολείται με τέτοια πράγματα (Αθήνα). Για μηχανή που εισήχθηκε από Γερμανία και σήμερα πέρασε τελωνείο. Να αναλάβει τα περεταίρω. Σας ευχαριστώ.
Καλά τα λες γιατί με το να περάσει τελωνείο δεν σημαινει ότι πήρε και πινακίδες.
Με τα χαρτιά του τελωνείου θέλει μετά τρέξιμο για τις πινακίδες.
Ότι θελήσεις το τηλέφωνο είναι στο προφιλ μου να σε βοηθήσω. Έχω κάνει τέτοιες κινήσεις και τα γνωρίζω λιγάκι.
Όσο για διεκπεραιωτή, ευκολα θα βρούμε. Έχω δικό μου διεκπεραιωτή εδώ στα βόρεια που έχει ανθρώπους αλλά έχω και άλλον άνθρωπο πάλι δικό μου μέσα στο συγκοινωνιών στα Μέγαρα ή Ελευσίνα δεν θυμάμαι ακριβώς (κάπου κατα εκεί τέλος πάντων)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ποιο site προτείνετε για ανέβασμα φωτογραφιών δωρεάν;
Όλα τα παλιά που γνώριζα είτε έγιναν με πληρωμή είτε έκλεισαν.
 
Top Bottom