Στο φτερο,απαντησεις για οτι δεν χρειαζεται να ανοιχτει νεο θεμα.

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.420
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Δεν νομίζω πως το κάνουν για τα 0,50...
Φοβούνται την αλλαγή, το καινούριο.
Αυτό ακριβώς.
Μπορείτε να φανταστείτε τι αρτηριοσκληρωτικοί είναι μερικοί,φαινομενικά μορφωμένοι άνθρωποι.
- Γιατί ρε Ηλία δεν στέλνεις SMS όταν πας για ψώνια-τράπεζα ? (το γνωστό 13033 επί καραντίνας)
- Κι άμα τα χρεώνουν?
- Μα είπαν πως τα μηνύματα δεν χρεώνονται,άλλωστε μπορείς να το δεις και από τον αναλυτικό κάθε μήνα.
- Σώπα ρε,ο λογαριασμός δεν δείχνει την αλήθεια,άμα θέλουν μπορούν να μας την κάνουν οι παλιο@#$% της κινητής!

Ο άνθρωπος είναι ηλεκτρολόγος-μηχανολόγος στη ΔΕΗ Μεγαλόπολης.
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Τελικά πάει και οικονομικά για χιλιαρι και με πρόγραμμα για πλούσιο μείγμα Tooth Tooth μετά από τόσα χιλιόμετρα!!
Μάλλον έχω αρχίσει να μεγαλώνω και κοιτάω καταναλώσεις!!! RollingRollingIMG_20210601_122652.jpg
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.176
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Τελικά πάει και οικονομικά για χιλιαρι και με πρόγραμμα για πλούσιο μείγμα Tooth Tooth μετά από τόσα χιλιόμετρα!!
Μάλλον έχω αρχίσει να μεγαλώνω και κοιτάω καταναλώσεις!!! RollingRollingView attachment 32738
Χόντεψες.... Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Τελικά πάει και οικονομικά για χιλιαρι και με πρόγραμμα για πλούσιο μείγμα Tooth Tooth μετά από τόσα χιλιόμετρα!!
Μάλλον έχω αρχίσει να μεγαλώνω και κοιτάω καταναλώσεις!!! RollingRollingView attachment 32738
Έχω δει και 5,14...Stoned Emoticon

Όλοι Caponord θα πάρετε!
Που θα τα βρείτε δεν ξέρω μόνο! Tooth
 

Sapiokaravo

well know member
Δημοσιεύσεις
3.609
Ηλικία
54
Περιοχή
Far west
Μοτοσυκλέτα
Ιταλιδα με μεταπτυχιακο.
Όνομα
Χρηστος
Υπάρχει κανένας ιδιοκτήτης Peugeot 205 στην παρέα? Το κελάρι έχει κάποια ανταλλακτικά για δώρο.

Στάλθηκε από το M2006C3MNG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
N

notakos600

Guest
Τελικά πάει και οικονομικά για χιλιαρι και με πρόγραμμα για πλούσιο μείγμα Tooth Tooth μετά από τόσα χιλιόμετρα!!
Μάλλον έχω αρχίσει να μεγαλώνω και κοιτάω καταναλώσεις!!! RollingRollingView attachment 32738
Έχεις κρατήσει κάνα screenshot από Νεστάνη-Κόρινθο? Rolling
 

Σάββας

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.450
Ηλικία
61
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
Diesel RC90
Όνομα
Σάββας
Περιοχή
Αθήνα
Τελικά πάει και οικονομικά για χιλιαρι και με πρόγραμμα για πλούσιο μείγμα Tooth Tooth μετά από τόσα χιλιόμετρα!!
Μάλλον έχω αρχίσει να μεγαλώνω και κοιτάω καταναλώσεις!!! RollingRollingView attachment 32738
Έλα στην γεροντοπαρέα μας φαντάρε... ooops RollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Έχεις κρατήσει κάνα screenshot από Νεστάνη-Κόρινθο? Rolling
Δεν κράτησα Νότη, αλλά εύκολα το υπολογίζεις για εθνική, ότι γράφει επί 3!!!! Χαχαχα!!!
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Έχω δει και 5,14...Stoned Emoticon

Όλοι Caponord θα πάρετε!
Που θα τα βρείτε δεν ξέρω μόνο! Tooth
Κάτω από 5.1 δεν το έχω καταφέρει!!! Rolling
Τις προάλλες το ανακάλυψα και αυτό στη γύρα με τον Στέλιο!!! Tooth
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Γνωρίζει κανείς τι διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω ή που πρέπει να απευθυνθώ για να καταγγείλω σύμβαση σταθερή τηλεφωνίας και σπάσιμο συμβολαίου, για ελλιπή και κακή παροχή υπηρεσιών;
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
EEΤT

εθνικη επιτροπη τηλεπικοινωνιων κ ταχυδρομειων
,Τηλέφωνο: 21 0615 1194

και στο συνηγορο του πολιτη
Δοκίμασα την ΕΕΤΤ. Δεν σηκώνουν τηλέφωνα

Περιμένω απάντηση και απο τον πάροχο. Ζήτησα όλες τις συνομιλίες μας και chat σχετικά με προβλήματα του τελευταίου έτους. Λογικά θα πρέπει να τα κάνουν βιβλιοδεσία!
Να δω...θα μου τα δώσουν; cdefghigi
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Έστειλα και την καταγγελία στην ΕΕΤΤ σε μια φόρμα που έχουν εκεί, αλλά εντάξει, μέχρι να το δουν κα να προχωρήσει θα έχει λήξει η φάση όλη. Εχω και πρότερη εμπειρία με την ΕΕΤΤ. Πιο αργά και απο τρανσαλπ πάνε... Tooth
 

dodos

well know member
Δημοσιεύσεις
3.888
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Apostolis
Περιοχή
Αθήνα
Αύριο από τις 11:30 και μετά θα πίνω καφεδάκι στη ρεματιά Βαρνάβα στο κιόσκι, αν τον ψήνει κανέναν, εκεί θα είμαι μέχρι τις 14:00 γιατί μετά πρέπει να ανέβω Πάρνηθα για δουλειά!!
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.806
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Το ιδιο και γω...

μηνες ηθελα να σηκωσω πινακιδες αλλα θελει ραντεβου
στο τηλεφωνο κανεις
στο μεηλ γυρισε πισω....

Η ΛΥΣΗ

κανε το αιτημα σου μεσω του https://www.gov.gr/

το αιτημα το χρεωνεται υπαλληλος ο οποιος ειναι υποχρεωμενος να σου απαντησει....

εγω παω αυριο να βγαλω παλι την ΜπουΜπου σε κυκλοφορια!!!
Συνήθως ο λογιστής έχει τον τρόπο να κανονίσει και ραντεβού και ότι χρειαστεί
 

User C

well know member
Δημοσιεύσεις
3.737
Ψαχνω να βρω μαμα βασεις για προβολακια για GS1200 -2007 ή εστω φωτογραφίες και σχέδιο με ακριβείς διαστάσεις για να τις κατασκευάσω (το προτιμώ). Αν κάποιος έχει τις μαμα βασεις και μπορει να τις φωτογραφισει και να μετρησει διαστασεις και αποστασεις απο τρυπα σε τρυπα θα βοηθησει πολυ
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Έσπασε το πλαστικό στο κλειδί του παπιού Daytona RS125
Να απευθυνθώ σε εξουσιοδοτημένο για αλλαγή ή φτιάχνουν και οι κλειδαράδες της γειτονιάς
Δεν είναι με immobilizer
 
Top Bottom