Στην Ψαθα θα ....πεθανουμε μερικοι

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.515
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
View attachment 17042

500 μηχανακια ειδα να πηγαινουν προς Ψαθα κ Πορτο Γερμενο
ενα κομβοι απο τερατα χαρχαλει ηταν ολα τα λεφτα.
χαμος σου λεω.ολη η αττικη εκει πηγαινε!!1
Μη ζηλευεις μαρκο εμεις περναμε καλυτερα GivingGiving
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Ήταν η προγραμματισμένη βόλτα των HOG (Harley Owners Group Athens). Όντως πολύ Harley.
Βεβαιως επειδή και το vstrom club είχε προγραμματίσει βόλτα στην Ψάθα βρεθήκανε όλοι μαζί. 100+ μοτορια στο σύνολο. Bike
 
Τελευταία επεξεργασία:

thanosgp

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
11.519
Ηλικία
52
Περιοχή
Τρίκαλα
Μοτοσυκλέτα
Τίγρης ξεδοντιασμένος 220 τελική
Όνομα
Θάνος
Περιοχή
Τρίκαλα
Φασαρία, χρώμιο, και περιττά κιλα εκεί στο hog ( ταμαμ για ωmega δηλαδή)....

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ήταν η προγραμματισμένη βόλτα των HOG (Harley Owners Group Athens). Όντως πολύ Harley.
Βεβαιως επειδή και το vstrom club είχε προγραμματίσει βόλτα στην Ψάθα βρεθήκανε όλοι μαζί. 100+ μοτορια στο σύνολο. Bike
Μωρη Βασίλω, όπου γάμος και χαρά πρώτη ε;abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Μωρη Βασίλω, όπου γάμος και χαρά πρώτη ε;abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Μα εγώ ήμουν αλλού, δεν πήγα εκεί. Άλλωστε δεν με λένε Μάρκο Greeting


Εσύ Μάνο μουυυυ...δεν πιστεύω να έχεις κανονίσει για το Σάββατο κανέναν κουνιάδο, γαμπρό και όλο σου το σόι Rolling
Μετά μη λες ότι ανέβασα αργά βόλτα funny
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Μα εγώ ήμουν αλλού, δεν πήγα εκεί. Άλλωστε δεν με λένε Μάρκο Greeting


Εσύ Μάνο μουυυυ...δεν πιστεύω να έχεις κανονίσει για το Σάββατο κανέναν κουνιάδο, γαμπρό και όλο σου το σόι Rolling
Μετά μη λες ότι ανέβασα αργά βόλτα funny
Ο άλλος κανονίζει απογευματινή βόλτα στον Μαραθώνα, μας έχουν φάει τα ηλιοβασιλέματα και ο ρομαντισμός, κανέναν δεν είδα να κανονίζει μια βραδυνή με καφέ στο Athens Queens, αλλά τέτοιες αδερφές είσαστε, Λουσα π*****α και χορός.....
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.547
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ο άλλος κανονίζει απογευματινή βόλτα στον Μαραθώνα, μας έχουν φάει τα ηλιοβασιλέματα και ο ρομαντισμός, κανέναν δεν είδα να κανονίζει μια βραδυνή με καφέ στο Athens Queens, αλλά τέτοιες αδερφές είσαστε, Λουσα π*****α και χορός.....
.. πριν την Π@ύτσ@! - προηγείται η Ρομαντζάδα!
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.167
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ο άλλος κανονίζει απογευματινή βόλτα στον Μαραθώνα, μας έχουν φάει τα ηλιοβασιλέματα και ο ρομαντισμός, κανέναν δεν είδα να κανονίζει μια βραδυνή με καφέ στο Athens Queens, αλλά τέτοιες αδερφές είσαστε, Λουσα π*****α και χορός.....


εγω τετοιες βολτες και δεν κανονιζω και δεν ερχομαι ...ο λογος πολυ απλός ειμαι επιρεπής στην μακακία και στην κρεπάλη οποτε τα αποφευγω....
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Μωρη Βασίλω, όπου γάμος και χαρά πρώτη ε;abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Μα εγώ ήμουν αλλού, δεν πήγα εκεί. Άλλωστε δεν με λένε Μάρκο Greeting


Εσύ Μάνο μουυυυ...δεν πιστεύω να έχεις κανονίσει για το Σάββατο κανέναν κουνιάδο, γαμπρό και όλο σου το σόι Rolling
Μετά μη λες ότι το
Ο άλλος κανονίζει απογευματινή βόλτα στον Μαραθώνα, μας έχουν φάει τα ηλιοβασιλέματα και ο ρομαντισμός, κανέναν δεν είδα να κανονίζει μια βραδυνή με καφέ στο Athens Queens, αλλά τέτοιες αδερφές είσαστε, Λουσα π*****α και χορός.....

Πάνο μουυυυυυ τι σου λένεεεε;;;

Κι όμως αυτές οι στιγμές, αυτά τα ηλιοβασιλεματα σε ταξιδεύουν, σε κάνουν και γίνεσαι ένα με τις υπέροχες εικόνες της φύσης και του ουρανού Hug.
 
Top Bottom