Στην Ευρυτανια τριημερο 15-16 & και 17 του Σεπτεμβρη

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.503
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Πάντως τρεφω μια συμπάθεια για τον ef es? Setel? Or whatever... έχει τον σταυροφορο που σκυβει στο avatar του......ε ρε γλεντια.....και ας μην το ξερω το παλληκαρι ( παλληκαρι λεμε τώρα) ........abcdefghgkabcdefghgk

Δεν σκυβει,να σηκωθει προσπαθει.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Το παλεύω να έρθω και εγώ αλλά τελευταία στιγμή θα γνωρίζω.

GS is a great way to spend a lot of time on the road
If the front stays in position.....
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Καταλαβα,να φερω και καναν καλο ρευματολογο,να σας εχει στο νου του.BcdefgBcdefgBcdefg
Αυτά με τα ιατρικά και τα νοσοκομειακά λόγω ειδικοτητας τα αναλαμβάνω ....!! Έχετε μου εμπιστοσύνη....!!HappyHappyHappyHappy
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Αυτά με τα ιατρικά και τα νοσοκομειακά λόγω ειδικοτητας τα αναλαμβάνω ....!! Έχετε μου εμπιστοσύνη....!!HappyHappyHappyHappy
Να φερουμε και τα βιβλιαρια καλού κακού;
 

NIKOS R

new member
Δημοσιεύσεις
33
Ηλικία
55
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Νίκο δηλαδή θα έρθεις τελικά από Παρασκευή...??? Αν είναι να σε δηλώσω για δωμάτιο ..
Κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω Παρασκευή. Έχω στείλει mail στο ξενοδοχείο για κράτηση

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

NIKOS R

new member
Δημοσιεύσεις
33
Ηλικία
55
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Νίκο δηλαδή θα έρθεις τελικά από Παρασκευή...??? Αν είναι να σε δηλώσω για δωμάτιο ..
Κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω από Παρασκευή. Έχω στείλει mail κράτησης στο ξενοδοχείο

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω Παρασκευή. Έχω στείλει mail στο ξενοδοχείο για κράτηση

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εγω παντως σε εβαλα για Παρασκευη στη λιστα...!!
 

Βασω Μπ

new member
Δημοσιεύσεις
400
Μοτοσυκλέτα
BMW F650GS
Όνομα
Βάσω
Περιοχή
Εξάρχεια
Εγω παντως σε εβαλα για Παρασκευη στη λιστα...!![/QUOTΔημήτρη
Καλημέρα Δημήτρη. Τελικά δεν θα μπορέσω να έρθω. Θέλω αλλαγή αλυσίδα γρανάζι και ο παναγιωτόπουλος μου εκλεισε πολύ αργά ραντεβου :(:(:(
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Καλημέρα Δημήτρη. Τελικά δεν θα μπορέσω να έρθω. Θέλω αλλαγή αλυσίδα γρανάζι και ο παναγιωτόπουλος μου εκλεισε πολύ αργά ραντεβου :(:(:(
Καλημέρα..Στην επόμενη ..Θα ενημερωθείς..!! Καλή συνέχεια..
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Να ενημερωσω οτι τα δωματια που ειχαμε κλεισει στο Ξενωνα Ριζωμα εξαντληθηκαν ..Οσοι απο εδω και περα δηλωνουν συμμετοχη θα διανυκτερευσουν στον διπλανο Ξενωνα http://www.to-tzaki.gr/ Ευχαριστω....!!
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.503
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Μην παιρνετε τηλεφωνο απευθειας στον ξενωνα.
Ενημερωστε εδω και θα ενημερωσει ο Δημητρης.Αν παρολα αυτα θελετε να το κανεται ενημερωστε μας,για να μην γινει διπλη κρατηση.
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Λοιπον ειναι ετοιμη η λιστα με τις διαμονες στα Ξενοδοχεια:

Για ξενοδοχειο Ριζωμα :

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
: 1) APACHE 2 ατομα- δικλινο 2) Luckye luck μονος-δικλινο 3) Απεναντι μονος -δικλινο 4) Lampros - Κλεανθης 2 ατομα - δικλινο 5) NIKOS R 2 ατομα - δικλινο

ΣΑΒΒΑΤΟ : 1) Dimitris Amaliada 2 ατομα - δικλινο 2) εσελ-Βασιλης 2 ατομα- δικλινο 3) Sotiris r - Απεναντι 2 ατομα - δικλινο 4) Apache 2 ατομα - δικλινο 5) luckye luck μονος - δικλινο 6) NIKOS R διπλος - δικλινο 7) Apache διπλος - δικλινο 8) Lampros - Κλεάνθης 2 ατομα - δικλινο..

Για ξενοδοχειο Τζακι :
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : 1
) Ιωαννου 2 ατομα - δικλινο 2) Λεανδρος 2 ατομα - δικλινο 3) Tsigaras - δικλινο 4) Mike the Bike - δίκλινο.

ΣΑΒΒΑΤΟ : 1) Ιωαννου 2 ατομα - δικλινο 2) Λεανδρος 2 ατομα - δικλινο 3) Tsigaras - δίκλινο..4)MiketheBike - δίκλινο.
Απο εδω και περα οτι κρατησεις θα γινονται για το ξενοδοχειο Τζακι...!! Ευχαριστω..!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.175
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Λοιπον ειναι ετοιμη η λιστα με τις διαμονες στα Ξενοδοχεια:

Για ξενοδοχειο Ριζωμα :

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
: 1) APACHE 2 ατομα- δικλινο 2) Luckye luck μονος-δικλινο 3) Απεναντι μονος -δικλινο 4) Lampros - Serres 2 ατομα - δικλινο 5) NIKOS R 2 ατομα - δικλινο

ΣΑΒΒΑΤΟ : 1) Dimitris Amaliada 2 ατομα - δικλινο 2) εσελ-Βασιλης 2 ατομα- δικλινο 3) Sotiris r - Απεναντι 2 ατομα - δικλινο 4) Apache 2 ατομα - δικλινο 5) luckye luck μονος - δικλινο 6) NIKOS R διπλος - δικλινο 7) Apache διπλος - δικλινο 8) Lampros - Serres 2 ατομα - δικλινο..

Για ξενοδοχειο Τζακι :
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : 1
) Ιωαννου 2 ατομα - δικλινο 2) Ριτα 2 ατομα - δικλινο

ΣΑΒΒΑΤΟ : 1) Ιωαννου 2 ατομα - δικλινο 2) Ριτα 2 ατομα - δικλινο
Απο εδω και περα οτι κρατησεις θα γινονται για το ξενοδοχειο Τζακι...!! Ευχαριστω..!!
Είσαι αψογος....Giving
 
Top Bottom