Στην Ευρυτανια τριημερο 15-16 & και 17 του Σεπτεμβρη

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Δύο - τρεις διευκρινίσεις παρακαλώ για να μπορέσουμε να οργανωθούμε λίγο καλύτερα...Παρασκευή για δωμάτια υπαρχουν Απεναντι- Lampros-Σερρες και Luckye..Θα ήθελα να μου πείτε αν θα μείνει ο καθένας μόνος του ή θα χωριστείτε δυο- δύο για να ενημερώσουμε..Σάββατο τώρα ..Εκτός από Lampros-Σερρες-Lucky που πρέπει να μας πουν πως θα τακτοποιηθούν ωποσδηποτε για να δούμε πόσα δωμάτια θα κλείσουμε, όλοι οι άλλοι είμαστε οκ..Ευχαριστώ και περιμένω απαντήσεις όσο το δυνατόν συντομότερα..
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.548
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Mετα απο ψαξιμο της διαδρομης στο μονο σημειο που εχει φαγητο για σαββατο μεσημερι ειναι στο χαλκιοπουλο που ειναι περιπου στο μεσο της διαδρομης
(ταβερνα διασελο διπλα απο το κεντρο υγειας κικη σπανομητσου τηλ 26470 22014 κιν 6987984419 ) εχω μιλησει μαζι εχει τα παντα ψητα της ωρας αν θελουμε κατι αλλο την περνουμε τηλεφωνο 2/3 ωρες πριν.
Για καφεδακι η τσιπουρακι με στραγαλι σε ολα τα χωρια υπαρχουν καφενεδακια
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Mετα απο ψαξιμο της διαδρομης στο μονο σημειο που εχει φαγητο για σαββατο μεσημερι ειναι στο χαλκιοπουλο που ειναι περιπου στο μεσο της διαδρομης
(ταβερνα διασελο διπλα απο το κεντρο υγειας κικη σπανομητσου τηλ 26470 22014 κιν 6987984419 ) εχω μιλησει μαζι εχει τα παντα ψητα της ωρας αν θελουμε κατι αλλο την περνουμε τηλεφωνο 2/3 ωρες πριν.
Για καφεδακι η τσιπουρακι με στραγαλι σε ολα τα χωρια υπαρχουν καφενεδακια
Ωραιος ο Μιχαλης οπως παντα..!! Ευχαριστουμε φιλαρακι..!!BcdefghBcdefghBcdefghBcdefghBcdefghBcdefghBcdefgh
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός

NIKOS R

new member
Δημοσιεύσεις
33
Ηλικία
55
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Γνωριζει κάνεις πόσα άτομα θά πάνε από Παρασκευή?

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Θά προσπαθήσω να βγω και εγώ την Παρασκευή

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και καλα θα κανεις.Οπως ειπα και σε αλλον Σαββατιανο,την Παρασκευη γινεται ο καλος χαβαλες.
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Προγραμμα τριημερου

Παρασκευη


Αφιξη στον ξενωνα,στηνουμε σκηνες και βολευομαστε στα δωματια.Η ωρα της αφιξης σιγουρα θα είναι διαφορετικη για τον καθενα,εγω υπολογιζω να ειμαι εκει λιγο πριν τις 8:00.Κατά τις 9:30 παμε για φαγητο,σε ταβερνα στο μικρο χωριο (Το χωριατικο Νασιοπουλος) .

Σαββατο

Πρωινο στον ξενωνα και αναχωρηση στις 10:15 για τον χωρο μπροστα από το saloοn park,το οποιο θα είναι το σημειο συναντησης με αυτους που θα ερθουνε από Ανατολικα.Ακριβως απεναντι εχει βενζιναδικο και καλο είναι να φουλαρουμε.Οποιος εχει χρονο μπορει να πιει και ένα καφεδακι μεχρι τις 11:00 που θα αναχωρησουμε για την βολτα.

Φαγητο στο Χαλκιοπουλο,λιγο μετα τις 14:00.Εκει θα συναντησουμε και τους υπολοιπους της παρεας από Αγρινιο.Καλο είναι να αναχωρησουμε κατά τις 15:30 ετσι ώστε να εχουμε τον χρονο να πιουμε ένα καφεδακι σε καποιο από τα χωριουδακια,πριν τον Προυσσο οπου και θα κανουμε σταση.

Αφιξη στο Μικρο χωριο περιπου στις 20:30.Ξεμουδιασμα,κανα ντουζακι και κατά τις 9:30 στον δρομο προς αναζητηση τροφης.(Στον Μπουρα για μπιφτεκια,γνωστα στα περατα της οικουμενης)

Κυριακη

Πρωινο στο ξενοδοχειο και σε καποιο κοντινο μερος καφεδακι πριν σπασουμε.Ολα θα εξαρτηθουνε από το προγραμμα του καθενος.
Φημες λενε ότι στο Μεγαλο Χωριο εχει καλο γαλακτομπουρεκο.:D

Μιας και τα προγραμματα γινονται για να μας υπηρετουνε και όχι το αντιθετο,εαν χρειαστει θα αναπροσαρμοστει επιτοπου.

ΥΓ Ολα τα παραπανω εχουνε μεταφερθει και στο αρχικο θεμα.
 

kalampokas

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Περιοχή
Κυψέλη
Μοτοσυκλέτα
"Σούζυ" GsxF 650 "Σκλάβος" Cbf 125
Όνομα
Θανάσης
Περιοχή
Κυψελάρα πάουα
Και εγω μέσα για την βόλτα του Σάββατου μιας και θα είμαι κοντα στο χωριό μου. Μονός λοιπόν και άνευ δωματίου και να ανταμωσουμε επιτέλους.....όποιος δεν ερθει έχασε ! τα μερη είναι πανεμορφα !
 
Τελευταία επεξεργασία:

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Eπειδή μπερδεύτηκα λίγο, στο Ρίζωμα, στο μικρό χωριό δεν θα κοιμηθούμε;
Επειδή το πιό πιθανό είναι να σκάσω Παρασκευή βράδυ και δεν θα ήταν και το καλύτερο να ψάχνουμε τα δωμάτια...abcdefghg
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Διαβαστε προσεχτικα το πρωτο ποστ.Ναι στο Ριζωμα στο Μικρο Χωριο.
Οσοι δηλωσαν για δωματια ειναι ηδη κρατημενα.Δεν χρειαζεται να παρουνε τηλεφωνο ουτε να δωσουνε προκαταβολη.
 

spyrakos35

new member
Δημοσιεύσεις
52
Ηλικία
52
καλημέρα...

λίγα τιπς και από μένα

α. να πάτε κορυσχάδες, είναι δίπλα από το μικρό χωριό, έχει ομορφο καφενεδάκι στην πλατεία και μουσείο (ρωτήστε για το κλειδί στο καφέ να σας πουν)
β. σαββατο βράδυ θα σας συνιστούσα να έχετε συνεννοηθεί με την ταβέρνα "ο παράδεισος" να σας έχει φαι.... η ταβέρνα είναι στη διασταύρωση για μικρό/μεγάλο χωριό
γ. προυσσό να πάτε και να έχει φως.... ρωτήστε καλού κακού τι ωρα κλείνει μην πάτε τσάμπα
δ. το βράδυ κάνει κρύο, μην το παίξετε και πολύ μάτσο άντρες κιετς
ε. για ποτάκι το βράδυ στο σαλούν
στ. για τους αθηναίους που θα ανέβουν από λαμία..... ανεβαίνοντας, στο χωρίο τυμφρηστός, μπείτε απο το στενάκι του παρακάτω λινκ. Γλυτώνετε αρκετό δρόμο και σας βγάζει στο τούνελ για καρπενήσι κατευθείαν. Μη φοβηθείτε από την εικόνα, σήμερα είναι αλλιώς τα πράγματα από τοτε που τραβήχτηκε η φωτό
https://www.google.gr/maps/@38.9068...4!1stYAfs_i1xaJMG3v17GpEZw!2e0!7i13312!8i6656
ζ. για τους αθηναίους που θέλουν λίγο εναλλακτική διαδρομή επιστροφής προτείνω το παρακάτω.... λίγα χλμ παραπάνω αλλά όμορφα και στριφτερά
https://goo.gl/maps/BTBTATb15eS2

όσο για το αν θα έρθω εγώ?

ίσως το σαββατο απόγευμα/βράδυ ίσως κυριακή πρωί ίσως και καθόλου.... κάποια πράγματα είναι τόσο ρευστά που δεν μπορώ να κανονίσω τπτ.... ήδη έχασα 4ήμερο μαυροβούνιο....
 

kalampokas

member
Δημοσιεύσεις
1.040
Περιοχή
Κυψέλη
Μοτοσυκλέτα
"Σούζυ" GsxF 650 "Σκλάβος" Cbf 125
Όνομα
Θανάσης
Περιοχή
Κυψελάρα πάουα
Ασε τα σαπια φίλε και έλα, δίπλα είσαι. Kαι εγώ στο χωριό θα ανεβω βράδυ Παρασκευής μόνο και μόνο για την βόλτα-αντάμωμα του ΣαββάτουBike
 
Τελευταία επεξεργασία:

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
καλημέρα...

λίγα τιπς και από μένα

α. να πάτε κορυσχάδες, είναι δίπλα από το μικρό χωριό, έχει ομορφο καφενεδάκι στην πλατεία και μουσείο (ρωτήστε για το κλειδί στο καφέ να σας πουν)
β. σαββατο βράδυ θα σας συνιστούσα να έχετε συνεννοηθεί με την ταβέρνα "ο παράδεισος" να σας έχει φαι.... η ταβέρνα είναι στη διασταύρωση για μικρό/μεγάλο χωριό
γ. προυσσό να πάτε και να έχει φως.... ρωτήστε καλού κακού τι ωρα κλείνει μην πάτε τσάμπα
δ. το βράδυ κάνει κρύο, μην το παίξετε και πολύ μάτσο άντρες κιετς
ε. για ποτάκι το βράδυ στο σαλούν
στ. για τους αθηναίους που θα ανέβουν από λαμία..... ανεβαίνοντας, στο χωρίο τυμφρηστός, μπείτε απο το στενάκι του παρακάτω λινκ. Γλυτώνετε αρκετό δρόμο και σας βγάζει στο τούνελ για καρπενήσι κατευθείαν. Μη φοβηθείτε από την εικόνα, σήμερα είναι αλλιώς τα πράγματα από τοτε που τραβήχτηκε η φωτό
https://www.google.gr/maps/@38.9068...4!1stYAfs_i1xaJMG3v17GpEZw!2e0!7i13312!8i6656
ζ. για τους αθηναίους που θέλουν λίγο εναλλακτική διαδρομή επιστροφής προτείνω το παρακάτω.... λίγα χλμ παραπάνω αλλά όμορφα και στριφτερά
https://goo.gl/maps/BTBTATb15eS2

όσο για το αν θα έρθω εγώ?

ίσως το σαββατο απόγευμα/βράδυ ίσως κυριακή πρωί ίσως και καθόλου.... κάποια πράγματα είναι τόσο ρευστά που δεν μπορώ να κανονίσω τπτ.... ήδη έχασα 4ήμερο μαυροβούνιο....
Ευχαριστούμε....Praising
 

Dimitris Amaliada

well know member
Δημοσιεύσεις
3.998
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Κανοντας μια ανακεφαλαιωση σε οτι αφορα τα δωματια μεχρι τωρα εχουμε και λεμε: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ! 1)Λαμπρος-Serres ΔΙΚΛΙΝΟ ---2) Απεναντι ΜΟΝΟΣ -3) lucky ΜΟΝΟΣ 4) Apache ΔΙΚΛΙΝΟ( Θα ηθελαν να κοιμηθουν μαζι ο Απέναντι και ο Luckye??) Περιμενω απαντηση....
ΣΑΒΒΑΤΟ!!! 1)Δημητρης Αμαλιαδα ΔΙΚΛΙΝΟ --2) Esel-Βασιλης ΔΙΚΛΙΝΟ 3)sotiris-απεναντι ΔΙΚΛΙΝΟ 4) Λαμπρος-serres ΔΙΚΛΙΝΟ 5) Luckye ΜΟΝΟΣ 6) NIKOS R ΜΟΝΟΣ 7)Apache ΔΙΚΛΙΝΟ
Απο οτι βλεπετε πρεπει να δουμε αν αυτοι που ειναι μονοι τους θα μεινουν μονοι τους σε δικλινο η θα μεινουν μαζι σε δικλινο..Πρεπει να το δουμε για να ξερουμε ποσα δωματια θελουμε ακριβως για να μην υπαρξει προβλημα..Ευχαριστω...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom