Στα Χνάρια Αρχαίων Δρόμων Του Μεταξιού…(KZ-KG-UZ 2014 / Μέρος Α΄)

kornlaz

new member
Δημοσιεύσεις
65
Ηλικία
47
Περιοχή
ΣΕΡΡΕΣ
Μοτοσυκλέτα
r1200lc adv 2014
Όνομα
ΚΟΡΝΗΛΙΟΣ
Περιοχή
ΣΕΡΡΕΣ
Ένα από τα ομορφότερα ταξιδιωτικά που έχω διαβάσει φιλαράκι και δεν το βαριέμαι παρόλο που είναι η τρίτη φορά!!!!!!!!!!!PraisingPraising
 

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Φίλε είσαι ένα με την πατέντα. ...τότε η σχάρα για προστασία στο φανάρι. ...πρόσφατα το μολύβι ....περιμένω τι άλλο μπορεί να δω.....Τελικά δεν είναι να πετάς τίποτα ολα κάπου θα χρειαστούν. ..!!
Το ξαναδιάβασα και στο ξαναγράφω πάντα να κάνεις όμορφα ταξίδια !!

Χαχαχα. Πατέντα και ξερό ψωμί.. Ξέχασες την προστασία στο ψυγείο από σιτα για τζάκι χαχαχα με τις πατέντες έχεις την χαρά της δημιουργίας και κάνεις και την δουλειά σου με ελάχιστο κόστος.. Εδώ άλλοι δίνουν ένα σκασμό λεφτά για επώνυμα αξεσουάρ για την μηχανή τους, και θέλουν πατέντα για να μπουν.. Τίποτα δεν πετάς πραγματικά.. Να είσαι καλά ευχαριστώ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Ένα από τα ομορφότερα ταξιδιωτικά που έχω διαβάσει φιλαράκι και δεν το βαριέμαι παρόλο που είναι η τρίτη φορά!!!!!!!!!!!PraisingPraising

Φίλε μου καλέ, καλέ μου φίλε, να είσαι πάντα καλά να ταξιδευεις όπου γουστάρεις.. Ευχαριστώ...
 

ianai

new member
Δημοσιεύσεις
16
Ηλικία
55
Περιοχή
ΑΡΓΟΣ
Άξιος! Μπράβο σ΄αυτήν την απίθανη Μοτοεμπειρία που διαφέρει από τις περισσότερες που έχω διαβάσει.... περιμένω με ανυπομονησία την ολοκλήρωση του μαγειρέματος του Β΄μέρους να ξαναχαθώ στο κείμενο και τις φωτό.... cdefg
 

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Άξιος! Μπράβο σ΄αυτήν την απίθανη Μοτοεμπειρία που διαφέρει από τις περισσότερες που έχω διαβάσει.... περιμένω με ανυπομονησία την ολοκλήρωση του μαγειρέματος του Β΄μέρους να ξαναχαθώ στο κείμενο και τις φωτό.... cdefg

Ευχαριστώ για το διάβασμα φίλε μου να είσαι καλά..
 

Datanator

new member
Δημοσιεύσεις
3
Ηλικία
48
Για τις φωτογραφίες θα σου πω.... "Συγχαρητήρια..."
Για τον κόπο σου να γράψεις το ταξίδι και να αναλύσεις την κάθε μέρα συναισθηματικά και εμπειριακά, θα σου πω.... "Μπράβο"
Για το ότι μας ταξίδεψες έστω κάποιες ώρες διαβαζοντάς σε, θα σου πω... "Ευχαριστώ"...
Αναμένω με ανυπομονησία το δεύτερο μέρος... Καλή συγγραφή αδερφέ
 

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Για τις φωτογραφίες θα σου πω.... "Συγχαρητήρια..."
Για τον κόπο σου να γράψεις το ταξίδι και να αναλύσεις την κάθε μέρα συναισθηματικά και εμπειριακά, θα σου πω.... "Μπράβο"
Για το ότι μας ταξίδεψες έστω κάποιες ώρες διαβαζοντάς σε, θα σου πω... "Ευχαριστώ"...
Αναμένω με ανυπομονησία το δεύτερο μέρος... Καλή συγγραφή αδερφέ

Εγώ ευχαριστώ φίλε μου, για την ανάγνωση και τα καλά σου λόγια.. Χαίρομαι όταν μπορώ και ταξιδεύω τον αναγνώστη διαβάζοντας ταξιδιωτικό μου.. Να είσαι καλά, με μπόλικα ταξίδια..
 

Stara Varos

new member
Δημοσιεύσεις
220
Όνομα
Γιώργος
...τελειώνει το Κυργιστάν OKz

και εκεί που λέω

''δεν πειράζει, θα πέσει τώρα Ουζμπεκιστάν...''

τίτλοι τέλους α' μέρους..

καλά ρε φίλε,,,,???? πλάκα μας κάνεις? που είναι τα υπόλοιπα??

Πάνο, δώσε και το β' a.s.a.p.!!

Περιμένουμεεεε............



Bike​
 
Top Bottom