Πρωτη επαφή με μηχανη!!!

Δημοσιεύσεις
272
Ηλικία
28
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Κωνσταντίνα
Σκατά ήτανε, απλά έσβησα εν ώρα εργασίας, ότι χειρότερο μου έχει συμβεί. Να μην μπορείς να πάρεις τα πόδια σου μετά ένα πράμα. Βέβαια, για 2 μήνες γεμάτους, πάνω από 6-7 ώρες δεν κοιμόμουν και ποτέ...όσο και να τρώς, όσα υγρά και να πίνεις για ενυδάτωση, κάποια στιγμή απλά θα τα φτύσει ο οργανισμός.

Το πιο ηλίθιο όμως ήτανε πως το αφεντικό με πήρε τηλέφωνο το ίδιο απόγευμα μου λέει "αύριο έλα 8 το πρωί"...φυσικά πήγα, αλλά μόνο και μόνο για να δηλώσω παραίτηση και να πάρω ότι μου χρωστούσε από λεφτά.

Δεν ξαναπάτησα το πόδι μου σε εκείνο το μέρος, ούτε να τους βλέπω δεν θέλω. Ακόμα και τώρα που το σκέφτομαι, μου γυρνάνε τα έντερα.
Καλά έκανες!!!που να ξανά πας;;;;να αρρωστησεις;;;;
Δύσκολες αυτές οι δουλειές....
 

SHOOTER045

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.101
Ηλικία
49
Περιοχή
ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑ /ΠΕΛΛΑΣ
Μοτοσυκλέτα
GLX 90
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Περιοχή
Ν.ΠΕΛΛΑΣ
Απορώ πως αυτοί οι άνθρωποι κοιμούνται ησυχα τα βράδια....να έχεις τον άλλον να σαπίζει στη δουλειά χωρίς να πάρει ανάσα....δυστυχώς όσοι δικοί μ έχουν πάει σεζόν.ολο τέτοια καλα ακούω....



Σημερινή νεολαία....

Έκλεινα από εδώ , έπαιρνα το αμάξι πήγαινα Χαλκιδική ( Καλλιθέα)
Γυρνούσα την άλλη μέρα το μεσημέρι και πήγαινα κατευθείαν για δουλειά.
Όταν δούλεψα σεζόν έκανα μέρες να κοιμηθώ κανονικά
 

Αμπαλος

new member
Δημοσιεύσεις
281
Ηλικία
49
Όνομα
Γιαννος
Γνώμη μου... αλλά νομίζω ότι δεν είναι τόσο σωστό να αναγκαζουμε - κατά κάποιον τρόπο- την κοπέλα να αποκαλύπτει τόσα προσωπικά της στοιχεία σε δημόσιο χώρο.
Είναι πονηροι οι καιροί
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.817
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Δεν είπα ρε ότι οι Αθηνέζοι είναι γύπες
Ειπα πως οι δύο γύπες που την τριγύριζαν είναι Αθηνέζοι Tooth
Ο ένας είναι χα χα
 

duke200

member
Δημοσιεύσεις
1.310
Ηλικία
44
Όνομα
Alex
Σίγουρα...αλλά οι 9 στους 10 θέλουν ένα βρομόξυλο!!!μην με κάνετε να βγει η αναρχία που κυλάει στο αίμα μουJoy
Αυτό που ξεχνάει ο πολύς κόσμος είναι ότι και οι 9 στους 10 που βρίζουν τους αστυνομικούς, αν ήταν αστυνομικοί τα ίδια θα έκαναν. Είναι το ίδιο όπως οι πολιτικοί. Όλοι τους βρίζουν αλλά αν ήταν στη θέση τους τα ίδια και χειρότερα θα έκαναν πιστέψτε με. Έχω καποια γνώση του αντικειμένου.

Sent from my A80Pro using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panos76

well know member
Δημοσιεύσεις
2.096
Ηλικία
48
Περιοχή
Παιανία
Μοτοσυκλέτα
Honda NC 750 Integra 2016
Yamaha crypton-x 2011
Όνομα
Panos
Αυτό που ξεχνάει ο πολύς κόσμος είναι ότι και οι 9 στους 10 που βρίζουν τους αστυνομικούς, αν ήταν αστυνομικοί τα ίδια θα έκαναν. Είναι το ίδιο όπως οι πολιτικοί. Όλοι τους βρίζουν αλλά αν ήταν στη θέση τους τα ίδια και χειρότερα θα έκαναν πιστέψτε με. Έχω καποια γνώση του αντικειμένου.

Sent from my A80Pro using Tapatalk
Δώσε σε κάποιον εξουσία, έστω και μικρή, για να δεις τον πραγματικό χαρακτήρα του
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Γνώμη μου... αλλά νομίζω ότι δεν είναι τόσο σωστό να αναγκαζουμε - κατά κάποιον τρόπο- την κοπέλα να αποκαλύπτει τόσα προσωπικά της στοιχεία σε δημόσιο χώρο.
Είναι πονηροι οι καιροί
Αφενός, μόνη της ανέφερε το ΦΒ της, μετά απο πολύ καιρό και χωρίς να ζητηθεί απο κανέναν
Αφετέρου, εγώ για να μην το γράψει δημόσια (αφού πρώτα προσφέρθηκε) το ζήτησα σε πμ

Κανείς δεν αναγκάζει κανέναν (ούτε έμμεσα) να κάνει τίποτα.
Θα μπορούσε να μας έχει διαολοστείλει περίπου 50 σελίδες πριν.
 
Δημοσιεύσεις
272
Ηλικία
28
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Κωνσταντίνα
Αφενός, μόνη της ανέφερε το ΦΒ της, μετά απο πολύ καιρό και χωρίς να ζητηθεί απο κανέναν
Αφετέρου, εγώ για να μην το γράψει δημόσια (αφού πρώτα προσφέρθηκε) το ζήτησα σε πμ

Κανείς δεν αναγκάζει κανέναν (ούτε έμμεσα) να κάνει τίποτα.
Θα μπορούσε να μας έχει διαολοστείλει περίπου 50 σελίδες πριν.
Το Αφμ μου ακόμη δεν σας το λέω...είμαι νωρίς Tooth
 

Αμπαλος

new member
Δημοσιεύσεις
281
Ηλικία
49
Όνομα
Γιαννος
Ναι δεν την πιασαμε και απο τον λαιμο... αλλά νομιζω η καχυποψια μας για το φυλο της σε συνδυασμο με τον αυθορμητισμο της και το νεανικο της ενθουσιασμο για ενταξη στην παρεα, την οδηγησαν στο να αποκαλυψει τοσα προσωπικα της στοιχεια.

Ετσι λοιπον, φαντασου εγω που ειμαι ενα μελος που δεν εχω ποσταρει ποτε τπτ αλλα διαβαζω τα παντα με ενα ψευδωνυμο πχ γυπας ή αμπαλος ή χαλβας βρεθω στη θεσ/νικη με το καλογυαλισμενο τζι ες (παντα υπαρχει ενα στην κουβεντα). Παω τη βρισκω και της συστηνομαι ως βαβις φλου ή σογκουν (τυχαια νηκνεημς) που δεν με εχει δει ποτε(εχοντας αλλαξει μονο μερικα χαβαλεδιαρικα μνμτ) και φορωντας και μια περουκα κλοουν για να σπασει αμεσως ο παγος. Και την πειθω με μπλα μπλα να την παω βολτα με την μηχανη Και τη ληστευω.(δε θελω να πω κατι χειροτερο)

Τραβηγμενο????
Μπορει, αλλά ολα απο τη ζωη βγαινουν.

υγ. Κωνσταντινα εγω θα τα εσβηνα τα προσωπικα μου στοιχεια
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ναι δεν την πιασαμε και απο τον λαιμο... αλλά νομιζω η καχυποψια μας για το φυλο της σε συνδυασμο με τον αυθορμητισμο της και το νεανικο της ενθουσιασμο για ενταξη στην παρεα, την οδηγησαν στο να αποκαλυψει τοσα προσωπικα της στοιχεια.

Ετσι λοιπον, φαντασου εγω που ειμαι ενα μελος που δεν εχω ποσταρει ποτε τπτ αλλα διαβαζω τα παντα με ενα ψευδωνυμο πχ γυπας ή αμπαλος ή χαλβας βρεθω στη θεσ/νικη με το καλογυαλισμενο τζι ες (παντα υπαρχει ενα στην κουβεντα). Παω τη βρισκω και της συστηνομαι ως βαβις φλου ή σογκουν (τυχαια νηκνεημς) που δεν με εχει δει ποτε(εχοντας αλλαξει μονο μερικα χαβαλεδιαρικα μνμτ) και φορωντας και μια περουκα κλοουν για να σπασει αμεσως ο παγος. Και την πειθω με μπλα μπλα να την παω βολτα με την μηχανη Και τη ληστευω.(δε θελω να πω κατι χειροτερο)

Τραβηγμενο????
Μπορει, αλλά ολα απο τη ζωη βγαινουν.

υγ. Κωνσταντινα εγω θα τα εσβηνα τα προσωπικα μου στοιχεια
Έχει δηλώσει πως δεν της αρέσουν τα τσι ες.
Δεν παρακολουθείς το νήμα

Tooth Tooth Tooth


Πέραν της πλάκας όμως έχεις ένα point.eye
@Κωνσταντινα95 θα σου κάνω ένα αίτημα στο ΦΒ ώστε όταν έρθω με πουά μηχανάκι να ξέρις πως δεν είμαι ο Σογκούν eye
ΚΑΝΕ ΑΔΔ ΕΙΜΕ ΠΛΟΚ!
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ναι δεν την πιασαμε και απο τον λαιμο... αλλά νομιζω η καχυποψια μας για το φυλο της σε συνδυασμο με τον αυθορμητισμο της και το νεανικο της ενθουσιασμο για ενταξη στην παρεα, την οδηγησαν στο να αποκαλυψει τοσα προσωπικα της στοιχεια.

Ετσι λοιπον, φαντασου εγω που ειμαι ενα μελος που δεν εχω ποσταρει ποτε τπτ αλλα διαβαζω τα παντα με ενα ψευδωνυμο πχ γυπας ή αμπαλος ή χαλβας βρεθω στη θεσ/νικη με το καλογυαλισμενο τζι ες (παντα υπαρχει ενα στην κουβεντα). Παω τη βρισκω και της συστηνομαι ως βαβις φλου ή σογκουν (τυχαια νηκνεημς) που δεν με εχει δει ποτε(εχοντας αλλαξει μονο μερικα χαβαλεδιαρικα μνμτ) και φορωντας και μια περουκα κλοουν για να σπασει αμεσως ο παγος. Και την πειθω με μπλα μπλα να την παω βολτα με την μηχανη Και τη ληστευω.(δε θελω να πω κατι χειροτερο)

Τραβηγμενο????
Μπορει, αλλά ολα απο τη ζωη βγαινουν.

υγ. Κωνσταντινα εγω θα τα εσβηνα τα προσωπικα μου στοιχεια
Τραβηγμενο πολυ,,,δεν ειναι κανα ανηλικο.
Ομως ειμαι αντιθετος στην οποιαδηποτε εμμεση πιεση ασκηθηκε για να αποκαλυψει ταυτοτητα της..
Γιατι για να γινεις αποδεκτος σε μια νεα παρεα,,,,θα την αποκαλυψεις.Αλλιως θα την κοπανησεις..

Οτι θελει ας ειναι..
Και τρολ..καλα κανει, γελιο εχει..
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Αφενός, μόνη της ανέφερε το ΦΒ της, μετά απο πολύ καιρό και χωρίς να ζητηθεί απο κανέναν
Αφετέρου, εγώ για να μην το γράψει δημόσια (αφού πρώτα προσφέρθηκε) το ζήτησα σε πμ

Κανείς δεν αναγκάζει κανέναν (ούτε έμμεσα) να κάνει τίποτα.
Θα μπορούσε να μας έχει διαολοστείλει περίπου 50 σελίδες πριν.

Ηταν η κωνσταντινα περιπτωση...
Αμα ηταν αλλη θα μας ειχε διαλοστειλει

Γιατι να τσιτωσουμε ενα νεο μελος και να την κανει με ελαφρα πηδηματακια?
Στρατος ειναι εδω?...παλιοι και νεοι?
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Τώρα που διαπιστωσατε ότι πρόκειται για υπαρκτό πρόσωπο ,Ενημερώνω ότι Τα προσωπικά στοιχεία της Κωνσταντίνας έχουν "καθαριστεί" και δεν θα φαίνονται φορα παρτίδα .
Φροντιστε όλοι σας να την προστατέψουμε ,ο διάολος έχει πολλά ποδαρια.
 
Δημοσιεύσεις
272
Ηλικία
28
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Κωνσταντίνα
Ρε παιδια μην με αγχώνεται πρωί πρωί.. δουλεύω και μετα Tooth
Να τα σβήσω αν είναι να μου πάρετε τα 20 ευρώ στο πορτοφόλι μTooth τζάμπα κόπο θα κάνει οποίος έρθει...
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Ηταν η κωνσταντινα περιπτωση...
Αμα ηταν αλλη θα μας ειχε διαλοστειλει

Γιατι να τσιτωσουμε ενα νεο μελος και να την κανει με ελαφρα πηδηματακια?
Στρατος ειναι εδω?...παλιοι και νεοι?
Διαφωνώ Μπάμπη

Πρόκειται για μια κλασική περίπτωση cause & effect.
Αν ήταν άλλη, θα είχε την δική της συμπεριφορά, οπότε αντίστοιχα θα είχαμε κι εμείς την δική μας συμπεριφορά
Σε παραπέμπω σε άλλες κοπέλες που μπήκαν, έγραψαν, καλωσορίστηκαν 2-3 4 σελίδες και είτε συνέχισαν είτε όχι στο φόρουμ.

Το παρόν νήμα δεν έφτασε 72 σελίδες μόνο του...
 
Δημοσιεύσεις
272
Ηλικία
28
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Κωνσταντίνα
Διαφωνώ Μπάμπη

Πρόκειται για μια κλασική περίπτωση cause & effect.
Αν ήταν άλλη, θα είχε την δική της συμπεριφορά, οπότε αντίστοιχα θα είχαμε κι εμείς την δική μας συμπεριφορά
Σε παραπέμπω σε άλλες κοπέλες που μπήκαν, έγραψαν, καλωσορίστηκαν 2-3 4 σελίδες και είτε συνέχισαν είτε όχι στο φόρουμ.

Το παρόν νήμα δεν έφτασε 72 σελίδες μόνο του...
Πες μωρε μια καλή κουβέντα Tooth (πλάκα κάνω....)
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Διαφωνώ Μπάμπη

Πρόκειται για μια κλασική περίπτωση cause & effect.
Αν ήταν άλλη, θα είχε την δική της συμπεριφορά, οπότε αντίστοιχα θα είχαμε κι εμείς την δική μας συμπεριφορά
Σε παραπέμπω σε άλλες κοπέλες που μπήκαν, έγραψαν, καλωσορίστηκαν 2-3 4 σελίδες και είτε συνέχισαν είτε όχι στο φόρουμ.

Το παρόν νήμα δεν έφτασε 72 σελίδες μόνο του...
ενα δικιο τοχεις!
 
Top Bottom