Προς Μεθανα Σαββατο 24/10

N

notakos600

Guest
Μας έκανε μια υπέροχη μέρα για μια πολύ όμορφη βόλτα.
Η παρέα όλα τα λεφτά, χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και από κοντά Μπάμπη και Λάμπρο.
Συγχαρητήρια στο Κώστα για την έξοχη ιδέα του!
Μάνο, Δημήτρη, Ανδρέα υπέροχοι όπως πάντα
Λάμπρο, το Tracer σου είναι ερωτεύσιμο, η εξάτμιση ξεσηκωτική χωρίς να ενοχλεί καθόλου.
Μπάμπη, σε ευχαριστώ για το σεμινάριο, είσαι μορφή! (τώρα πως τα κατάφερα και δεν σε έχω σε καμία από τις δυο φωτό...νομίζω πως άπτεται στο επίπεδο του μεταφυσικού...). Το RT προσφέρεται για διαλογισμό και απόλαυση στο ταξίδι.






 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Επιστροφη στην βαση παλι χαλια περασαμε ισως στο ναυπλιο περναγαμε καλυτερα δεν εχω παει και ποτε αληθεια προς τα που πεφτειLaugh
Μπαμπη και Λαμπρο χαρηκα που σας γνωρησα Αντε και στης επομενεςSmileys drinking beer EmoticonSmileys drinking beer Emoticon
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Πίσω στη βάση κι αφού έγιναν οι απαιτουμενοι καθαρισμοί.
Ευχαριστώ πολύ όλου που μου κάνανε παρειτσα. @Babis flou χάρηκα που σε γνώρισα κι από κοντά, είσαι φοβερός. Και μη μασάς. Η μπανάνα κάνει πάρα πολύ καλό ιδίως το πρωί. Άσε τον Μάνο να κάνει τον χαβαλέ του.

Για τους υπόλοιπους τι να πω πάλι; τα ίδια και τα ίδια; long live Μοτοπαρεα Praising

Υ. Γ. Η επόμενη είναι στο Ναύπλιο με διανυκτέρευση @dikoukos μουσιτσα με τις μπιχτες σου funny
Κωστα τωρα το ειδα πως στο ναυπλιο εχει θαλλασα για να ριξουμε μεσα μια παπια να δουμε αν επιπλει (Πρωην λαιλαπα ) Κανονισεabcdefghgk
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Κωστα τωρα το ειδα πως στο ναυπλιο εχει θαλλασα για να ριξουμε μεσα μια παπια να δουμε αν επιπλει (Πρωην λαιλαπα ) Κανονισεabcdefghgk
Μωρή μουσίτσα θα σε κανονίσω καλά εγώ....RollingRollingRollingRollingRollingRollingRolling
 

ladams

new member
Δημοσιεύσεις
45
Ηλικία
63
Όνομα
labros
Ωραία βόλτα και χαρηκα που γνώρισα τα παιδια. Ονόματα δεν θυμάμαι μονο φάτσες. Αλλα όλοι ηταν υπέροχοι. Οι καλύτερες βόλτες γίνονται Σάββατο γιατι εχεις την Κυριακή να ξεκουραστείς και να ετοιμαστείς για την εβδομάδα που ερχεται.
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
[QUOTE="notakos600, post: 207020, member: 334"
. Το RT προσφέρεται για διαλογισμό και απόλαυση στο ταξίδι


[/QUOTE]

Ωχ ωχ ωχ ...
νατος ο δαλαι λαμα...
εκδηλωθηκεεεε
ΟΛΟΙ BMW ΘΑ ΠΑΡΕΤΕabcdeabcde
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Θέλω να διαγράψετε τον λογαριασμό μου γιατί είσαστε αλήται.....
abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

Ρε παιδιά, ένας συντονιστής να κάνει πως το πίστεψε και να τον διαγράψει να γλιτώσουμε! abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk

funnyLaugh 1funny
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.496
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Μας έκανε μια υπέροχη μέρα για μια πολύ όμορφη βόλτα.
Η παρέα όλα τα λεφτά, χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και από κοντά Μπάμπη και Λάμπρο.
Συγχαρητήρια στο Κώστα για την έξοχη ιδέα του!
Μάνο, Δημήτρη, Ανδρέα υπέροχοι όπως πάντα
Λάμπρο, το Tracer σου είναι ερωτεύσιμο, η εξάτμιση ξεσηκωτική χωρίς να ενοχλεί καθόλου.
Μπάμπη, σε ευχαριστώ για το σεμινάριο, είσαι μορφή! (τώρα πως τα κατάφερα και δεν σε έχω σε καμία από τις δυο φωτό...νομίζω πως άπτεται στο επίπεδο του μεταφυσικού...). Το RT προσφέρεται για διαλογισμό και απόλαυση στο ταξίδι.







Συγχαρητήρια σε όλους για την άψογη παρέα.
Νοτη μουυυυ PraisingabcHug
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.496
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Κωστα τωρα το ειδα πως στο ναυπλιο εχει θαλλασα για να ριξουμε μεσα μια παπια να δουμε αν επιπλει (Πρωην λαιλαπα ) Κανονισεabcdefghgk

Ωωωχχχ δεν σε βλέπω καλά Μήτσομ... RollingRolling
 
Top Bottom