Επίσημη συνάντηση Πομακοχώρια Πρωτομαγιά 29/4/22 εως 2/5/22

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Συγγνώμη δεν κατάλαβα ότι θα ταξιδέψετε Πέμπτη ξημερώματα για να είστε την Παρασκευή στην πόλη μου.
Οκ πάμε κανονικά
Κώστα Παρασκευή ξημερώματα θα φύγει οδικώς όπως τον κόβω θα είναι πριν τις 12 η ώρα το μεσημέρι Καβάλα.
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Τι νούμερο σκάγια χρησιμοποιείς για τις μπεκάτσες;
Εμεις ειμαστε παντος ωρας και παντος καιρού γιατι το αιμα μας βράζει Τα γεροντια μπορούν να ξεκινησουν κατα της 10 το πρωί η να πανε και με πλοιο δεν τα παραξηγαμε

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Κώστα Παρασκευή ξημερώματα θα φύγει οδικώς όπως τον κόβω θα είναι πριν τις 12 η ώρα το μεσημέρι Καβάλα.
Είμαστε γρήγοροι κυριε Μανο 10:30 θα πινουμε καφε στην Καβάλα

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.290
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Εμεις ειμαστε παντος ωρας και παντος καιρού γιατι το αιμα μας βράζει Τα γεροντια μπορούν να ξεκινησουν κατα της 10 το πρωί η να πανε και με πλοιο δεν τα παραξηγαμε

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
@apache φίλε αγαπημένε τα μισά να μ ελεγε....
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
@apache φίλε αγαπημένε τα μισά να μ ελεγε....
Δεν παρεξηγώ τον μπάρμπα Μήτσο, έχει το ακαταλόγιστο σε τέτοια ηλικία, είναι στα όρια του alzheimer οι γιατροί μας είπαν να του λέμε ναι και να τον βγάζουμε βόλτες μπας και κρατήσει κάνα χρόνο παραπάνω πριν του σκουπίζουμε τα σάλια...
Τι να καμνώμενε; Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Δες τι μηχανάκι πήγε και πήρε...
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Δεν παρεξηγώ τον μπάρμπα Μήτσο, έχει το ακαταλόγιστο σε τέτοια ηλικία, είναι στα όρια του alzheimer οι γιατροί μας είπαν να του λέμε ναι και να τον βγάζουμε βόλτες μπας και κρατήσει κάνα χρόνο παραπάνω πριν του σκουπίζουμε τα σάλια...
Τι να καμνώμενε; Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth Tooth
Δες τι μηχανάκι πήγε και πήρε...
Eνα δικιο το εχεις γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε μηχανακι ειναι αυτο που πηρα καταρχην το χρωμα λαχανη ακου λαχανη χαθηκε ο κοσμος να το παρω μαυρο που εχουν ολοι και δεν το βλεπουν οι κουτακιδες ασε δε το αλλο που ανοιγω πρωτη και κοντευω να καταπιω την μασελα μου απο την επιταχυνση και μολις αλλαζω δευτερα με ψιλες στροφες μου φευγουν τσισακια απο την ακρατεια που εχω και παντα οταν γυριζω απο βολτα γελαω μεσα απο το κρανος και δεν ξερω γιατι ατιμο αλτσχαιμερ Δεν επαιρνα και εγω πενφε gs οπως οι υπολοιποι νεολεοι να σωθω abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
ΥΓ, Το νημα αφορα κατοχους πενφε μαυρου χρωματος και οχι κατοχους μουλτιστραντα πενφε xr και KTM 1290 και λοιπον θηριων ToothToothToothToothToothToothToothTooth
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Eνα δικιο το εχεις γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε μηχανακι ειναι αυτο που πηρα καταρχην το χρωμα λαχανη ακου λαχανη χαθηκε ο κοσμος να το παρω μαυρο που εχουν ολοι και δεν το βλεπουν οι κουτακιδες ασε δε το αλλο που ανοιγω πρωτη και κοντευω να καταπιω την μασελα μου απο την επιταχυνση και μολις αλλαζω δευτερα με ψιλες στροφες μου φευγουν τσισακια απο την ακρατεια που εχω και παντα οταν γυριζω απο βολτα γελαω μεσα απο το κρανος και δεν ξερω γιατι ατιμο αλτσχαιμερ Δεν επαιρνα και εγω πενφε gs οπως οι υπολοιποι νεολεοι να σωθω abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
ΥΓ, Το νημα αφορα κατοχους πενφε μαυρου χρωματος και οχι κατοχους μουλτιστραντα πενφε xr και KTM 1290 και λοιπον θηριων ToothToothToothToothToothToothToothTooth
Μήτσο αν κάνετε πανελλήνια εσείς με τα Καφασάκια Βίρζους τηλεφωνικό θάλαμο δεν γεμίζετε, άκου βίρζους, να πιάσεις τον φούστη τον Ιάπωνα που το σκέφτηκε να τον γ@μησεις στο ξύλο, όταν πιάνεις στο στόμα σου τον ΑΡΧΗΓΌ της κατηγορίας να πλένεις την μασέλα σου... abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
 

dikoukos

old member
Δημοσιεύσεις
4.257
Ηλικία
55
Όνομα
Xατζηπετροs Δημητρηs
Μήτσο αν κάνετε πανελλήνια εσείς με τα Καφασάκια Βίρζους τηλεφωνικό θάλαμο δεν γεμίζετε, άκου βίρζους, να πιάσεις τον φούστη τον Ιάπωνα που το σκέφτηκε να τον γ@μησεις στο ξύλο, όταν πιάνεις στο στόμα σου τον ΑΡΧΗΓΌ της κατηγορίας να πλένεις την μασέλα σου... abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk abcdefghgk
Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling Rolling
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.297
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Kυριοι , παρακαλω συγκρατηστε τα αμοιβαια αισθηματα σας γιατι εδω κανουμε προετοιμασιες οργανωτικες.
Εξαλλου ξερετε ποσο μεγαλη εκτιμηση τρεφουμε για τα μηχανακια ..... και των "δυονωνε σας" .....! Tooth
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.179
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Ε μα....


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.839
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Βάλτε στην λίστα 2 ακόμη άτομα από Παρασκευή και σπιτάκι ή ξενοδοχείο στο χωριό!

γαμβρος του wheelboy και φίλος του γαμβρου!
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Φορτωμένος και με γυναίκα....., αν δε σε πειράζει αυτήν την ώρα περίπου θα είμαι Ιωάννινα..
Γιατι να με πειραζει.Μιλαμε εκει κοντα μηπως κολλησει και κανενας Αγρινιωτης.
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.580
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Γιατι να με πειραζει.Μιλαμε εκει κοντα μηπως κολλησει και κανενας Αγρινιωτης.
Χλωμο το βλεπω Πανο μαλλον θα τη κανουμε τη πεμπτη για μοτο τουρ Yes
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Χλωμο το βλεπω Πανο μαλλον θα τη κανουμε τη πεμπτη για μοτο τουρ Yes

Αν καποιος μεινει πισω παντω,ς εχει εναλλακτικη αν θελει να το παει με παρεα.
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.580
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Αν καποιος μεινει πισω παντω,ς εχει εναλλακτικη αν θελει να το παει με παρεα.
Αυτο εννοειται
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Πάντως καράβι για 28 του μηνού δεν βλέπω να υπάρχει δρομολόγιο
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom