Πικ Νικ "Η επανάληψη" στις 27 Ιουνίου στην Λίμνη Δόξα !

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
673
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Παίδες μιας και από ότι βλέπω έτυχαν σε πολλούς κάποιες αλλαγές στο πρόγραμμα τους, απολύτως σεβαστές και καθόλου κατακριτέες εννοείται, άνθρωποι είμαστε, δουλειές έχουμε, εγώ θα πάρω το ταίρι και θα πάω για βουδιστικη στουπα, με τέτοιες θερμοκρασίες και κίνηση θα ακολουθήσω όσο μπορώ περισσότερο εθνική και αν κάποιος είναι από την περιοχή εκεί και έχει όρεξη να βρεθούμε να μας δείξει τα κατατόπια, πολύ ευχαρίστως.
Άκυρο και από εμένα λοιπόν και αν επαναληφθεί εννοείται και πάλι, μέσα!!!!!
 

stelios62

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.295
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Ducati Pantah 600 SL, Honda Cbr 500r , Honda Cbf 250
Όνομα
Στελιος
Περιοχή
Κερατσινι
Άκυρο κι από εμένα παιδες επειδή έσκασε κάτι έκτακτο Κυριακάτικα που δεν αναβάλλεται.
Καλή μας συνέχεια και με υγεία. Teary Eyes Waving Bye
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.415
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Παιδια καλησπερα και συγγνώμη για την καθυστέρηση να απαντήσω. Ειμαι ακόμα στο γραφείο, έχουμε έναν έλεγχο σε μια εταιρία από χθες που πήγε η εφορία. Εκανα τα αδύνατα δυνατά να ετοιμάσω ότι έπρεπε για να τα πάμε την Δευτέρα αλλα δυστυχως δεν προλαβαίνω έστω και αν κάτσω μεχρι τις 12 να δουλεύω. Ως εκ τούτου θα πρέπει να έρθω και αύριο για δουλειά και δεν θα μπορέσω να ερθω στην εκδρομή. Σορρυ φιλαρακια αλλα εκανα ότι περνάει από το χέρι μου. Αισθάνομαι άσχημα γιατι εγω έβγαλα την εκδρομή. Καλα να περάσετε... Και παλι σορρυ....
Γιάννο ούτε λόγος να απολογείσαι, συμβαίνουν αυτά.
Τελείωσε εσύ με το καλό τις δουλειές σου και κατόπιν ανεβαζεις ένα νέο πικ νικ να γουστάρουμε!
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Οποτε παιδια ειναι ακυρη η εξόρμηση? Δεν ψηνεται κανενας για Δόξα?
Αν δεν ημουν βραδυ σημερα θα πηγαινα ετσι κι αλλιως. Αλλα τωρα που εχω βραδυνη βαρδια το σιγουρο είναι ότι δεν θα ημουν 9 η ωρα στο σημειο. Ισως να ξυπνησω κατά τις 9-09:30 να παω καμια κοντινη!
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.837
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Εγώ θα βρεθώ με τον dinospanadp στο Ξυλόκαστρο και μετά θα ανέβουμε για Βουδιστική Στούπα.
Μετά από εκεί μάλλον θα καταλήξουμε λίμνη Δόξα.
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Εγώ θα βρεθώ με τον dinospanadp στο Ξυλόκαστρο και μετά θα ανέβουμε για Βουδιστική Στούπα.
Μετά από εκεί μάλλον θα καταλήξουμε λίμνη Δόξα.
Τι ωρα υπολογίζετε δοξα;
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.837
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Τι ωρα υπολογίζετε δοξα;
Υπολογίζω να είμαστε γύρω στις 2 το μεσημέρι εκτός και σταματήσουμε σε τίποτα Τρίκαλα Κορινθίας για καφέ οπότε και θα πάει πιο μετά!

Έλα και εσύ μαζί!
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.424
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Εγώ θα βρεθώ με τον dinospanadp στο Ξυλόκαστρο και μετά θα ανέβουμε για Βουδιστική Στούπα.
Μετά από εκεί μάλλον θα καταλήξουμε λίμνη Δόξα.
Οπότε Γιανν μόνο εσύ ,ο Ντίνος @dinospanadp ,ο Νίκος @karellen κι ο Γρηγόρης @ΥΑΚΙΝΘΟΣ πρέπει να είστε
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
673
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Σημειωτέων ότι μιας και θα κάνουμε την γύρα για στουπα κτλ κτλ, δεν θα έχω προμήθειες και μπύρες που είχα πει, μαζί μου,, αλλά αν μαζευτείτε τελικά στην λίμνη στείλτε εδώ να το δουμε και θα περάσουμε σίγουρα για να αράξουμε λίγο
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.490
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Υπολογίζω να είμαστε γύρω στις 2 το μεσημέρι εκτός και σταματήσουμε σε τίποτα Τρίκαλα Κορινθίας για καφέ οπότε και θα πάει πιο μετά!

Έλα και εσύ μαζί!
Πολύ αργα για μενα. 3 η ωρα πρεπει να είμαι σπιτι.Εχω κι άλλο βραδυ δυστυχως!
Αντε λοιπον καλα να περασετε και ελπιζω να τα πουμε από κοντα άλλη φορα!Giving
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Σημειωτέων ότι μιας και θα κάνουμε την γύρα για στουπα κτλ κτλ, δεν θα έχω προμήθειες και μπύρες που είχα πει, μαζί μου,, αλλά αν μαζευτείτε τελικά στην λίμνη στείλτε εδώ να το δουμε και θα περάσουμε σίγουρα για να αράξουμε λίγο
Ετοιμασου να δεις πυροβολημενους να γυριζουν γυρω γυρω απ το ναο του βουδα.... Rolling
Εχω παει τετοια εποχη , ειχε κοσμο αυτοκινουμενα κ σκηνες..., αλλα προ κορωνοιου
 

wheelboy

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
3.837
Μοτοσυκλέτα
Multistrada 1200s DVT
Όνομα
Yannis
Περιοχή
Ελευσίνα
Υπάρχει και άλλο μέλος το οποίο παρουσιάσθει λίγο αργότερα αφού έφυγες @stelios62 μετά τετρατρόχου κυτίου και της οικογένειας αυτού!!!!

Βεβαιως Βεβαιως!!!
 
Top Bottom