Περί μεγάλων on-off ο λογος,είναι ικανά για χωμάτινα όνειρα;

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.406
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Αν αφαιρέσεις το cross και ό,τι άλλο παραπέμπει σε off... πάσο.
Πολύ καλό μηχανάκι ,αρχικά το ανέβηκα ,παθαινεις ενα πολυτισμικο σοκ ,οι πρόσθετες λειτουργίες με κουμπάκια πάνω στο ταμπλω αντί στους διακόπτες του τιμονιού ,λες και είναι αγροτικό τουότα .
Μετα το καβαλησα ,άοσμο,αχρωμο ,ναι δυνατό πολύ σε σχέση με το αερόψυκτο πεμφε που έχω ,αλλά την καβαλα του δεν την φτανει με ΤΙΠΟΤΑ.
θα το έπαιρνα πάντως ,σαν ηλεκτρικό είναι.
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Γι αυτό όλα τα πενφε είναι μια μετριότητα? Εσωτερικός ανταγωνισμός?RollingRollingRolling
Ετσι ακριβως, για να κυκλοφορουν στους δρομους οχι σε γκαραζ μην χαλασει η αξιοπιστια και μετα τι θα κανουμε
 
N

notakos600

Guest
Ετσι ακριβως, για να κυκλοφορουν στους δρομους οχι σε γκαραζ μην χαλασει η αξιοπιστια και μετα τι θα κανουμε
Μην βάλεις στοίχημα σε αυτό με τα γκαράζ γιατί θα απογοητευτείς και δεν θέλω να στενοχωριέσαι...
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Καλά και εσείς με τα πεν φε δεν πάτε πίσω, εγώ ξέρω τι μηχανάκι πήρα και φορώ στρητάδικα λάστιχα επάνω.... Βάλανε όλους τους παγκόσμιους που σηκώνουν σούζα ακόμα και τα γκόλτγουινκ να τραβάνε βίνδεα και φώτο με off τις αγελάδες και νομίζετε ότι πήρατε αντβέντουρ μηχανάκι..

Τες πα, εγώ για να συμπληρώσω θέλω ένα εντουράκι 250cc και η αγελάδα για ταξίδια. Θαύματα δεν γίνονται.
 
N

notakos600

Guest
Καλά και εσείς με τα πεν φε δεν πάτε πίσω, εγώ ξέρω τι μηχανάκι πήρα και φορώ στρητάδικα λάστιχα επάνω.... Βάλανε όλους τους παγκόσμιους που σηκώνουν σούζα ακόμα και τα γκόλτγουινκ να τραβάνε βίνδεα και φώτο με off τις αγελάδες και νομίζετε ότι πήρατε αντβέντουρ μηχανάκι..

Τες πα, εγώ για να συμπληρώσω θέλω ένα εντουράκι 250cc και η αγελάδα για ταξίδια. Θαύματα δεν γίνονται.
Έτσι ρε φίλε...κι εγώ ένα 250ρακι εντουράκι σκέφτομαι.
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.406
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Πολύ καλό μηχανάκι ,αρχικά το ανέβηκα ,παθαινεις ενα πολυτισμικο σοκ ,οι πρόσθετες λειτουργίες με κουμπάκια πάνω στο ταμπλω αντί στους διακόπτες του τιμονιού ,λες και είναι αγροτικό τουότα .
Μετα το καβαλησα ,άοσμο,αχρωμο ,ναι δυνατό πολύ σε σχέση με το αερόψυκτο πεμφε που έχω ,αλλά την καβαλα του δεν την φτανει με ΤΙΠΟΤΑ.
θα το έπαιρνα πάντως ,σαν ηλεκτρικό είναι.
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Καλά και εσείς με τα πεν φε δεν πάτε πίσω, εγώ ξέρω τι μηχανάκι πήρα και φορώ στρητάδικα λάστιχα επάνω.... Βάλανε όλους τους παγκόσμιους που σηκώνουν σούζα ακόμα και τα γκόλτγουινκ να τραβάνε βίνδεα και φώτο με off τις αγελάδες και νομίζετε ότι πήρατε αντβέντουρ μηχανάκι..

Τες πα, εγώ για να συμπληρώσω θέλω ένα εντουράκι 250cc και η αγελάδα για ταξίδια. Θαύματα δεν γίνονται.
+100000
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Μην βάλεις στοίχημα σε αυτό με τα γκαράζ γιατί θα απογοητευτείς και δεν θέλω να στενοχωριέσαι...
Στεναχωριέμαι τόσο που δεν μπορώ να φάω ούτε έναν κεφτέ, μισός έχω μείνει RollingRolling

Και για να πω και ενα σοβαρο, στεναχωριεμαι μονο για ανθρωπους, οχι για πραγματα
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Άμα θες να κάνεις γυμναστική και την ζωή σου δύσκολη μπορείς...


 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Καλά και εσείς με τα πεν φε δεν πάτε πίσω, εγώ ξέρω τι μηχανάκι πήρα και φορώ στρητάδικα λάστιχα επάνω.... Βάλανε όλους τους παγκόσμιους που σηκώνουν σούζα ακόμα και τα γκόλτγουινκ να τραβάνε βίνδεα και φώτο με off τις αγελάδες και νομίζετε ότι πήρατε αντβέντουρ μηχανάκι..
Ετσι ακριβως ειναι, ολα τα μεγαλα on off δεν κανουν λογω βαρους
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Καλά και εσείς με τα πεν φε δεν πάτε πίσω, εγώ ξέρω τι μηχανάκι πήρα και φορώ στρητάδικα λάστιχα επάνω.... Βάλανε όλους τους παγκόσμιους που σηκώνουν σούζα ακόμα και τα γκόλτγουινκ να τραβάνε βίνδεα και φώτο με off τις αγελάδες και νομίζετε ότι πήρατε αντβέντουρ μηχανάκι..

Τες πα, εγώ για να συμπληρώσω θέλω ένα εντουράκι 250cc και η αγελάδα για ταξίδια. Θαύματα δεν γίνονται.
Ακριβώς αυτό. Τούρινγκ μηχανάκια είναι στην πραγματικότητα, με λίγο περισσότερη απόσταση απο το έδαφος. Όλα της κατηγορίας. Ίσα για να περνάνε άνετα απο κάποιον βατό χωματόδρομο.
Αλλά το μάρκετινγκ πουλάει! Τους έχει πείσει ο Σπανός με τα βιντεάκια πως αν πάρουν GS ή ΚΤΜ μαστόδοντο, θα κάνουν ντακάρ.

Γελάνε και οι αγελάδες στα λιβάδια.


Άμα θες να κάνεις γυμναστική και την ζωή σου δύσκολη μπορείς...


 
N

notakos600

Guest
Ακριβώς αυτό. Τούρινγκ μηχανάκια είναι στην πραγματικότητα, με λίγο περισσότερη απόσταση απο το έδαφος. Όλα της κατηγορίας. Ίσα για να περνάνε άνετα απο κάποιον βατό χωματόδρομο.
Αλλά το μάρκετινγκ πουλάει! Τους έχει πείσει ο Σπανός με τα βιντεάκια πως αν πάρουν GS ή ΚΤΜ μαστόδοντο, θα κάνουν ντακάρ.

Γελάνε και οι αγελάδες στα λιβάδια.
Κλαίω με αυτό που έγραψες για τον ΣπανόRollingRollingRolling
 

Coyote

member
Δημοσιεύσεις
866
Μοτοσυκλέτα
Βαρκαντέρο
Όνομα
Τάσος
Περιοχή
Αθήνα
Και τα ΚΤΜ πάνω από τα 1000cc έχουν ξεφύγει λίγο αλλά καμία σχέση... πάνε πολύ καλύτερα στα χώματα.
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.169
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Ρε παιδιά να πω κάτι; Προχθές με τους ΚΤΜαδες έχωσα το μηχανάκι σε κάτι παλιοχωματα τώρα που δεν με απασχολούν τα λάστιχα αφού πάνε για αλλαγή, μια χαρά πήγαιναν και σε κάποια φάση είχα και 90στο κοντέρ, μια χαρά...
 

The mechanic

member
Δημοσιεύσεις
593
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Να πω και εγώ κάτι; Τα μηχανάκια πάνε παντού. ΕΜΕΙΣ δεν μπορούμε να τα πάμε. Αλλιώς είναι σαν να λέμε ότι η Ινα του Σειρηνάκη δεν κάνει καλό σεξ επειδή δεν κάνει μαζί μας. Stoned Emoticon
 

Drake Ramore

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
10.891
Όνομα
.
Να πω και εγώ κάτι; Τα μηχανάκια πάνε παντού. ΕΜΕΙΣ δεν μπορούμε να τα πάμε. Αλλιώς είναι σαν να λέμε ότι η Ινα του Σειρηνάκη δεν κάνει καλό σεξ επειδή δεν κάνει μαζί μας. Stoned Emoticon
Ίνα...ΘΕΑ!Smileys drinking beer Emoticon
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.406
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Κάπου αλλού κοιτάζεις τώρα εσύ, αλλά εγώ αδιάκριτος δεν γίνομαι...
Νομίζω κάτι μικρές παραδίπλα στο περίπτερο με τα harley
 
Top Bottom