Πανο Μονικα περαστικα σας

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.397
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Να ευχαριστήσω τον Άρη (Arisxios) για την άμεση εξυπηρέτηση με το Αίμα όλα κομπλέ. Ευχαριστώ και όλους εσάς για το ενδιαφέρον να δώσετε, να το ψάξετε, και όσοι ήθελαν αλλά δεν μπορούν. Να είστε όλοι καλά Χίλια ευχαριστώ!!
Κι από εμένα κομπλέ ,μια φιάλη ταξιδεύει για τον ευαγγελισμό
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

well know member
Δημοσιεύσεις
2.375
Ηλικία
50
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας. Φωκιανό Αρκαδίας.
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 640 ADV (07)
YAMAHA YZF600R (97) Thundercat
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας.
Να ευχαριστήσω τον Άρη (Arisxios) για την άμεση εξυπηρέτηση με το Αίμα όλα κομπλέ. Ευχαριστώ και όλους εσάς για το ενδιαφέρον να δώσετε, να το ψάξετε, και όσοι ήθελαν αλλά δεν μπορούν. Να είστε όλοι καλά Χίλια ευχαριστώ!!!
Να πάνε όλα καλά φίλε και ότι άλλο χρειαστείς στείλε μήνυμα ...
Καλή ανάρρωση !!!
 

Αμπαλος

new member
Δημοσιεύσεις
281
Ηλικία
49
Όνομα
Γιαννος
Δυστυχώς εγώ δεν μπόρεσα να προσφέρω στον Πανο. Κατόπιν επικοινωνίας με το νοσοκομείο μου είπαν ότι λόγω περιόδου επιτρέπεται μόνο σε συγγενή α βαθμού η μεταφορά φιαλών αφού η ζήτηση είναι μεγάλη και η προσφορά μικρή.
Φίλε Πανο εύχομαι σύντομα όρθιος να συνεχίσεις τη συλλογή του πλούτου σου και να τον μοιράζεσαι μαζί μας
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Φιλαράκια δυστυχώς έφτασε η στιγμή για δεύτερο χειρουργείο στο γόνατο. Θα χρειαστώ δύο φιάλες αίμα. Όποιος μπορεί να δώσει θα του είμαι ευγνώμων.. Ευχαριστώ πολύ με υγεία σε όλους μας!!!
Περαστικά φιλαρακι! Δυστυχώς λογω χαμηλού αιματοκρίτη δεν μπορώ να δίνω αίμα :(
 

panGS

member
Δημοσιεύσεις
1.674
Ηλικία
51
Μοτοσυκλέτα
BMW R 1200 GS
Όνομα
Παναγιώτης
Συνονόματε μακάρι να περάσει και αυτό και να είστε σιδερένιοι και οι δύο . Ποτέ ξανά τα ίδια !!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Δυστυχώς εγώ δεν μπόρεσα να προσφέρω στον Πανο. Κατόπιν επικοινωνίας με το νοσοκομείο μου είπαν ότι λόγω περιόδου επιτρέπεται μόνο σε συγγενή α βαθμού η μεταφορά φιαλών αφού η ζήτηση είναι μεγάλη και η προσφορά μικρή.
Φίλε Πανο εύχομαι σύντομα όρθιος να συνεχίσεις τη συλλογή του πλούτου σου και να τον μοιράζεσαι μαζί μας
Γιάννο τα είπαμε και τηλεφωνικά, ευχαριστώ πολύ φίλε, και λίγο υπομονή με το ταξιδιωτικα που ανεβαζω, ένα μικρό διάλειμμα και ξανά με την συνέχεια Bcdefgh
 

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Περαστικά φιλαρακι! Δυστυχώς λογω χαμηλού αιματοκρίτη δεν μπορώ να δίνω αίμα :(

Δεν πειράζει Γιάννη όλα καλά φίλε ευχαριστώ πολύ!!!
 

Magelanos

member
Δημοσιεύσεις
833
Ηλικία
49
Όνομα
ΠΑΝΟΣ
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Συνονόματε μακάρι να περάσει και αυτό και να είστε σιδερένιοι και οι δύο . Ποτέ ξανά τα ίδια !!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ευχαριστούμε φιλαράκι, να είσαι πάντα καλά!!! Αντε να τελειώσει αυτή η περιπέτεια να πατήσω μίζα ξανά..
 

bugsbunny

new member
Δημοσιεύσεις
300
Περιοχή
Αθήνα
Μοτοσυκλέτα
VOGE 500 DS
Όνομα
George
Φιλαράκια δυστυχώς έφτασε η στιγμή για δεύτερο χειρουργείο στο γόνατο. Θα χρειαστώ δύο φιάλες αίμα. Όποιος μπορεί να δώσει θα του είμαι ευγνώμων.. Ευχαριστώ πολύ με υγεία σε όλους μας!!!
χαίρομαι που καλύφθηκες Πάνο, περαστικά και σιδερένιος να ανεβάζεις τα πανέμορφα ταξιδιωτικά σου
και εγώ είμαι στους αποκλεισμένους καθώς έδωσα πριν 15 μέρες για συγγενικό μου πρόσωπο

ευχές για γρήγορη ανάρωση
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.155
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
εχει φυγει απο Μεσογειων (Σωτηρια) μια μοναδα ακομη απο τις 11.00 πμ

καλη επιτυχια Πανο γρηγορα καβάλα πάλι....

Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon Smileys drinking beer Emoticon
 

Λαμπης

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.981
Ηλικία
53
Περιοχή
Πετραλωνα
Όνομα
Θανάσης βεγγος
Ευτυχως που εχουμε και υγιεις αναβατες στην παρεα., ετοιμους να προσφερουν...Μπραβο στα παιδια!
Εμενα ο αιματοκριτης μου ειναι κατω απ τα ορια...Με συκωτακια και αυγα τη βγαζωJoy
 

Arisxios

member
Δημοσιεύσεις
1.846
Ηλικία
56
Περιοχή
Πειραιας
Μοτοσυκλέτα
Πατίνι
Όνομα
Αρης
Περιοχή
Πειραιας
Να ευχαριστήσω τον Άρη (Arisxios) για την άμεση εξυπηρέτηση με το Αίμα όλα κομπλέ. Ευχαριστώ και όλους εσάς για το ενδιαφέρον να δώσετε, να το ψάξετε, και όσοι ήθελαν αλλά δεν μπορούν. Να είστε όλοι καλά Χίλια ευχαριστώ!!!


Φίλε μου σου εύχομαι καλή επιτυχία και γρήγορη ανάρρωση YesYes
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.541
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Να ευχαριστήσω τον Άρη (Arisxios) για την άμεση εξυπηρέτηση με το Αίμα όλα κομπλέ. Ευχαριστώ και όλους εσάς για το ενδιαφέρον να δώσετε, να το ψάξετε, και όσοι ήθελαν αλλά δεν μπορούν. Να είστε όλοι καλά Χίλια ευχαριστώ!!!
Πάνο Καλησπέρα,
Είδα τώρα την ανάρτηση..
Είδα πως όλα ΟΚ!..
Εύχομαι περαστικά! & αγύριστα! Φίλε..
να είναι τα τελευταία!!!

Να πάνε όλα καλά!!!!
 
Top Bottom