Ναυπακτος, Κυριακη 4 του Οκτωβρη!!!

Δημοσιεύσεις
1.317
Περιοχή
Αθηνανιστάν
Μοτοσυκλέτα
Suzuki V-Strom 650cc (tweety)
Όνομα
ΜοτοΑγαπούλης
Περιοχή
Αθηνανιστάν


 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.500
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
Το πρωΐ μου έλεγε ότι στα 250 τζιπιεσάτα του ψιλοκουνάει, μάλλον έχει τζόγους ο άξονας, θέλει να μετρήσει τετάρτες και δεν μπορεί...

Καλα το πας,θα εχεις το πρωτο tracer με αξονα.
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
673
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Τέθηκε πάλι το θέμα αξιοπιστίας των Ευρωπαϊκών έναντι των Ιαπωνικών.
Τεράστιο το ζήτημα.
Ήδη μετά από πρότασή μου ξεκίνησε συνεργασία μεταξύ δύο Κολοσσών.
Το αποτέλεσμα δεν θα αργήσει να.... ΒΓΕΙ!

ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ..
Ακολουθεί σκληρή σκηνή..
Παρακαλώ απομακρύνετε παιδιά και καρδιακούς από την οθόνη..



































abcdefghgkDancingHappy
 

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
673
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Ένα μικρό δείγμα, δεκάλεπτο, από Ναύπακτο, γρήγορο το edit γιαυτό μην ακούσω παράπονα από σκηνοθέτες Laugh 1
Ήταν πάρα πολλά αυτά που τράβηξα, αν αδίκησα κάποιον που δεν είναι στο βίντεο, να με συγχωρέσει, επίσης το μεγαλύτερο ξενερομα το έφαγα όταν το YouTube για κάποιο λόγο μου χαμήλωσε την ποιότητα στο 30% κυριολεκτικά μιας και όλα τα έχω σε 4k,δεν ξέρω γιατί το έκανε..... Δείτε το όσοι θέτε γιατί θα κατέβει μάλλον σε μια δυο μέρες μιας κ δεν περίμενα για άδειες μουσικής κτλ κτλ κτλ κτλ... Stoned Emoticon

 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.491
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Ένα μικρό δείγμα, δεκάλεπτο, από Ναύπακτο, γρήγορο το edit γιαυτό μην ακούσω παράπονα από σκηνοθέτες Laugh 1
Ήταν πάρα πολλά αυτά που τράβηξα, αν αδίκησα κάποιον που δεν είναι στο βίντεο, να με συγχωρέσει, επίσης το μεγαλύτερο ξενερομα το έφαγα όταν το YouTube για κάποιο λόγο μου χαμήλωσε την ποιότητα στο 30% κυριολεκτικά μιας και όλα τα έχω σε 4k,δεν ξέρω γιατί το έκανε..... Δείτε το όσοι θέτε γιατί θα κατέβει μάλλον σε μια δυο μέρες μιας κ δεν περίμενα για άδειες μουσικής κτλ κτλ κτλ κτλ... Stoned Emoticon



Πολλά μπραβο για το βινδεο και για την μουσική υπόκρουση ιδίως το πρώτο άσμα όλα τα λ7. Θα χαρώ να τα ξαναπούμε και σε επόμενη βόλτα!
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Ένα μικρό δείγμα,
Φέρε τον έλεγχο να σου βάλω Άριστα!!!

Μα να βλέπω το πομονάκι πρώτη μούρη σε βίντεο!!Bcdefghg
Τον αχώνευτο έπρεπε να κόψεις..abcdefghgk

Ένα παράπονο για τη στιγμή που η κυρία κάρφωνε τον Κυριάκο λέγοντάς του το μενού λες και δεν υπήρχαμε στο χώρο οι άλλοι. Έχεις ελαφρυντικά γιατί ήσουν σε δίπλα τραπέζι κι αθώα ψυχή..
Αν λέω ψέμματα να πάρουν θέση τα υπόλοιπα παιδιά..
Να πηγαίνεις εκδρομή κι ο άλλος να φτιάχνει το παλμαρέ του από ΜΕΣΗΛΙΚΕΣ κατακτήσεις..abcdefgh



ΚωνσταΝτίνε το καλό να τα πούμε όταν ανέβεις Bcdefgh και πρόσεχε τις παρέες σου.Τελευταια βλέπω δεν περπατάς καλά.:p:D
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Λυπάμαι πολύ γιατί δεν έχω με τα παιδιά που λόγω υποχρεώσεων δεν ανέβηκαν στο Χανι.

Με το καλό σε επόμενη..


Ο Νότης @notakos600 Θα πω "ο ταξιδιώτης των συναισθημάτων/ονείρων" και θα το αφήσω έτσι..
Δεν πα να πείτε όσα γιομήσαμε θέλετε..



Ο Δέcποτας cdefghi



Ο "δύο & ο Κούκος" Δημήτρης @dikoukos αριστερά κι ο Νικόλας @Nikos Pap δεξιά.(μια επιφύλαξη για το nickname του Νίκου)
Πίσω αριστερά ο Νότης,τον πισω δεξιά πρώτη φορά τον βλέπω.Σερβιτόρος πρέπει να είναι..



Ο "Λαίλαπα πήρα και πατάω τον Μάνο" Παναγιώτης @Panag αριστερά κι ο Γιατρός του Κούλη 250+ Χρήστος @chrisf δεξιά



Το @remali του Αγρινίου και μαλιαρός γόης Απόστολος αριστερά και ο Γιώργης @Georgev από την Κόρινθο δεξιά..



Αριστερά εγώ!!
Δεξιά ο Κυριάκος @Beast ,επονομαζομενος και 75+ λόγω εξειδίκευσης στα "δοντάκια" που πονάνε από τις εν λόγω ηλικίες..
 
Τελευταία επεξεργασία:

dinospanadp

member
Δημοσιεύσεις
673
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
CRF 1100 ADV
Όνομα
dinosdns
Φέρε τον έλεγχο να σου βάλω Άριστα!!!

Μα να βλέπω το πομονάκι πρώτη μούρη σε βίντεο!!Bcdefghg
Τον αχώνευτο έπρεπε να κόψεις..abcdefghgk

Ένα παράπονο για τη στιγμή που η κυρία κάρφωνε τον Κυριάκο λέγοντάς του το μενού λες και δεν υπήρχαμε στο χώρο οι άλλοι. Έχεις ελαφρυντικά γιατί ήσουν σε δίπλα τραπέζι κι αθώα ψυχή..
Αν λέω ψέμματα να πάρουν θέση τα υπόλοιπα παιδιά..
Να πηγαίνεις εκδρομή κι ο άλλος να φτιάχνει το παλμαρέ του από ΜΕΣΗΛΙΚΕΣ κατακτήσεις..abcdefgh



ΚωνσταΝτίνε το καλό να τα πούμε όταν ανέβεις Bcdefgh και πρόσεχε τις παρέες σου.Τελευταια βλέπω δεν περπατάς καλά.:p:D
Τον αχώνευτο λέει.. abcdefghgkabcdefghgkabcdefghgkabcdefghgk
Να είσαι πάντα καλά πατριώτη μου Thank
Χάρηκα που σε γνώρισα
Χάρηκα επίσης για όλες αυτές τις καινούργιες, θερμές χειραψίες από όλους
Σύντομα και στην επόμενη, με το καλό, βόλτα!!!
 

Beast

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.289
Ηλικία
57
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI GSF 1250 !!!
Όνομα
Κυριακος
Περιοχή
Nεα. Σμυρνη
Αχχχχ Ντινοοοο!!!
Ευτυχώς που στη τελευταία λήψη του βίντεο φαίνομαι!!!!
Αλλιώς δε θα ξαναεγραφες εδώ μέσα!!! Ήρεμα μιλάω!!!!
Smileys drinking beer Emoticon
 

User V

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
12.090
Αχχχχ Ντινοοοο!!!
Ευτυχώς που στη τελευταία λήψη του βίντεο φαίνομαι!!!!
Αλλιώς δε θα ξαναεγραφες εδώ μέσα!!! Ήρεμα μιλάω!!!!
Smileys drinking beer Emoticon
Επιτέλους ανοίγεις τα "χαρτιά" σου φιλεύσπλαχνε.. abcdefghgk
 
Top Bottom