Νέα Tiger 900 rally

Georgev

new member
Δημοσιεύσεις
401
Ηλικία
32
Όνομα
Γιώργος
Καλησπέρα σε όλους, όπως λέει κ ο τίτλος προχώρησα στην αγορά μιας tiger 900 rally 20' ( όχι pro) έτσι για να μην χάνετε το prestige στις βόλτες . Προηγούμενος κάτοχος tiger 800 xc του 11 και ήδη με ένα 80 χλμ από Αθήνα πήρα πολύ καλές εντυπώσεις. Λόγω της αλλαγής ανάφλεξης στο μοτέρ έχει πάρει αρκετή ροπή στα χαμηλά χωρίς να ένιωσα κάποιο κραδασμό. Η μηχανή έχει μια ζελατίνα givi η οποία καλύπτει πολύ καλά από τον αέρα μέχρι κ ταχύτητες 150( και σήμερα είχε πολύ αέρα) και ακόμα και με βαλίτσα 50 λίτρα πόσο είναι η μεγάλη δεν κούνησε στην εθνική. Ηλεκτρονικα κλπ μου είναι πολύ καινούρια όλα αυτά, φαίνονται ωραία καθαρά σε μια οθόνη 7,5 ιντσες μόνο το στροφόμετρο με χαλάει, δεν υπάρχει το κλασσικό. Φρένα αναρτησεις δεν το συζητώ τρομερή αναβάθμιση, πολύ καλή θέση οδήγησης με άνετη σέλα, δυνατά φώτα. Αυτά πάνω κάτω μου έρχονται σε μια πρώτη αίσθηση και πάντα σε σύγκριση με τον προκάτοχό του.


Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

giamar

Αφραπογιαννος
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
19.429
Περιοχή
Λεπτοκαρυά Κατερίνη
Μοτοσυκλέτα
Voge 300 & Αστρέα Grand 100 σε μπλε
Όνομα
Γιαννης
Περιοχή
Pieria
Καλησπέρα σε όλους, όπως λέει κ ο τίτλος προχώρησα στην αγορά μιας tiger 900 rally 20' ( όχι pro) έτσι για να μην χάνετε το prestige στις βόλτες . Προηγούμενος κάτοχος tiger 800 xc του 11 και ήδη με ένα 80 χλμ από Αθήνα πήρα πολύ καλές εντυπώσεις. Λόγω της αλλαγής ανάφλεξης στο μοτέρ έχει πάρει αρκετή ροπή στα χαμηλά χωρίς να ένιωσα κάποιο κραδασμό. Η μηχανή έχει μια ζελατίνα givi η οποία καλύπτει πολύ καλά από τον αέρα μέχρι κ ταχύτητες 150( και σήμερα είχε πολύ αέρα) και ακόμα και με βαλίτσα 50 λίτρα πόσο είναι η μεγάλη δεν κούνησε στην εθνική. Ηλεκτρονικα κλπ μου είναι πολύ καινούρια όλα αυτά, φαίνονται ωραία καθαρά σε μια οθόνη 7,5 ιντσες μόνο το στροφόμετρο με χαλάει, δεν υπάρχει το κλασσικό. Φρένα αναρτησεις δεν το συζητώ τρομερή αναβάθμιση, πολύ καλή θέση οδήγησης με άνετη σέλα, δυνατά φώτα. Αυτά πάνω κάτω μου έρχονται σε μια πρώτη αίσθηση και πάντα σε σύγκριση με τον προκάτοχό του.


Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Καλοταξιδος Γιώργο ,κορυφαίο στην κατηγορία του το έργαλειο
 

karellen

old member
Δημοσιεύσεις
5.416
Ηλικία
61
Μοτοσυκλέτα
Honda DAX 72 Τρου Αντβέ
Όνομα
Νίκος
Περιοχή
Καλαμάτα
Καλορίζικος ο καινούργιος τίγρης,να είσαι γερός και να κάνεις άπειρα χιλιόμετρα.
 

Iraklis174

well know member
Δημοσιεύσεις
3.824
Ηλικία
53
Περιοχή
Κερατσινι
Μοτοσυκλέτα
Ότι κάτσει δεν υπάρχουν λεφτά χαχα
Όνομα
Ηρακλης
Ωραίο το μωρό καλοταξιδο και πάντα όρθιος
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.173
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Καλησπέρα σε όλους, όπως λέει κ ο τίτλος προχώρησα στην αγορά μιας tiger 900 rally 20' ( όχι pro) έτσι για να μην χάνετε το prestige στις βόλτες . Προηγούμενος κάτοχος tiger 800 xc του 11 και ήδη με ένα 80 χλμ από Αθήνα πήρα πολύ καλές εντυπώσεις. Λόγω της αλλαγής ανάφλεξης στο μοτέρ έχει πάρει αρκετή ροπή στα χαμηλά χωρίς να ένιωσα κάποιο κραδασμό. Η μηχανή έχει μια ζελατίνα givi η οποία καλύπτει πολύ καλά από τον αέρα μέχρι κ ταχύτητες 150( και σήμερα είχε πολύ αέρα) και ακόμα και με βαλίτσα 50 λίτρα πόσο είναι η μεγάλη δεν κούνησε στην εθνική. Ηλεκτρονικα κλπ μου είναι πολύ καινούρια όλα αυτά, φαίνονται ωραία καθαρά σε μια οθόνη 7,5 ιντσες μόνο το στροφόμετρο με χαλάει, δεν υπάρχει το κλασσικό. Φρένα αναρτησεις δεν το συζητώ τρομερή αναβάθμιση, πολύ καλή θέση οδήγησης με άνετη σέλα, δυνατά φώτα. Αυτά πάνω κάτω μου έρχονται σε μια πρώτη αίσθηση και πάντα σε σύγκριση με τον προκάτοχό του.


Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωωωωωω καλοτάξιδη τούμπανο το εργαλείο.....
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.176
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Καλοτάξιδο το αργαλείο Γιώργο


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.539
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Καλοταξιδη & καλοστριφτη η κοπελα να τη χαρεις οσο πιο πολυ μπορεις Smileys drinking beer Emoticon
 

KostasT

old member
Δημοσιεύσεις
4.492
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF1000FA
Honda SH300i
Όνομα
Δες nickname
Καλοτάξιδη Γιώργη και αγρατζουνιστη Giving
 

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.081
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Καλορίζικο και καλοτάξιδο το εργαλείο !

Στάλθηκε από το 21091116AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom