Μουσουνιτσα - Αθανασιος Διάκος 12-11-2017

tzeronymo

new member
Δημοσιεύσεις
113
Ηλικία
61
Περιοχή
ΠΕΡΑΜΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA CBF 1000 - HONDA SUPRA X 125
Όνομα
Σπυρος
Περιοχή
ΠΕΡΑΜΑ
Και πές ότι έρχομαι, που θα φάμε;
Στον ΡΑΒΑΝΗ οτι πιο σπεσιαλ ειχα παει πριν 1 ,5 μηνα και......δοκιμαστε Παγωτο θα παθετε πλακα
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Στον ΡΑΒΑΝΗ οτι πιο σπεσιαλ ειχα παει πριν 1 ,5 μηνα και......δοκιμαστε Παγωτο θα παθετε πλακα
Yes
 

ekos

well know member
Δημοσιεύσεις
2.765
Όνομα
d
Παιδια στον Ραβανή πλεον μονο παγωτό, για φαγητό δεν θα το συνιστούσα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Βασω Μπ

new member
Δημοσιεύσεις
400
Μοτοσυκλέτα
BMW F650GS
Όνομα
Βάσω
Περιοχή
Εξάρχεια
Βγάλτε με απο τη Λίτσα γτ δεν θα μπορεσω να ερθω. Απο τη μια ο Στέλιος που πρέπει να κεράσει κι απο την άλλη ο Δημήτρης που δεν θα κανονίσει για σουβλάκια... Πόσα ν'αντέξει ο άνθρωπος???o_O:(o_O
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Γίναμε 2...κατοχυρώθηκε!


αλλωστε οι εκδρομούλες μαζί μου ειναι χαλαρές και οχι επιπέδου RR....;););)Giving
 

Eversman

new member
Δημοσιεύσεις
36
Ηλικία
49
Όνομα
Παναγιώτης.
Θα παίξει καφεδάκι κάπου στο μέσο της διαδρομής? Π.χ. Λειβαδιά, Τιθορεα, Αμφίκλεια, η κατ'ευθείαν πάνω?

Αν δεν βρεχει, κι εγω μέσα. Θα ακολουθήσω μέχρι ενος σημείου, αλλά λόγω υποχρέωσης θα πρέπει να είμαι στη βάση μου νωρίς. Εξού και η ερώτηση για το καφεδάκι...
 

apache

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
24.172
Ηλικία
60
Περιοχή
AΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GSA
KOVE MAVERICK 500 X
Όνομα
Mανώλης
Περιοχή
Κορυδαλλός
Θα παίξει καφεδάκι κάπου στο μέσο της διαδρομής? Π.χ. Λειβαδιά, Τιθορεα, Αμφίκλεια, η κατ'ευθείαν πάνω?

Αν δεν βρεχει, κι εγω μέσα. Θα ακολουθήσω μέχρι ενος σημείου, αλλά λόγω υποχρέωσης θα πρέπει να είμαι στη βάση μου νωρίς. Εξού και η ερώτηση για το καφεδάκι...
Πάνο εάν τελικά έρθω θα φύγουμε παρέα..
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.168
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Θα παίξει καφεδάκι κάπου στο μέσο της διαδρομής? Π.χ. Λειβαδιά, Τιθορεα, Αμφίκλεια, η κατ'ευθείαν πάνω?

καπου θα πιουμε και εναν καφε....ειναι σιγουρο (το που θα το αποφαισει ο λαός δια βοής)
 

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
καπου θα πιουμε και εναν καφε....ειναι σιγουρο (το που θα το αποφαισει ο λαός δια βοής)
Θα παίξει καφεδάκι κάπου στο μέσο της διαδρομής? Π.χ. Λειβαδιά, Τιθορεα, Αμφίκλεια, η κατ'ευθείαν πάνω?

Αν δεν βρεχει, κι εγω μέσα. Θα ακολουθήσω μέχρι ενος σημείου, αλλά λόγω υποχρέωσης θα πρέπει να είμαι στη βάση μου νωρίς. Εξού και η ερώτηση για το καφεδάκι...


Θα 'ταν καλό να το κανονίσουμε κάπου κοντά στην Γραβιά, ή στο καταφύγιο της Οιτης, ώστε να συναντηθούμε κιόλας.....
 
Top Bottom