Μοτο πικ-νικ 21 Απρίλη 2019 στην Λίμνη Δοξης

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ

BULMONT

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
7.307
Ηλικία
60
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 1190
Όνομα
BAΓΓΕΛΗΣ
Περιοχή
ΠΑΤΡΑ
Θα πάω από την παλιά εθνική μιάς και χρόνος υπάρχει και η διαδρομή είναι πολύ πιό ενδιαφέρουσα και όμορφη....
Πρίν το χωριό Πεταλού θα στρίψω δεξιά (φτού κακά....) πρός Ευρωστίνα - Φενεό...

https://www.google.gr/maps/@38.1343...arHbLBcHdpnTQvzF_WLQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en
 
N

notakos600

Guest

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.178
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Τι ώρα θα φτάσει κιατο το γκρουπ από αθηνα?εγώ θα περιμένω μετά την έξοδο της εθνικής προς Στυμφαλία. Ενημερώνω οτι Θα κάνω στάση για καφέ Μεσίνο και μετά θα πάω λίμνη. Έτσι και αλλιώς τα παιδιά θα φτάσουν καμιά ώρα μετά.

υπολογισε Νεκταριε 10.00 αναχωρηση απο το περιπτερο βαλε και μια μια μιση ωρα το πολυ και θαμαστε εκει ακριβώς που λες
 

kosths

new member
Δημοσιεύσεις
286
Ηλικία
61
Περιοχή
Χαλκίδα
Μοτοσυκλέτα
cbr 1100 XX Blackbird
Όνομα
Κωνσταντίνος
Περιοχή
Χαλκίδα
Θα ερχόμουνα σίγουρα αλλα αυριο τρώνε "κολιό" ως γνωστόν και η γυναίκα θέλει ψάρι. Μουρμούρα vs βόλτα διαλέγω κολιό για να εχω ελευθερο πεδίο για τις επόμενες. Καλά να περάσετε και προσοχή στούς δρόμους.
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Όλα έτοιμα !


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Giorgos-Patra

well know member
Δημοσιεύσεις
3.082
Ηλικία
54
Περιοχή
Πατρα
Μοτοσυκλέτα
VSTROM DL 650
YAMAHA A 100
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Πάτρα
Εγώ δουλεύω και δεν μπορώ να ακολουθήσω . Ελπίζω να μην σας τη χαλάσει ο καιρός . Καλό δρόμο και καλά να περάσετε παίδες !!!
 

Face

member
Δημοσιεύσεις
669
Ηλικία
55
Περιοχή
ATHENS
Μοτοσυκλέτα
SUZUKI V-strom 650 XT
Όνομα
NIKOS
Παιδια ακυρο και απο μενα ΜΕΣΗ ειναι η αιτια (γ@μ@ την υγρασια μου). Θα κανω ξεκουραση για να απολαυσουμε ολοι μαζι την Παυλιανη!!!! Καλα να περασετε ολοι!!!!!
 
N

notakos600

Guest
Παιδια ακυρο και απο μενα ΜΕΣΗ ειναι η αιτια (γ@μ@ την υγρασια μου). Θα κανω ξεκουραση για να απολαυσουμε ολοι μαζι την Παυλιανη!!!! Καλα να περασετε ολοι!!!!!
Αποδεκατιστήκαμε Νίκο. Περαστικά ρε φίλε!
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Εχει βγει ανακοίνωση για την ώρα αναχώρησης . Δεν ξέρω για ονομασία περιπτέρου. Είναι μετά την γέφυρα για το Σχιστό, περιοχή Σκαραμαγκά. Δεν υπάρχει άλλο πάνω στον δρόμο. Θα το δεις.
 
Top Bottom