Μιτινγκ στο Μυτικα Αιτωλοακαρνανιας 27-28-29 Σεπτεμβριου

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
κρατα μου αυτη με την καλυτερη θεα.
Gregor Καλησπέρα βρε Φίλε!.. Έχεις αποφασίσει μέρα & ώρα αναχώρησης από την Νήσο..?

ByeByeBye
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οποιος φτασει πρωτος.
κρατα μου αυτη με την καλυτερη θεα.
Ωωω ρε Φίλε.. 'η μάχη της αιώρας' - θα σφαχτούνε Παλουκάρια!! (μου μυρίζει μάχη Βόρειοι & Νότιοι)- Μαικ βγάλτες σε πλειστηριασμό! - έτσι νταβατζιλίκι...
 

ΥΑΚΙΝΘΟΣ

new member
Δημοσιεύσεις
229
Μοτοσυκλέτα
ADV 350
Όνομα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ
Περιοχή
Ν.ΔΥΤΙΚΑ
Gregor Καλησπέρα βρε Φίλε!.. Έχεις αποφασίσει μέρα & ώρα αναχώρησης από την Νήσο..?

ByeByeBye
τη γνωστη, ως συνηθως.as usual που λενε στο χωριο μου.Να βρω χωρο για την αιωρα μερα μετα απο καφε στον Αστακο φυσικα, και οχι μονο.1,20 με 2,00 στο ΣΕΑ Ευηνοχωριου .
 
Τελευταία επεξεργασία:

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Συνθηκών επιτρεπομένων, πρώτα ο καλός Θεούλης μέσα και γώ, με σκηνάκι, απλά σχεδόν πάντα τελευταία στιγμή θα ξέρω......
μετρήστε κεφάλια να φέρω τριγωνάκια..... αυτά που λένε τρίγωνα Θεσσαλονίκης.......
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
τη γνωστη, ως συνηθως.as usual που λενε στο χωριο μου.Να βρω χωρο για την αιωρα μερα μετα απο καφε στον Αστακο φυσικα, και οχι μονο.1,20 με 2,00 στο ΣΕΑ Αμβρακιας .
Γρηγόρη εννοείς Παρασκευή.. όχι Σάββατο..?
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Συνθηκών επιτρεπομένων, πρώτα ο καλός Θεούλης μέσα και γώ, με σκηνάκι, απλά σχεδόν πάντα τελευταία στιγμή θα ξέρω......
μετρήστε κεφάλια να φέρω τριγωνάκια..... αυτά που λένε τρίγωνα Θεσσαλονίκης.......
Καλησπέρα βρε Γιώργαρε!
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Συνθηκών επιτρεπομένων, πρώτα ο καλός Θεούλης μέσα και γώ, με σκηνάκι, απλά σχεδόν πάντα τελευταία στιγμή θα ξέρω......
μετρήστε κεφάλια να φέρω τριγωνάκια..... αυτά που λένε τρίγωνα Θεσσαλονίκης.......
Έλα Εσύ (πρώτα ο Θεός) να'μαστε καλά να ξαν'ανταμώσουμε!! - και ας μην φέρεις τρίγωνα.. μη σκας - θα έχει ο Μάικ μπακλαβά...έχει και περισσότερες γωνίες!!

abcdefghgkDancingHappyYesBye
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Παρασκευη οφ κορσ.Να φερω και εγω Μαντολατα να γινει ΚΟΛΑΣΗ?
Μου μυρίζει πολύ ζαχαροκατάσταση.. 'Sugar party' Boys...

RollingRollingRollingRolling
 

karad-geo

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
8.548
Ηλικία
47
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ
Μοτοσυκλέτα
HONDA Varadero 1000cc MK2
Όνομα
ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Παίδες προσοχή! Alert.. έμαθα από 'μέσα'(από έμπιστο Ρουφιάνο), πως ο Μάικ τα 'έχει πάρει κρανίο'.. Κάποιοι! (λέει) πάνε να του ''φλωρέψουν'' την εκδρομή, με τάχα μου ζαχαρωτά και άλλα τέτοια...
Λοιπόν αυστηρά το διήμερο έχει οινόπνευμα (Πάνο dvs φέρε τίποτα) - αλάτι & κρέας (εξαιρούνται τα μαντολάτα του Γρηγόρη, γιατί θα τα περάσει με καράβι και θα πάρουν την σχετική αρμύρα).

Υ.Γ. Επιτρέπονται σε άφθονη ποσότης τα της περιοχής γλυκά του κουταλιού.. (για να γλιστρήσει!)..
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Συνθηκών επιτρεπομένων, πρώτα ο καλός Θεούλης μέσα και γώ, με σκηνάκι, απλά σχεδόν πάντα τελευταία στιγμή θα ξέρω......
μετρήστε κεφάλια να φέρω τριγωνάκια..... αυτά που λένε τρίγωνα Θεσσαλονίκης.......
Φερε γενικως τριγωνα και θα τα βρουμε πως θα τα μοιρασουμε Middle finger dancing bananaMiddle finger dancing banana
 

maik900

Administrator
Motoparea team
Δημοσιεύσεις
26.672
Ηλικία
62
Περιοχή
Αγρινιο
Μοτοσυκλέτα
KAWASAKI ΖΧR 900 1999
MODENAS X CITE 135 2009
Όνομα
ΜΙΧΑΛΗΣ
Περιοχή
ΑΓΡΙΝΙΟ
Έλα Εσύ (πρώτα ο Θεός) να'μαστε καλά να ξαν'ανταμώσουμε!! - και ας μην φέρεις τρίγωνα.. μη σκας - θα έχει ο Μάικ μπακλαβά...έχει και περισσότερες γωνίες!!

abcdefghgkDancingHappyYesBye
Μου μυρίζει πολύ ζαχαροκατάσταση.. 'Sugar party' Boys...

RollingRollingRollingRolling
Παίδες προσοχή! Alert.. έμαθα από 'μέσα'(από έμπιστο Ρουφιάνο), πως ο Μάικ τα 'έχει πάρει κρανίο'.. Κάποιοι! (λέει) πάνε να του ''φλωρέψουν'' την εκδρομή, με τάχα μου ζαχαρωτά και άλλα τέτοια...
Λοιπόν αυστηρά το διήμερο έχει οινόπνευμα (Πάνο dvs φέρε τίποτα) - αλάτι & κρέας (εξαιρούνται τα μαντολάτα του Γρηγόρη, γιατί θα τα περάσει με καράβι και θα πάρουν την σχετική αρμύρα).

Υ.Γ. Επιτρέπονται σε άφθονη ποσότης τα της περιοχής γλυκά του κουταλιού.. (για να γλιστρήσει!)..

Για συμαζευτειτε λιγο η συναντηση ειναι για ανδρες οχι για λουλουδες Angry old man στο τελος θα εχει και σουλταν μερεμετ abcdeabcdeabcde
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Για συμαζευτειτε λιγο η συναντηση ειναι για ανδρες οχι για λουλουδες Angry old man στο τελος θα εχει και σουλταν μερεμετ abcdeabcdeabcde

Να πώ ρε συ κατ'εξαίρεση να κάνουν σορόπι με κονιάκ Dancing Happy
 

rantanplan

member
Δημοσιεύσεις
864
Ηλικία
55
Περιοχή
φραπεδούπολη, χαλλλλαρά,
Μοτοσυκλέτα
ένα από αυτά που φτιάχνουν αυτοί με τα πιάνα...
Όνομα
Γιώργος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Qφαλες λυσσαξατε από τώρα, φαντάσου τι έχει να γίνει....
Ξέμπλεξες θαλασσόλυκε, να σε δούμε????
 
Top Bottom