Μανη Σεπτεμβρης 2018 τα ... μεθεορτια

Jimakos

member
Δημοσιεύσεις
656
Ηλικία
63
Δημητρη ολα τελεια νασαι καλα να συνταξιδευουμε για αρκετα χρονια ακομα Bike
Για τη παρεα τη να πεις τα καλυτερα για οσους προλαβα να γνωρισω παλιους και νεους PraisingPraising
Να ευχαριστησω τα νεα παιδια που μας εκαναν τι τιμη να μας κανουν παρεα αγορια και κοριτσια που ομορφαινουν τη παρεα ( η παρουσια σας μας εριξε το μεσο ορο ηλικιας!!!!) εγω μικρυνα 10 χρονια ThankThank

ΥΓ Ακου αγρινιωτες νιντζαιοι χαχαχαχαχα abcdefghgkabcdefghgkγεια σου ρε βασω νασαι καλα πολυ γελιο και απο προχθες εισαι επιτιμο μελος στη https://www.facebook.com/Λεσχη-Μοτοσυκλετας-Αγρινιου-714384081946198/?ref=bookmarks


ΘΑ εκφρασω δημοσια ενα παραπονο ο κυριος με το παρατσουκλι esel με παρενοχλουσε στην εκδρομη με ζηλευει μαλλον δεν εξηγειαι αλλιως ακου βαζω φιλε για τα μαλλια Θα παρακαλουσα να παρθουν μετρα γιατι θα εχουμε ιστοριες




Sent from my iPhone using Tapatalk
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Γιαννη είσαι εξαίρετο παιδί , ομορφυνες την παρέα ,όπως βέβαια και όλα τα παιδιά , και χάρηκα που σε γνώρισα..!! Να είσαι πάντα καλά και περιμένω να βρεθούμε στην επόμενη βολτιτσα μας .!!Υπέροχες φωτογραφίες ..!!
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια Δημήτρη! Ανταποδίδω! Και εγώ χάρηκα πολύ που σας γνώρισα! Όλες οι φίλες και οι φίλοι της παρέας μου έκαναν άριστη εντύπωση! Φυσικά και θα τα πούμε σε επόμενες εκδρομές!
 

Sofia

member
Δημοσιεύσεις
1.317
Ηλικία
44
Περιοχή
Λαμία_Άρτα
Μοτοσυκλέτα
Honda cb500x
Όνομα
Sofia
Περιοχή
Λαμία_Άρτα
Δημητρη ολα τελεια νασαι καλα να συνταξιδευουμε για αρκετα χρονια ακομα Bike
Για τη παρεα τη να πεις τα καλυτερα για οσους προλαβα να γνωρισω παλιους και νεους PraisingPraising
Να ευχαριστησω τα νεα παιδια που μας εκαναν τι τιμη να μας κανουν παρεα αγορια και κοριτσια που ομορφαινουν τη παρεα ( η παρουσια σας μας εριξε το μεσο ορο ηλικιας!!!!) εγω μικρυνα 10 χρονια ThankThank

ΥΓ Ακου αγρινιωτες νιντζαιοι χαχαχαχαχα abcdefghgkabcdefghgkγεια σου ρε βασω νασαι καλα πολυ γελιο και απο προχθες εισαι επιτιμο μελος στη https://www.facebook.com/Λεσχη-Μοτοσυκλετας-Αγρινιου-714384081946198/?ref=bookmarks


ΘΑ εκφρασω δημοσια ενα παραπονο ο κυριος με το παρατσουκλι esel με παρενοχλουσε στην εκδρομη με ζηλευει μαλλον δεν εξηγειαι αλλιως ακου βαζω φιλε για τα μαλλια Θα παρακαλουσα να παρθουν μετρα γιατι θα εχουμε ιστοριες



Να εισαι καλα Μιχάλη! Χάρηκα που σε γνώρισα μαζί με τους υπόλοιπους αγρινιωτες νιντζαιους abcdefghgk (Βάσω εισαι θεά!!!) σύντομα θα κανονίσουμε με τον @Dimitris Amaliada το καφεδακι προς τα μέρη σας
 

Pan-dvs

well know member
Δημοσιεύσεις
15.534
Περιοχή
Ιωαννινα
Μοτοσυκλέτα
Gs 1200
Όνομα
Πανος
Περιοχή
Ιωαννινα
ΥΓ: αν μπορεί κάποιος mod ας τις βάλει συνεχεια του προηγούμενου ποστ μου ωστε να τελειωνει με τις φωτο του Γιάννη

Τεχνικα δεν γινεται Νοτη.
 

Galaher

member
Δημοσιεύσεις
1.667
Ηλικία
45
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Bmw f 650 gs
Aprilia sr 200 gt
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Περιοχή
Αχαρναι
Να εισαι καλα Μιχάλη! Χάρηκα που σε γνώρισα μαζί με τους υπόλοιπους αγρινιωτες νιντζαιους abcdefghgk (Βάσω εισαι θεά!!!) σύντομα θα κανονίσουμε με τον @Dimitris Amaliada το καφεδακι προς τα μέρη σας
Τώρα που πήρες φορά δεν σταματάς έτσι; Χαχαχα BikeBikeabcde
 

Revenger

new member
Δημοσιεύσεις
410
Περιοχή
Αγία Παρασκευή
Μοτοσυκλέτα
Honda CBF 600S ABS
Όνομα
Γρηγόρης
Τις ευχαριστίες μου στους διοργανωτές για τις 3 γεμάτες μέρες που τις χάρηκα πραγματικά.Thank

Φανταστικές εναλλαγές χρωμάτων της φύσης , καταπληκτικά παιδιά με χιούμορ , έδεσαν το 3ήμερο.

Εύχομαι υγεία σε όλους και σύντομα να ανταμώσουμε.Bcdefghg

Μερικές φωτογραφίες για τον φίλο Γιάννη !


 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος
Τις ευχαριστίες μου στους διοργανωτές για τις 3 γεμάτες μέρες που τις χάρηκα πραγματικά.Thank

Φανταστικές εναλλαγές χρωμάτων της φύσης , καταπληκτικά παιδιά με χιούμορ , έδεσαν το 3ήμερο.

Εύχομαι υγεία σε όλους και σύντομα να ανταμώσουμε.Bcdefghg

Μερικές φωτογραφίες για τον φίλο Γιάννη !


Ουπς να είμαι και εγω! Να είσαι καλά φίλε συγκατοικε και σύντροχε Γρηγόρη!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

well know member
Δημοσιεύσεις
2.375
Ηλικία
50
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας. Φωκιανό Αρκαδίας.
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 640 ADV (07)
YAMAHA YZF600R (97) Thundercat
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας.
Εμείς αυτοκόλλητα για Μάνη ????
Δε θα τα πάμε καλά ....
Χαχα ..
 

esel

Μαθουσάλας member
Δημοσιεύσεις
17.187
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Μοτοσυκλέτα
BMW GS1200 ADV LC
Όνομα
Στελιος Τζιανετοπουλος
Περιοχή
μαγευτική Μεσογειων (Αθήνα)
Εμείς αυτοκόλλητα για Μάνη ????
Δε θα τα πάμε καλά ....
Χαχα ..

στειλε μου διευθυνση να σου στειλω εσενα και του ΝΕΚ 1000
σε μνμ
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

well know member
Δημοσιεύσεις
2.375
Ηλικία
50
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας. Φωκιανό Αρκαδίας.
Μοτοσυκλέτα
ΚΤΜ 640 ADV (07)
YAMAHA YZF600R (97) Thundercat
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης
Περιοχή
Κρανίδι Αργολίδας.
στειλε μου διευθυνση να σου στειλω εσενα και του ΝΕΚ 1000
σε μνμ

Έχουμε Ερμιονίδα να βρεθούμε. ..θα τα φέρεις φίλε !!!!
 

johnnie

well know member
Δημοσιεύσεις
2.284
Ηλικία
48
Περιοχή
Αθηνα
Μοτοσυκλέτα
Γιά όλα τα γούστα
Όνομα
Γιάννης Παντίδος

Dimitris Amaliada

old member
Δημοσιεύσεις
4.000
Ηλικία
59
Περιοχή
Αμαλιάδα
Μοτοσυκλέτα
BMW R1200GS ADV 2006
Όνομα
Dimitris Amaliada
Περιοχή
ΑΜΑΛΙΑΔΑ
Μπράβο ρε μάγκες! Να χαμογελάτε έτσι πάντα!
Για τους συγκεκριμένους τύπους να είσαι σίγουρος Γιαννη..Δεν το χάνουν το χαμόγελο τους !!
 
Top Bottom